www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
7. Srazy :  Technická poradna   Informace, domlouvaní lokálních srazů 
Aktuální stránka: 8 z 10
Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Marek NJ (IP zapsáno)
Datum: 05.06.2006 07:10

Zdarec!!!
Ha,ha,ha....coooo.Jóóóó...Už jsem to našel.
Havířov!!!!O.K.Termín a dobrá partička lidiček vyhovuje,
takže jestli se nestane nic nepředvídatelnáho dorazím.
Pěkný den.Marek

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Dajin (IP zapsáno)
Datum: 21.06.2006 21:07

Hoj Všichni . Tak se mnou v sobotu počítejte . Dorazím !!! Zatím HOJ

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Gallo (IP zapsáno)
Datum: 22.06.2006 06:58

Kamarádi. Jelikož moje přibližovadlo stále odpočíva v Kozlovicích a já stejně v so. musím do práce, se s největší pravděpodobností nezůčastním. Je mi to moc líto, ale prostě osud:-( Vedením a dočasným předsednictvím pověřuji Dalibora...

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Dalibor (IP zapsáno)
Datum: 22.06.2006 16:32

Vazeni Oplaci,
srazek v Havirove se kona, i pres nepritomnost predsedy (Gallo, jsi vyjimecne omluven:-)). Uz je zamluveny kulecnik, mozna i neco vic, domluvime se na miste.
Jen pro jistotu pripominam:
Havirov, parkoviste u Tesca (hned u velkeho kruhace na prijezdu od OV), sobota 24.6., 15h.
Opelum zdar!!!


Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Marek NJ (IP zapsáno)
Datum: 26.06.2006 08:44


Zdarec všici!!!

Tož sem tam v sobotu byl a bylo fájně!!!
Bylo na co se kukať a skym pokecať.
Estli ma někto z vas foto z teho sraza tož
aj mi ho pošlitě ať možu pokukat a povzpominať.

Čus Marek

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Gallo (IP zapsáno)
Datum: 26.06.2006 09:20

to Marek: :-):-):-)

To všici:..... Čekal jsem, že se Dalibor jako organizátor ke srazu vyjádří. Ale co čekat od nešťastně zamilovaneho haviřa, že?:-):-):-) Když ještě navíc jako pořadatel dojel mezi posledníma!!!:-)
Srazík byl super, sice bylo krapet horko, což se posléze projevilo na únavě a malé účasti na posrazovém posezení u kulábru. Účast byla hojná, přijeli se na nás podívat kamarádi s docela vkusně vytuněnýma autama. Někteří nasávali inspiraci, viď Martine:-), zbytek okukoval...Dokonce došlo u jednoho speciálu k parkovištní opravě, čímž se nám naskytl pohled do útrob Astry s cali motorem..paráda.
Po asi dvou hodinách okukování a klábosení jsme vyrazili na spanilou jízdu Havířovem s návštěvou benzinky na kafe a další pokec. Poté se většina rozjela domů a pár vytrvalců, slovy čtyři, jsme jeli vedení(samozřejmě jsme se postráceli) Daliborem na kulečník...Tím se z mého pohledu, završil docela povedený srazík v Havířově.
PS: Fotky co nejdřív pošlu náčelníkovi ke zveřejnění....
Gallo

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Dalibor (IP zapsáno)
Datum: 26.06.2006 14:41

Zdravim vsechny Oplaky.
Jak to tak vidim, tak nekteri si musi za kazdou cenu rypnout (ze Gallo...), ale to se neda nic delat, uz jsem si zvykl... :-)
Dekuji vsem za hojnou (necekane, ale prijemne) ucast na srazku, fajn pokec, fajn pohled, fajn jizda, fajn kulec. Kdo neprijel, ten at lituje.
Tesim se na dalsi srazek Severomoravske divize.
Opelum zdar!!!
Dalibor

P.S. Dovoluji si timto verejne pochvalit Galla za to, ze se zucastnil pujcenou Astrou, prestoze ma sveho Kadetta stale v oprave. :-)


Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: NOVON (IP zapsáno)
Datum: 15.07.2006 19:27

Čus kamarádi,je tady nový měsíc a tak mě napadlo,jestli neuděláme zase nějaký srazík??Pokecáme a tak..Navrhuju neděli 23.7.,u Kauflandu v Kopřivnici..Bude nějaká ůčast,přijede někdo??Hlaste se.Jsem i pro jiné místo,pokud by měl někdo jiný návrh..OPELŮM ZDAR-NOVON

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: NOVON (IP zapsáno)
Datum: 20.07.2006 09:40

Vidím,že se na nedělní srazík nikdo nepřihlásil na ůčast,tak že ho teda ruším.Sejdeme se po prázdninách,až budou mít všichni po dovolených...OPELŮM ZDAR-NOVON

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Gallo (IP zapsáno)
Datum: 13.10.2006 05:23

Přátelé, je na čase se opět setkat a zdělit si své zážitky z dovolených atd. Tudíž navrhuji sejít se v sobotu 21.10 u Tesca vedle Makra. Místní a znalci okolí určitě doplní název. Takže se kamarádi hlaste.
PS: Nebojte, nebudeme jen mrznout na parkingu, pojede se pak hrát kulec, pro nesportovce bude volná zábavadrinking smileythe finger smileysmoking smiley

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Bull (IP zapsáno)
Datum: 13.10.2006 09:10

Nazdar Sokoli,
pokud nepřijdou tuhé mrazy,dostavím se v plné parádě.
Hezký den :-)

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: NOVON (IP zapsáno)
Datum: 14.10.2006 19:30

JO,JO já taky dorazím než zazimuju Kádu..:-)

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Dalibor (IP zapsáno)
Datum: 16.10.2006 19:47

Nazdarek,
hlasim svoji ucast, pokud vse vyjde, tak se zucastnim. Vzhledem k tomu, ze jdu v sobotu na ranni smenu, prosim o posunuti sraziku na 15h, resp. o trpelivost. Budu se snazit dorazit vcas. Predem dekuji.
Opelum zdar!!!

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Gallo (IP zapsáno)
Datum: 17.10.2006 08:37

Sorry, zapoměl jsemconfused smiley Sraz bude samozřejmě v 15.00 u Tesca(ne ten na Svinově) v sobotu 21.10

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: NOVON (IP zapsáno)
Datum: 17.10.2006 11:23

JO,já mám taky v sobotu ranní šichtu,tak na mě taky počkejte..Tak teda na kolik hodin ten srazík je??GALLO jej sice vyhlásil,napsal místo,ale né hodinu...

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Gallo (IP zapsáno)
Datum: 17.10.2006 12:52

Jo, sraz bude v 15.00, zapoměl jsemconfused smiley Soráčwinking smiley))

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: KaM (IP zapsáno)
Datum: 19.10.2006 08:45

A v kterem meste se ten zraz bude konat, pisete o Tescu na severni morave, ale ja nevim kde presne?

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Gallo (IP zapsáno)
Datum: 19.10.2006 12:34

No tak to už je opravdu síla, jsem fakt pakoconfused smiley Jedná se o Ostravuhot smiley

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Bull (IP zapsáno)
Datum: 20.10.2006 10:39

Čus Borci,
z vážných rodinných důvodů se zítra nezúčastním.Mějte se dobře a nekdy příště.

Re: SRAZÍK-SEVERNÍ MORAVA
Autor: Gallo (IP zapsáno)
Datum: 22.10.2006 14:50

Zdravím a děkuji všem za včerejší príma srazík v OVwinking smiley))

Aktuální stránka: 8 z 10


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********   ********  ********   ********  ********  
 **     **  **        **     **  **        **     ** 
 **     **  **        **     **  **        **     ** 
 ********   ******    ********   ******    **     ** 
 **     **  **        **         **        **     ** 
 **     **  **        **         **        **     ** 
 ********   ********  **         ********  ********  
Powered by Phorum.