www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
7. Srazy :  Technická poradna   Informace, domlouvaní lokálních srazů 
sraz v jizerkách
Autor: Cvrnda (IP zapsáno)
Datum: 08.06.2009 07:12

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli bude nějaký srázek v jizerských horách

Re: sraz v jizerkách
Autor: PinkDuck (IP zapsáno)
Datum: 08.06.2009 21:19

Liberec je ti daleko???

[www.opelastra.cz]
[www.astra-g.cz]

Re: sraz v jizerkách
Autor: Tomino (IP zapsáno)
Datum: 10.06.2009 21:00

Cvrndo, odkud pak jsi ?

Re: sraz v jizerkách
Autor: Cvrnda (IP zapsáno)
Datum: 16.06.2009 11:49

for:Tomino
jsem z jablonce n/N

Re: sraz v jizerkách
Autor: Tomino (IP zapsáno)
Datum: 20.06.2009 18:21

Cvrndo,já taky :-) ze Mšena :-) Kdy se sejdeme ???

Re: sraz v jizerkách
Autor: Cvrnda (IP zapsáno)
Datum: 29.06.2009 18:18

Tomino: ja jsem taky ze mšena:-) tak se někdy ozvi na mobila-606811498 nemám moc přístup na net. ale teť mám mazlíčka v rekonstrukčním období po setkání se srnkou ale jsem pojizdnejsmiling smiley tak kdyždak se nějak ozvi

Re: sraz v jizerkách
Autor: Tomino (IP zapsáno)
Datum: 28.07.2009 08:41

Pěkný den , bando severská, což takhle nějaký srazík v sobotu odpoledne - třeba i na kola ???
Pište datumy, prázdniny kvapem pádí !!!

Re: sraz v jizerkách
Autor: Rom@n (IP zapsáno)
Datum: 29.07.2009 04:56

Já jsem pro, jen pochybuji, že najdu nějaký volnou sobotu do konce prázdnin. Jedině sobota 15.8. Ale na kola asi ne smoking smiley

Re: sraz v jizerkách
Autor: Pavel C (IP zapsáno)
Datum: 29.07.2009 21:06

Ahoj lidi,já bych se klidně srazil, ale s těmi víkendy je to dost bída. Navíc u nás kolo moc nepřipadá v úvahu, protože nemáme vozík pro prcka...
Ale třeba nějaký společný oběd nebyl marný :-)

To Rom@n: Škoda, že jste se neozvali, když jste byli v Babylonu. Sice ještě nemáme auto, ale mohli jsme vás přijít pozdravit :-))

Re: sraz v jizerkách
Autor: Rom@n (IP zapsáno)
Datum: 30.07.2009 11:29

Pavel C : my jsme si na vás vzpoměli, ale nenapadla mě varianta jen se pozdravit, ale společný oběd není zase tak špatný nápad :-)

Re: sraz v jizerkách
Autor: Tomino (IP zapsáno)
Datum: 30.07.2009 20:51

Jsem pro, i oběd je dobrý nápad - tak tedy kde a kdy ? ( jen neříkejte, že mám uvařit ..DDDD ,-)

Re: sraz v jizerkách
Autor: IGI (IP zapsáno)
Datum: 31.07.2009 14:03

ja jedu zitra na tyden do Korenova ale budu bez netu jedine pokud se bude neco dit tak mi dejte sms echo 737900387 pokusim se prijet :-)

Re: sraz v jizerkách
Autor: Pavel C (IP zapsáno)
Datum: 07.08.2009 20:35

Ahoj, my jsme stále bez auta, takže pro nás srážení se mimo Liberec je trochu těžký :-( Ale budu to tu pěčlivě sledovat a když se něco domluví, dám vědět :-)
Měj te se!

Re: sraz v jizerkách
Autor: mlejnas (IP zapsáno)
Datum: 08.08.2009 06:32

hoj všichni, rádi se přidáme, jen dejte vědět kdy a kde.s časem je to taky horší, prac. sezona v plném proudu,chodím pracovat i o víkendech, ale pro jednou bych si udělal volno

2 Pavel C : pokud ste bez auta, dejte vedět a můžeme vás vyzvednout, snad bysme se do našeho kupátka všichni vešligrinning smiley

Re: sraz v jizerkách
Autor: Tomino (IP zapsáno)
Datum: 08.08.2009 21:09

To Pavel C: já mám v "autobusu" také místa dost - stačí zavolat :-)

Re: sraz v jizerkách
Autor: Tomino (IP zapsáno)
Datum: 08.08.2009 21:10

Tak co domluvíme ? Já mohu každý víkend v srpnu .

Re: sraz v jizerkách
Autor: Pavel C (IP zapsáno)
Datum: 10.08.2009 21:06

Filipe, Tomíno díky za nabídky. Zrovna dnes jsem se dozvěděl, že by auto mohlo být ve čtvrtek konečně hotové, tak snad Vaše služby nebudou třeba. Ale pro jistotu je dobré vědět.. :-)
My máme do konce srpna také celkem volné víkendy - teda až na ten poslední (29-30) a pak i 1. víkend v září ještě jde. Zbytek září už je rozplánovaný :-)

Máme představu o místě setkání? Pokud by to mělo být s nějakým výšlapem, tak docela pěkné je to v Horním Maxově. Je tam hodpoda U Toníčka (Loc: 50°45'51.522"N, 15°12'53.859"E), kde vaří přímo královsky...můžeme se pak zajít podívat na chalupu k Paroubkům :-))

Re: sraz v jizerkách
Autor: Rom@n (IP zapsáno)
Datum: 14.08.2009 05:42

To mi máme do konce srpna všechno plné :-( Tak se sejdeme v Milovicích, ty jsou za chvíli a není to daleko.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********  ********  **     **  **     **  **     ** 
 **           **     **     **  **     **  **     ** 
 **           **     **     **  **     **  **     ** 
 ******       **     *********  **     **  **     ** 
 **           **     **     **  **     **   **   **  
 **           **     **     **  **     **    ** **   
 ********     **     **     **   *******      ***    
Powered by Phorum.