www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
7. Srazy :  Technická poradna   Informace, domlouvaní lokálních srazů 
Jdi na stránku: 1234Následující
Aktuální stránka: 1 z 4
Srázek LIBEREC
Autor: Tomino (IP zapsáno)
Datum: 12.07.2007 09:39

Tak pánové a dámy , protože je léto, jsou prázdniny a spousta lidiček má dovolenou ( jako já od pondělí 16.7. na 14 dní ) a cestujete všude možně , tak jako Crkyk, navrhuji vzhledem k jeho cestě do Liberce uskutečnit lokální srázek severočeské divize v Liberci .
Navrhovaný termín je : od 19.- 21.7.2007 ( čekám na návrhy jaký den je nej...)
Čas spichu : někdy odpoledne ( 16.oo - ??? ) či navečer ( 20.oo - ??? )
Místo konání : LIBEREC ( pár tipů bych měl, ale čekám návrhy )
Kdo se sjede : každý kdo má chuť poklábosit a sejít se s bezva bandou od OPELA

Tak pište , ať to dáme do zítřku dokupy !!! Romane, Mlejnasi, Davide ....

Re: Srázek LIBEREC
Autor: Crkyk (IP zapsáno)
Datum: 12.07.2007 09:51

ok beru budu jen potřebovat navést budu v pensionu u Chobota jinak Tomino ta 604... 381 na tebe platí?

Re: Srázek LIBEREC
Autor: Rom@n (IP zapsáno)
Datum: 12.07.2007 09:58

Já v tom termínu můžu být v LBC ve všední den tak kolem páté, den je mi tak nějak jedno a určitě se mnou počítejte. smiling smiley

Re: Srázek LIBEREC
Autor: Tomino (IP zapsáno)
Datum: 12.07.2007 13:01

Rom@n :
OK, den tedy ještě domluvíme a hodinu přizpůsobíme :-)

Crkyk :
platí, mám ještě firemní mobil, ale klidně volej na to popsané číslo :-)
Až vymyslíme datum a čas , domluvíme místo a já Ti cinknu, kde tě vyzvednu, aby jsi nebloudil. Chobota znám .-))

Re: Srázek LIBEREC
Autor: Crkyk (IP zapsáno)
Datum: 12.07.2007 13:11

Tomino doufám že ten pension je Oksmileys with beer že to není žádnej pajzl?thumbs down

Re: Srázek LIBEREC
Autor: Tomino (IP zapsáno)
Datum: 13.07.2007 07:53

To Crkyk :
[www.pensionhotel.cz]

[www.mapy.cz]

No je to bývalá rozšířená restaurace, kam jsem chodil na obědy , když jsem v Liberci dělal - je u dost rušné hlavní silnice, hned za barákem je železniční trať´, ale jinak to jde.

Re: Srázek LIBEREC
Autor: Isuzu (IP zapsáno)
Datum: 13.07.2007 08:15

zdar pánové tak já makám celej vejkend a nikam nemůžu to je jako už na pěst!

Re: Srázek LIBEREC
Autor: johnny.fox (IP zapsáno)
Datum: 13.07.2007 09:55

Zdar lidičky na sraz samozřejmě dorazím den i čas je jedno mám rání tak to nechám na vás jak se vám to bude hodit a kdo jak bude moct místo Tomíno vybral taky dobrý tak že myslím že se srázek povede už se těšim David

Re: Srázek LIBEREC
Autor: Tomino (IP zapsáno)
Datum: 13.07.2007 12:04

Davide - to není místo srazu, i když proč ne - tam Crkyk bydlí :-)

Re: Srázek LIBEREC
Autor: johnny.fox (IP zapsáno)
Datum: 13.07.2007 19:38

aha tak to sem nevěděl tak to misto se musi teda najit ja Liberec moc neznám ale doufam že to nebude nekde u hypernovygrinning smileygrinning smileygrinning smiley

Re: Srázek LIBEREC
Autor: Rom@n (IP zapsáno)
Datum: 13.07.2007 20:25

johmy : neboj, nejsme barbaři. Uvidíme jak to kluci domluví a pak naplánujem i místo.

