www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
7. Srazy :  Technická poradna   Informace, domlouvaní lokálních srazů 
Jdi na stránku: Předchozí12345678910
Aktuální stránka: 10 z 10
Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Luboš X17DTL (IP zapsáno)
Datum: 27.12.2006 10:56

Tak už je to tady. Vyhlašuji "První Oplácký bowlingový sraz v novém roce". smileys with beer
Sraz ve Studénce na Benzině 6.1.2007 v 15.00 hodin. Samozřejmě čekačka pro pomalejší do 15.30 hod.
Potom přesun na Zimní stadion na bowling. Hra od 16.00 hod. Doporučuji přezůvky s nešpinivou podrážkou s sebou. Vzhledem k tomu, že slíbili účast jen Novon s Gallem, objednal jsem jen jednu dráhu. Ale to neznamená, že nemohou přijet další. Přesto bych měl rád potvrzení od všech, kteří přijedou. Zatím zdar, zdar, zdar.hot smiley hot smiley hot smiley

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: peterek (IP zapsáno)
Datum: 29.12.2006 13:28

Astra la vista drinking smiley
jestli mi to vyjde tak určitě přijedu zeptám se ještě kámošů co mají taky astry anapíšu kolik nás bude. Mějte se

PS: Doufám že nebude sněžit!!!!smileys with beer

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Luboš X17DTL (IP zapsáno)
Datum: 29.12.2006 19:18

Jen tak dále, hošani, jen tak dále, už se těším. hot smiley hot smiley

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Rosťa (IP zapsáno)
Datum: 30.12.2006 23:23

Nazdar Luboši, jestli mi do toho něco nevleze tak určitě přijedu.

PS: Zdravím Novona a Gallo, zatím čauky.

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Luboš X17DTL (IP zapsáno)
Datum: 01.01.2007 11:34

Jen tak dále. A co Marek z NJ, ten se nepřidá? Má to skoro nejblíže.

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: NOVON (IP zapsáno)
Datum: 02.01.2007 08:38

Ahoj všichni.Doufám,že mě v sobotu "nevypískáte",když nepřijedu Oplem.Opla už totiž nemám:-( Budeme se ženou v budoucnu potřebovat něco většího,tak jsem koupil auto jiné značky(až se stydím napsat jaké):-) Ale partička lidí,kterou znám (a doufám,že ještě poznám další fajn lidi)mi stojí za to abych se i nadále angažoval a jezdil na srázky,i když už Opla nemám.Tak že asi tak..:-) Jinač se těším na sobotu.Jen pro upřesnění:Ve Studence je jen jedna Benzinka??

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Marek NJ (IP zapsáno)
Datum: 02.01.2007 11:20

Zdarec!!!
Konečně jsem se dodral k netu a koukám.
Ale bohužel smutně.Na srazík bych rád dorazil,ale
v pátek 5.1 2007 odjíždím na lyžovačku do Francie.
Tak si to pěkně užijte a pošlete fotky!!!
Mějte se. MarekNJ

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Luboš X17DTL (IP zapsáno)
Datum: 02.01.2007 14:56

Takže ještě jednou: Všichni jsou zváni, i Novon(snad mu tu zradu odpustíme, když to byl beztak vánoční dárek). Marek je omluven, škoda. Jinak Benzina je ve Studénce jen jedna a je na trase Bílovec - Příbor skoro na konci Studénky před nadjezdem. Žádná jiná čerpačka tam není. Budu čekat přesně ve tři, grafitmetla kombi.

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: NOVON (IP zapsáno)
Datum: 02.01.2007 20:57

To jsem rád,že můzu taky přijet :-) ,a propo,Jelikož mám ještě nějaké díly na Kadetta a Astru F,tak pouvažujte,jestli něco nepotřebujete.Mohli bychom to nějak zrealizovat :-)

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Gallo (IP zapsáno)
Datum: 02.01.2007 21:44

Nic, Novonovi tu jeho červenou káru překlepem zpět na kadeta, když bude hodnej tak na Astruwinking smiley) Takže, kladívka sebouwinking smiley

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: NOVON (IP zapsáno)
Datum: 03.01.2007 14:23

TO GALLO:No ty jsi kecala:-) Tak já si raději přelepím znaky..

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Luboš X17DTL (IP zapsáno)
Datum: 05.01.2007 16:05

Poslední varování pro ty, kteří ještě váhají. "První Oplácký bowlingový sraz v novém roce" se koná zítra tj. v sobotu 6.1.2007 ve Studénce. hot smiley hot smiley hot smiley
Sraz na Benzině v 15.00 hod. the finger smiley the finger smiley the finger smiley
V 15.30 hod odjezd na místo činu.(kdo by to nestihl, hrajeme na Zimním stadioně)
Mač začíná v 16.00 hod.(kdo by opravdu netrefil, confused smiley confused smiley confused smiley nebo něco jiného, kontakt 776 707 488 smiling smiley smiling smiley smiling smiley

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Dajin (IP zapsáno)
Datum: 06.01.2007 04:12

Hoj Všichni . Budu se muset omluvit z dnešniho srazíku . Muj Astrid ještě neni v pořádku . A stojí pořád v servisu . Tak si to tam hezky užijte .
Zatím HOJ

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: peterek (IP zapsáno)
Datum: 06.01.2007 11:10

Ahoj všichni tak my dneska dorázíme ve tři tam budem jako na koni(ale přijedem astrama) už se těšíme. Čest smiling bouncing smiley

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Luboš X17DTL (IP zapsáno)
Datum: 06.01.2007 12:05

Beru na vědomí.

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Luboš X17DTL (IP zapsáno)
Datum: 08.01.2007 09:30

Tak abych se vyjádřil k sobotnímu srázku. Na scuk se přijela podívat i Peterkova banda z OP, která po zhlédnutí situace odjela. Asi najeli málo km., tak to chtěli dohnat, když bylo tak pěkně. Ale musím uznat, že stroje mají pěkné. the finger smiley the finger smiley the finger smiley
Jinak jsme si pěkně zahráli, něco pokecali, já jsem se seznámil s Gallem a Novonem, prostě jsem spokojený. Doufám, že se brzy zase uvidíme. Zatím se mějte. (O tom Třeštíku ještě musím pouvažovat.)

Jdi na stránku: Předchozí12345678910
Aktuální stránka: 10 z 10


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********  **     **   ******         **  ******** 
 **        **     **  **    **        **     **    
 **        **     **  **              **     **    
 ******    **     **  **              **     **    
 **        **     **  **        **    **     **    
 **        **     **  **    **  **    **     **    
 ********   *******    ******    ******      **    
Powered by Phorum.