www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
7. Srazy :  Technická poradna   Informace, domlouvaní lokálních srazů 
Jdi na stránku: Předchozí123456Následující
Aktuální stránka: 5 z 6
Re: Milovice 2007
Autor: JOB (IP zapsáno)
Datum: 12.05.2007 19:44

No já myslel že tam jde především o to, aby si lidi zablbnuli a vyměnili si zkušenosti. No ale jestli to vadilo jenom tady Kačce tak je to pořád dobrý skóre thumbs down

Re: Milovice 2007
Autor: Monkie (IP zapsáno)
Datum: 12.05.2007 20:12

Dnes jsme byli na srazu, zábava byla super, jediné, co nám vadilo, jsou chybějící záchody, na 100 aut už tam nějaká TOI TOika být mohla, doufám, že tuto malou kritiku nevemete nikdo moc osobně (myslím tím ze strany pořadatelů) Ale jinak to bylo fajne, budeme se těšit příští rok. A doufáme, že si večer užíváte, my jsme odjeli ze zdravotních důvodů, ale jinak bychom se určitě a rádi připojili. Takže snad příští rok. Mějte se.

Re: Milovice 2007
Autor: MELOUN (IP zapsáno)
Datum: 13.05.2007 09:10

Ahoj Lidi,

moc děkuji za pěkně strávenou sobotu bylo to tam fakt super zábava taky byla fajn.
Pořadatelé to měli pekně přichystané.Jen mi vadilo to počasí ale nakonec se udělalo celkem pěkně

Těším se na příští sraz v Milovicích.

Ahoj MELOUN

Opel KADETT E

r.v 1990

C14NZ

Re: Milovice 2007
Autor: JerryCali (IP zapsáno)
Datum: 13.05.2007 11:16

Ahoj

Taky moc díky bylo to super. Fajn lidičky a perfektní organizace !!!

Jerry

Calibra 2,0 16V
OB C 2.5.DTI caravan

Re: Milovice 2007
Autor: Tom (IP zapsáno)
Datum: 13.05.2007 19:11

Ahoj lidičky.
Jelikož jsem byl na srazu poprvé, tak jsem nevěděl co mám očekávat.
Opravdu jste mě nezklamali. Byla to suprově strávená sobota.
Organizace byla super. Díky Tom

Re: Milovice 2007
Autor: milode (IP zapsáno)
Datum: 13.05.2007 22:13

AHOJ VŠEM,CHCI TAKY PODĚKOVAT ORGANIZÁTORŮM ZA DOBŘE POVEDENOU A PROVEDENOU AKCI.bYLO TO MOC FAJN...... milode astra-g klub

Přílohy: V kempu 016.jpg (48KB)  
Re: Milovice 2007
Autor: Iridales (IP zapsáno)
Datum: 14.05.2007 06:40

Trochu budu souhlasit, protože jsme večer vytahovali klíšťáka z ne moc příjemnýho místa, jak jsem si musela odskočit do trávyyawning smiley)yawning smiley)yawning smiley)yawning smiley)yawning smiley) Nicméně na fajn srazu to nic neubraloyawning smiley) Pokud bude další ročník, rádi zase přijedem a snad už bude Vectra dodělanáyawning smiley) Takže díky, díky, díkyyawning smiley) Těch 300km se nám skutečně vyplatiloyawning smiley) Iris, Opel Club Přerov.

Re: Milovice 2007
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 15.05.2007 13:44

Mé fotografie jsou k dispozici zde. [rapidshare.com]

Re: Milovice 2007
Autor: Pavell (IP zapsáno)
Datum: 15.05.2007 19:01

Ahoj lidi, taky se chci připojit s poděkováním za supr sraz, (a za vše co se děje kolem těchto stránek) bylo to bezva až na to počasí. Pročítal jsem si debatu a tohle fórum a koukám že se tu hodně řeší sprinky a ten člověk v zeleným Kadettu. Je asi pravda že srovnávat 2,0 a 2,0 turbo na sprintech je nefér, ale každý si musí uvědomit že nejsme na komerčním tuning srazu (viz Minoň) a je to spíš pro zábavu a proto aby si lidi zablbli za což pořadatelům děkuji. Vstupné 100,- no prostě bezva. Když to chce někdo brát vážně (sprinty) tak ať si zajede na tuning párty a předvede se. A stejně zjistí že NEMÁ šanci, stačí, aby se na srazu objevil japonec (Civic typeR, Honda S200 atd...) na ně prostě C20XE byť ve vykuchaným autě nestačí!!! Buhužel to vim z vlastní zkušenosti ( zlatá Astra Gsi, byl jsem třetí a to sem neměl slicky), a na tuning srazu prostě s tímhle autem nemám šanci:-( , tak si asi každej komu to trochu jede myslí, ža na Astra a Kadett srazu má šanci vyhrát a pokud tomu tak nemi tak to holt psychicky neunese a předvede se při odjezdu z letiště :-))) Nicméně když zbydou peníza, koupim NOS a na podzim "turbíny těšte se" :-)))))

