www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
7. Srazy :  Technická poradna   Informace, domlouvaní lokálních srazů 
Aktuální stránka: 3 z 10
Re: Most a okolí
Autor: Rico (IP zapsáno)
Datum: 29.09.2007 15:25

Zdravim, tady taky Litvinovak sice ted chodim do skoly v Plzni ale o nejakej vejkend proc ne smiling smiley Zrovna vcera jsem kopil kadettka trosku prorezleho ale ja znej chci udelat milacka smiling smiley Tak se rad kouknu nebo jen tak pokecam a neco se priucim protoze na tom aute toho moc no nic neznam jediny v cem se rejpal byla skodka 12Oka tak snad to pujde. Datum bych dal na sobotu a misto nemam tusaka smiling smiley

Re: Most a okolí
Autor: Rico (IP zapsáno)
Datum: 29.09.2007 15:58

Co takhle mini srazek u Delvity v Litvinove. Litvinovaci a muzou i Mostaci.Nebo klidne v Moste.Jen pokecat a poznat kluky co ridej Oplika smiling smiley

Re: Most a okolí
Autor: dawe (IP zapsáno)
Datum: 09.11.2007 11:45

lidicky tak co sejdeme se?rad bych vas poznal na nejakej mosteckem srazku

Re: Most a okolí
Autor: Sneiik (IP zapsáno)
Datum: 18.11.2007 18:44

ja bych jel ale muselo by priject trosku vic lidi aby to vubec stalo zato

Re: Most a okolí
Autor: LLupen (IP zapsáno)
Datum: 28.11.2007 10:43

cau klucii, tady Libor z Teplic..

Re: Most a okolí
Autor: cervajs (IP zapsáno)
Datum: 30.01.2008 17:13

cus kluci ,ja jsem z Mostu ..dame nejakyho specha a pokecame ? co vy na to ???

Re: Most a okolí
Autor: Sneiik (IP zapsáno)
Datum: 31.01.2008 15:06

ja jsem pro nekdo napiste datum a misto a ja prijedu

Re: Most a okolí
Autor: cervajs (IP zapsáno)
Datum: 04.02.2008 14:33

cus ..ja jsem taky pro ...bylo by dobre neco podniknout a sraz v nejvetsim poctu ..a pak udelat nejakou projizku ..co vy na to ..kouknu na sichty a dam terminy .a udelame nejakou akci jsem pro ..

Re: Most a okolí
Autor: Sneiik (IP zapsáno)
Datum: 06.02.2008 17:06

no jo ale zatim jsme se ozvali jenom my dva mozna by to chtel dat na hlavni stranku ze bude sraz aby to kazdej videl

Re: Most a okolí
Autor: cervajs (IP zapsáno)
Datum: 11.02.2008 17:09

bude to asi chtit udelat .udelas to ? a odkud vubec jsi ? ja jsem z mostu

Re: Most a okolí
Autor: Sneiik (IP zapsáno)
Datum: 12.02.2008 15:54

ja jsem z Klášterce nad Ohří mas ICQ jestli jo tak mi napis moje je 102400170 a vymyslime to

Re: Most a okolí
Autor: cervajs (IP zapsáno)
Datum: 19.02.2008 19:34

a ty bys byl ochoten priject i klidne do mostu .myslim ze by nebyl problem udelat akcy treba v chomutove u globusu ,ale cim vic lidi tim lip .to je jasny ,icq si nepamatuju ale jak budu u sviho pc .tak se ti ozvu .domluveno

Re: Most a okolí
Autor: Sneiik (IP zapsáno)
Datum: 19.02.2008 20:12

dobre domluveno jinak bych do mostu klidne prijel u mne to problem neni ale mas pravdu cim vic lidi tim lip jenomze vidis ze to tu moc lidi nesleduje kdyz tady pisem porad jenom my dva jinak nevim jestli znas www.club-opel.com a vypadato tam na fajn lidi a ted zrovna je sraz 15.3 a na ten sraz ja pojedu tak se muzem i klidne domluvit jestli by jsi jel taky

Re: Most a okolí
Autor: cervajs (IP zapsáno)
Datum: 19.02.2008 20:32

ten club neznam .podivam se na to .a kdyz to vyjde tak treba bych jel .ale taky zalezi kde se to kona .a jestli zrovna nebudu v praci .mame zrovna ted blby sichty .a stim srazem to zkusime nejak domluvit .nerikej ze se nikdo nepripoji ..hodime to na forum ..a uvidime zatim se mej

Re: Most a okolí
Autor: Sneiik (IP zapsáno)
Datum: 20.02.2008 18:30

ten sraz je v Jaromeri je to trosku z ruky z Kl. je to pres 250 km smiling smiley ale nejdriv to chce domluvit tendle nas sraz no tak jako urcite by se nekdo pripojil ale musi se to hodit mezi lidi no ale podle toho ze si tady pisem jen my dva tak to moc lidi nesleduje ale zkusym se poptat

Re: Most a okolí
Autor: cervajs (IP zapsáno)
Datum: 23.02.2008 10:35

ok ,zkusim se taky pozeptat a uvidime -ted uz priste pujdu na net na svuj tak se ozvu na icq ok ,a domluvime to .zatim ahoj

Re: Most a okolí
Autor: Sneiik (IP zapsáno)
Datum: 23.02.2008 18:40

super tak se potom teda ozvy tady je jeste jednou moje cislo 102400170

Re: Most a okolí
Autor: cervajs (IP zapsáno)
Datum: 26.02.2008 14:44

ahoj ,pridal jsem te na icq .tak pak se domluvime ok ,zatim ahoj ( 204 117 169 )

Re: Most a okolí
Autor: Sneiik (IP zapsáno)
Datum: 02.03.2008 13:36

chodis vubec nekdy na to ICQ smiling smiley

Re: Most a okolí
Autor: cervajs (IP zapsáno)
Datum: 02.03.2008 16:25

chodim ,ale od pondeli mam uz doma konecne net takze uz budu na netu castejs .urite se ozvu m¨,zatim se mej

Aktuální stránka: 3 z 10


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********   **    **  **     **  ********  **     ** 
 **     **   **  **   ***   ***     **      **   **  
 **     **    ****    **** ****     **       ** **   
 ********      **     ** *** **     **        ***    
 **     **     **     **     **     **       ** **   
 **     **     **     **     **     **      **   **  
 ********      **     **     **     **     **     ** 
Powered by Phorum.