www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
7. Srazy :  Technická poradna   Informace, domlouvaní lokálních srazů 
Jdi na stránku: Předchozí1234567Následující
Aktuální stránka: 4 z 7
Re: sraz Brno atd
Autor: Roger (IP zapsáno)
Datum: 16.01.2008 17:01

Vzdyt jsi psal ze 23-24 muzes, z toho jsem vychazel. Nevim jestli Plzenaci muzou dorazit v sobotu?

Re: sraz Brno atd
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 16.01.2008 17:24

2 Roger: Ano psal, ale taky jsme psal že nejlepší by bylo v sobotu. U mě je problém, že velmi brzo vstávám do práce, a ve špičce z Brna do Prahy po D1 to bych asi brzo doma nebyl. Zkusím se domluvit ještě s partákem a vyměnit směnu

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost

Re: sraz Brno atd
Autor: Roger (IP zapsáno)
Datum: 16.01.2008 17:28

No psal jsi v sobotu jako obvykle. Jenze Hyskov byl v nedelu winking smiley
Jo jo vymen to, nebo se vyjede trosku pozdeji, aspon lidi na autobus nebudou muset tak brzo vstavat.
On totiz Standa rikal, ze to maji spojene jaksi s cestou do Olomouce a chteli tudiz prijet v nedeli.

Re: sraz Brno atd
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 16.01.2008 18:19

jasný že byl Hýskov v nedělu, ale to byla vyjímka, jinak byl vždy v sobutu. Já to nějak pořeším,při nejhorším tam nebudu,se nedá nic dělat.

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost

Re: sraz Brno atd
Autor: Roger (IP zapsáno)
Datum: 22.01.2008 16:47

Tak vazeni hlaste se dobrovolne kdo 24.2.2008 v nedeli dorazite na srazek, at mam predstavu jak velky stul (stoly) mam zamluvit?

Re: sraz Brno atd
Autor: comda (IP zapsáno)
Datum: 23.01.2008 05:24

udělej si dva a půl čárky (já,Jana,Danča)

Re: sraz Brno atd
Autor: Roger (IP zapsáno)
Datum: 23.01.2008 17:58

Ok. Mimochodem cela restaurace je nekuracka.

Re: sraz Brno atd
Autor: kefish (IP zapsáno)
Datum: 23.01.2008 19:07

Mesic je dlouha doba, ale snad dorazim ja + 1 (neni zkouskovy, pseudotchyne uz je prestehovana, tak by to tentokrat mohlo vyjitsmiling smiley)

Kadett E C16NZ sedan, r.v. 1986

Re: sraz Brno atd
Autor: Milan.st (IP zapsáno)
Datum: 23.01.2008 22:00

Skvělé, počítám s tím. Zatím 1+0

1,6 16V
X16XEL

Re: sraz Brno atd
Autor: wadass (IP zapsáno)
Datum: 24.01.2008 06:55

Zdarec , počítej i se mnou /1x/ !

Re: sraz Brno atd
Autor: oplik.jenik (IP zapsáno)
Datum: 25.01.2008 09:15

nejede někdo z práglu?? nebo přes??

Re: sraz Brno atd
Autor: Mandolín (IP zapsáno)
Datum: 25.01.2008 09:29

Ahoj!
Ještě jsem na žádném Vašem sraze nebyl, rád bych se zúčastnil... Takže pokud to bude v těch Holáskách-určitě přijedu + 1.

Re: sraz Brno atd
Autor: wadass (IP zapsáno)
Datum: 29.01.2008 09:18

Zdarec , hlásím +1 na ! Dík !smileys with beerhot smiley

Re: sraz Brno atd
Autor: Stehno (IP zapsáno)
Datum: 29.01.2008 14:55

Ahoj kluci já jsem ježtě nikdy nebil na žádném srazu tak bych se dojel podivat jestli to teda platí toho 24.2.2008 v Brně jestli by vám to nevadilo.Kdyžtak mě prosim vás napište kde se to bude přesně konat a jestli mě do toho něco nevleze tak bych na 100% dojel. Zatím se mějte fajn.

Re: sraz Brno atd
Autor: pítrr (IP zapsáno)
Datum: 30.01.2008 18:07

ahoj jel bych taky pítr

Re: sraz Brno atd
Autor: unudle (IP zapsáno)
Datum: 30.01.2008 21:16

Zdar jak sviňa smileys with beer, já bych se taky rád podíval na ten srázek, až budete mít přesné info tak dejte vědět. Jsem tu nový tak prosím o trpělivost než se z orientuji. unude eye rolling smiley.

Re: sraz Brno atd
Autor: IGI (IP zapsáno)
Datum: 09.02.2008 13:56

neznáš tak poznáš kluci ti nic dobrého neudělají :-D teda nic špatného :-D pokud budu mít čas tak se přijedu kouknout, ale neslibuju 100% účast

Re: sraz Brno atd
Autor: Roger (IP zapsáno)
Datum: 10.02.2008 16:58

Tak pratele, ze srazu v restauraci Cola nic nebude, jelikoz jednak nam dosti podrazili (210Kc za jidlo by nekomu mohlo vadit) a za druhy chteli at dopredu nahlasime kdo si co da na jidlo, coz mne trosku prekvapilo a tusim jak by to asi dopadlo, kdybych mel zjistovat kdo si co date.

Tudiz jsem vymyslel nahradni reseni - zamluvil jsem stul v restauraci blizko meho bydliste. Ma to vyhodu v tom, ze aspon na chvilku se bude moct zucastnit nase mala Deniska. Bude to jeji prvni sraz (kdyz nepocitam ty co absolvovala jeste v brisku), tak se pekne ucesejte a upravte, at se vas nepoleka spinning smiley sticking its tongue out

Takze sraz bude v nedeli 24.2.2008 v 13h v restauraci A3 (obchodni stredisko MAX) v Brne Bystrci na ulici Kubickova 8. Casem sem prihodim mapku.

Re: sraz Brno atd
Autor: comda (IP zapsáno)
Datum: 11.02.2008 06:11

Brno Bystrc...kurnik kde to jenom může být? To bude určitě někde u D1 the finger smiley:-))))

Re: sraz Brno atd
Autor: Roger (IP zapsáno)
Datum: 11.02.2008 06:45

No pravda, mas to pres cele mesto, ale oproti Plzni je to prece jenom za rohem winking smiley

Jdi na stránku: Předchozí1234567Následující
Aktuální stránka: 4 z 7


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  **     **  ********   **     **  **    ** 
 **     **  **     **  **     **   **   **   ***   ** 
 **     **  **     **  **     **    ** **    ****  ** 
 *********  **     **  ********      ***     ** ** ** 
 **     **   **   **   **           ** **    **  **** 
 **     **    ** **    **          **   **   **   *** 
 **     **     ***     **         **     **  **    ** 
Powered by Phorum.