Re: Milovice 2007
Autor: Pet (IP zapsáno)
Datum: 16.05.2007 06:25

Kdyz uz jses u toho, co je nefer, tak na "komercnich" srazech jedou turbiny 1.8 a 2.0 ve tride do 3500ccm ale hlavne spolu se 4x4 autama jako jsou EVO IX, Suba WRX STI atd ktery maj 280PS v serii + aktivni diferak atd. Tomu teprve rikam nefer boj. Ale porad tady z toho vseho mam blbej pocit, ze dat do Astry turbo a bejt s tim na srazu resp. sprintu sam nebyl dobrej napad, takze priste uz rozhodne na sprint nejedu, nebo jedine mimo poradi, za ty reci mi to nestoji.

Re: Milovice 2007
Autor: Beruna (IP zapsáno)
Datum: 16.05.2007 09:47

To Pet a All: To naopak, se tě musím zastat, ať si tam každej dá do motoru a do auta co chce a F aster turbo určitě moc nejezdí. Stačí si přečíst debatu na kadettu co se tam hlavně řeší (svody, vačky, klapky atd.). A zajisté tyhle úpravy nejsou na popojíždění ve městě nebo do práce. :-))).Takže na příštích Milovicích doufám sprint pojedeš. Já taky nebrečím že mám ecotec a že mě předjede c20xe a jeden c20ne, ale budu se snažit.

Re: Milovice 2007
Autor: pet (IP zapsáno)
Datum: 16.05.2007 10:03

Beruna: tak to sem rad, ze aspon nekdo to bere takhle. Nicmene na priste bych si dovolil navrhnout skupiny na sprint nasledovne:
1. <1400ccm (16V + 8V)
2. <1600ccm (16V + 8V)
3. <1800ccm (16V + 8V)
4. <2000ccm (16V + 8V)
5. extra (>2000, turbo, 4x4, bimoto atd)

Ale pak se zase ozvou ti, co ladi prave ty zmineny C20NE apod...ale obsah je obsah...

BTW. ja s turbinou jezdim taky kazdej den do prace smiling smiley

Re: Milovice 2007
Autor: Rom@n (IP zapsáno)
Datum: 16.05.2007 14:54

pet napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Beruna: tak to sem rad, ze aspon nekdo to bere
> takhle. Nicmene na priste bych si dovolil
> navrhnout skupiny na sprint nasledovne:
> 1. <1400ccm (16V + 8V)
> 2. <1600ccm (16V + 8V)
> 3. <1800ccm (16V + 8V)
> 4. <2000ccm (16V + 8V)
> 5. extra (>2000, turbo, 4x4, bimoto atd)
>
> Ale pak se zase ozvou ti, co ladi prave ty zmineny
> C20NE apod...ale obsah je obsah...
>
> BTW. ja s turbinou jezdim taky kazdej den do prace
> smiling smiley

Mě tohle nevadí rozdělení nevadí smoking smiley

Re: Milovice 2007
Autor: Pavell (IP zapsáno)
Datum: 16.05.2007 18:04

To Pet: Ty sis asi špatně přečetl můj příspěvek, nebo si ho špatně pochopil! Nic proti tobě (sprintům) nemám, ani nic podobnýho jako psala KatkaX, spíš naopak kdyby sis to dobře přečetl, tak to víš. Nicméně ty kategorie na sprinty co tu píšete by byly bezva:-) a potom by už záleželo na každým co s autem provede aby byl rychlejší. Ele každý musí uznat že srovnávat 2.0 a 2.0turbo se stejnou koncepcí motoru prostě nejde!