Re: Srázek LIBEREC
Autor: Tomino (IP zapsáno)
Datum: 16.07.2007 07:56

Tak bando, jelikož se nikdo zatím nevyjádřil, tak to rozseknu :

Sraz tedy uskutečníme v pátek 20.7.2007 od 18.00 hod - prvotní místo srazu - restaurace a penzion u CHOBOTA - Liberec Rochlice - u vlakové zastávky a železničního přejezdu - tam vyzvedneme Crkyka. Pak domluvíme podrobnosti.

Případné dotazy směřujte na můj mobil : 604 685 381, nebo 602 727 084.

Re: Srázek LIBEREC
Autor: Rom@n (IP zapsáno)
Datum: 16.07.2007 09:12

OK, souhlasím

Re: Srázek LIBEREC
Autor: Rom@n (IP zapsáno)
Datum: 16.07.2007 10:07

Ještě mapa : [www.mapy.cz]#

Re: Srázek LIBEREC
Autor: mlejnas (IP zapsáno)
Datum: 16.07.2007 12:01

Hojda všichni, přidám se samozřejmě též, když už sem skoro liberečák, koncem měsíce se budu stěhovat do tohoto "velkoměsta". takže v pátek

Re: Srázek LIBEREC
Autor: johnny.fox (IP zapsáno)
Datum: 16.07.2007 14:41

tak to nevim v pátek odjíždíme na dovolenou tak asi nepřijedu Tome snad teda někdy příště David

Re: Srázek LIBEREC
Autor: Rom@n (IP zapsáno)
Datum: 19.07.2007 05:50

Tak že kdo by chtěl ještě dorazit, tak neváhejte a přijeďte na pokec. smileys with beer

Liberec
Autor: Mára (IP zapsáno)
Datum: 24.09.2007 13:31

Ahoj všem,Mel bych takovej napad.Kdyz tak koukam na to počasi tak to docela ješte jde tak me napadlo že je škoda toho ješte nevyužit a neudelat takovej malej sraz Opelu.Jsem tady novej takze jeste nevim jak to tady pořadne chodi ale za chvylku začne zima a padat snih.Polovina lidi začne zamykat sve mylačky do garaže a pod.Tak jsem chtel ješte toho využit a s par lidma se seznamit a pokecat.Tak jestli mate nekdo nejakej napad nebo jestli se neco planuje a uniklo mi to tak prosím pište.Dekuji

opel Kadett 1,8 GSI

Re: Srázek LIBEREC
Autor: Tomino (IP zapsáno)
Datum: 25.09.2007 05:12

To Mára : Čauki, jsem Jablonečák a jsem pro, pár nás tady v okolí je, tak navrhni místo, datum, čas ( lépe však 2-3 termíny a pro nějaký se rozhodneme ) a můžeme se scuknout smiling smiley
Počasí však bude pozitivní zase až od soboty, tak vhodně vol termín thumbs down

Re: Srázek LIBEREC
Autor: Mára (IP zapsáno)
Datum: 25.09.2007 07:50

Tak ja bych to udelal na vikend nevim kolik nas tady je a jak kdo je v praci ale predpokladam ze o vikendu ma vetšina lidi volno.Tak čekam na nejake navrhy.Dik

opel Kadett 1,8 GSI

Jdi na stránku: 1234Následující
Aktuální stránka: 1 z 4


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  **    **  **     **  **     **  ******** 
 **     **   **  **    **   **   **     **  **       
 **     **    ****      ** **    **     **  **       
 *********     **        ***     **     **  ******   
 **     **     **       ** **     **   **   **       
 **     **     **      **   **     ** **    **       
 **     **     **     **     **     ***     ******** 
Powered by Phorum.