Re: Milovice 2007
Autor: milosh (IP zapsáno)
Datum: 16.05.2007 18:15

Video od MILODE-ho zde

[www.astra-g.cz]

46MB
12min

Re: Milovice 2007
Autor: jožin (IP zapsáno)
Datum: 16.05.2007 20:37

Tak pánové, jestli se nepřestanete dohadovat, tak příště nastoupim s Rackem a všem vám ještě ukážu.the finger smiley Budu se muset zeptat Standy co s tim, když mi jde nepřesně řadit (on tuto otázku má rád)smiling smiley a pak uvidíte. No a teď vážně. Na takovým to srazu jsem byl poprvé. Většinu z vás neznám, tak jsem jen pozoroval. Trochu to bližší seznámení brzdila manželka. Ale já se příště polepšim, abych do té vaší rodiny lépe zapadl.I pobyt v kempu mohl být zajímavý. Píšete tady, že jde o setkání přátel, no a to se snad povedlo.I když se zase říká, že co se škádlívá, to se rádo mívá. Byla to prostě, alespoň z mého pohledu, dobrá sobota a myslim , že by jich mohlo být výc. Ještě jednou vám všem dík

Re: Milovice 2007
Autor: vaurien (IP zapsáno)
Datum: 17.05.2007 05:52

Je to asi takhle. Rozdělení kategorií sprintů je z dob, kdy srazy byly výlučně kadeťácké s malou účastí efkových Aster a Nexií. Takže bylo logické posunout těch pár aut s 16ti ventilovým motorem o kategorii výš, aby odpovídal výkon motoru v dané kategorii.
A myslím, že tohle rozdělení má své opodstatnění i dnes, protože na naše srazy jezdí převážně auta s motorem od pana Adama a tam stále platí, že šestnáctiventil má přibližně stejný výkon jako osmiventil o kubaturu výš.
( Příklad 2,0 8V má 85 kw, 1,8 16V má 85 kw )
Berte to prostě jako tradici našich srazů, na kterých nejde ani tak o závodění, ale o vyblbnutí se, pokecání s kamarády a pohodičku...smoking smiley

Re: Milovice 2007
Autor: Jakub (co zapomnel heslo... :-) (IP zapsáno)
Datum: 17.05.2007 12:51

Vaurien to rekl presne...

Re: Milovice 2007
Autor: Roger (IP zapsáno)
Datum: 17.05.2007 17:06

Jo jo, Vaurien to ma v hlave srovnany, je to presne tak jak to napsal.
Pro priste s tim asi hybat nebudeme, protoze to nema smysl, vzdycky by v tom byla nejaka nespravedlnost, pokud neudelame 2x tolik kategorii.
Proste neberte ty sprinty nejak vazne, nikdy se moc vazne nebrali, tak bude nejlepsi, kdyz to tak zustane i do budoucna. Vzdyt vo nic nejde.
Jinak turbina na minulych srazich uz byla a vzdy vyhral, tak letos uz nejel.

Re: Milovice 2007
Autor: Vendys (IP zapsáno)
Datum: 17.05.2007 21:37

Souhlasím. To je stejné se vším a myslím, že je to především o té zábavě. To by se kluci, co jezdili Vrabi rallye s Omegou v kombajnu taky mohli cítit diskriminováni co do délky auta a vzdálenosti kuželů od sebe, ale jeli to, byla zábava a já to vlastně jel s Vectrou zrovna tak. Hlavně že je mír. smoking smiley Jo a omluvám se, že mi to auto poněkud rezne a tudíž je odlehčené. the finger smiley

Roger: Milane, prosím, nechtělo se mi pracně rozesílat fotky po kusech mailem, tak jsem je uploadnul na Rapidshare. Pokud je budeš chtít dát k ostatním, jsou zde.
[rapidshare.com]
Samozřejmě velké poděkování za organizaci, občerstvení a taky za účast. smiling smiley Je super se takhle sejít, pokecat a zablbnout si.Díky.

Jdi na stránku: Předchozí123456Následující
Aktuální stránka: 5 z 6


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Připojit soubor
  • Můžete připojovat soubory následujících typů: jpg, gif, bmp, pdf
  • Soubor nesmí být větší než 600KB
  • k tomuto příspěvku může být připojeno ještě 3 soubor(ů|y)
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  ********   ********   *******   ******** 
 **     **  **     **     **     **     **     **    
 **     **  **     **     **     **            **    
 **     **  **     **     **     ********      **    
  **   **   **     **     **     **     **     **    
   ** **    **     **     **     **     **     **    
    ***     ********      **      *******      **    
Powered by Phorum.