www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
7. Srazy :  Technická poradna   Informace, domlouvaní lokálních srazů 
Jdi na stránku: Předchozí1234Následující
Aktuální stránka: 2 z 4
Re: Podzimní sraz 2014 - termín.....
Autor: Geri007 (IP zapsáno)
Datum: 27.07.2014 19:05

Romane, muzeme hledat dal. to je to nejmensi. Zkusim ve chvilich volna, kdyz mala bude spat neco najit..a hodim to sem

Re: Podzimní sraz 2014 - termín.....
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 27.07.2014 19:37

Takže můj deníček povídá, že tento termín : 3 - 5. 10 mám pracovní.
Termín 26. až 28.9 mám volno.

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost

Re: Podzimní sraz 2014 - termín.....
Autor: Rom@n (IP zapsáno)
Datum: 28.07.2014 09:27

A co takhle Žamberk? [www.autocamping.cz]
Byla jsem tam několikrát a vždy super, vše čisté, naprosto v pořádku, prostě tak jak to má být. :-)
Ubytování je až do října, takže první říjnový víkend by nebyl problém.
Tipy na výlety: přehrada Pastviny, na Dlouhé Stráně je to 60 km, 25 km je to do Králík (Vojenské muzeum, tvrz Bouda, ...), muzeum řemesel v Letohradě, zámek Doudleby nad Orlicí nebo Rychnov nad Kněžnou, zřícenina hradu Potštejn, ...

Takže návrh:
termín 3.-5.10.2014
místo Žamberk - Autocamping Pod Černým lesem
chatku by si zarezervoval každý sám

Co Vy na to?
Tereza

Re: Podzimní sraz 2014 - termín.....
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 28.07.2014 10:21

Terezko, vypada to hodne pekne, ale kdyz si tam potom spocitam ty jejich dalsi priblby poplatky, tak nas jen ubytovani na 2 noci vyjde na cca 1700 + cesta cca 1200,- + jidlo, vylety... Mno, nic proti, ale za 4000 na vikend .... Priznam se, ze pro nas 3+hafinka, je to trochu dost... sad smiley

Re: Podzimní sraz 2014 - termín.....
Autor: Geri007 (IP zapsáno)
Datum: 28.07.2014 10:51

A teda dalsi vec je ta, ze se mluvilo o zmene lokality, coz teda Zamberk a okoli moc neni,. porad je to vychod Cech a okoli plud minus to ,co uz mame projety..

Takze za nas urco klidne ty jizni chechy bo uplne nekam jinam. Na dalku to budeme mit vsichni cca stejne daleko.

Re: Podzimní sraz 2014 - termín.....
Autor: Rom@n (IP zapsáno)
Datum: 28.07.2014 11:07

Byl to jen návrh ...
Nám je vcelku jedno kam pojedeme, jen už by bylo docela fajn vědět termín a místo. No uvidíme, co zjistí Jirka Mi-6.

Re: Podzimní sraz 2014 - termín.....
Autor: Rom@n (IP zapsáno)
Datum: 28.07.2014 11:29

A nebo můžeme na jižní Moravu na burčák. :-)
Ve Strážnici je pěkný kemp.



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Rom@n (28.07.2014 11:29)

Re: Podzimní sraz 2014 - termín.....
Autor: Geri007 (IP zapsáno)
Datum: 28.07.2014 13:15

Terezko: nam je to taky v podstate jedno. A ze stejnyho duvodu, co tu pises, jsem to zacli taky resit, ze uz by to bylo vhodny.

Snad nas Jirka potesi:-)))

Re: Podzimní sraz 2014 - termín.....
Autor: Lucík (IP zapsáno)
Datum: 29.07.2014 08:42

Já doufám, že ten kemp v tom Táboře bude pěkný, tam by to bylo fajn. Termín bych nechala ten říjen, protože my také na začátku září nemůžeme. Počkáme si na Jirku ještě,že ho máme :-)

Re: Podzimní sraz 2014 - termín.....
Autor: Mi-6 (IP zapsáno)
Datum: 29.07.2014 15:27

ahoj; v pátek to omrknu na kempu Orion u Tábora ; ceny jsou velmi příznivé , aspoň co bylo na jejich stránkách a v sobotu až se vrátím podám podrobné hlášení ; to září budu mít hodně šláplí m zkraje máme posvícení a 13 má máti 80 tak uvidím ; třeba se mi povede to nějak zkloubit ; upřímně radši jezdim po 15 ( sv. berouse) ; krásný den všem ;

Re: Podzimní sraz 2014 - termín.....
Autor: Rom@n (IP zapsáno)
Datum: 29.07.2014 18:12

Jirko a prosím Tě, zeptej se tam do kdy je kemp otevřen, jestli by bylo případně možné tam jet na začátku října (nikde jsme to na stránkách nenašli). Díky

Re: Podzimní sraz 2014 - termín.....
Autor: Vaurienová (IP zapsáno)
Datum: 29.07.2014 19:20

Ahojky lidičky, kemp Orion se nám líbí ( podle fotek a prezentací na netu),akorát termín v říjnu je s rizikem horšího počasí, hlavně, když si budeme chtít posedět venku u grilu. D-:

Re: Podzimní sraz 2014 - termín.....
Autor: Veronika (IP zapsáno)
Datum: 31.07.2014 17:56

Informuji, že kemp Orion je k dispozici v září, i říjnu, budeme-li chtít, viz níže. Uvidíme, jaké budou reference.

___________________________

Můžeme zajistit i provoz restaurace v tomto termínu, upřesněte a můžeme se
domluvit. Stanček


> Dobrý den,
>
> ráda bych se zeptala, zda provozujete kemp i v září, případně v říjnu.
> Včetně restaurace?
>
> V termínu kolem svátku sv. Václava podnikáme pravidelně sraz cca 40 lidí, letos bychom rádi zamířili do okolí Tábora.
>
> Děkuji Vám předem za odpověď.
>
> Kreidlová
>

Re: Podzimní sraz 2014 - termín.....
Autor: Geri007 (IP zapsáno)
Datum: 31.07.2014 19:42

Tak terminovej sme uz sraz prvni vikend v rijnu taky meli a bylo hezky. Myslim, ze letos to bude taky tak. Musime to objednat.

Navic, kdyz to nejak neresime my s prckem, tak myslim, ze bysme to zvladli vsichni?:-)))

Re: Podzimní sraz 2014 - termín.....
Autor: Rom@n (IP zapsáno)
Datum: 02.08.2014 06:44

Uvidíme co Jirka, pokud to bude OK, jsme pro Orion od 3.-5.10. smileys with beer



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Rom@n (02.08.2014 07:01)

Re: Podzimní sraz 2014 - termín.....
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 03.08.2014 18:15

Jirka / Mi-6 napsal 3. 8. 2014 v 19:39:

Ahoj ; tak jak mám začít smiling smiley ; kemp standartně končí sezonu a provoz v září , pokud bychom chtěli termín 3-5. 10. tak není problém prodloužit o týden provoz . Chaty podobného stylu jako v Milovicích , všude kde se bude bydlet bude lednicka .Kromě chatek bez soc. zařízení jso k dispozici i pokoje se sprchovým koutem a záchodem . Těch je 6 . asi by byly dobré pro rodinky s malými dětmi . Posezeni je venku před restaurací ( tam nevím , jestli by byla v provozu ) dá se zjistit tel. Pokud by byla zima dá se sedět uvnitř .WC a sprchy v podobném stylu jako v Milovicích ; teplá voda na žetony ; pujčují do chatiček i topení pokud by bylo chladno , pochopitelně za poplatek ( což mi si stejně vozíme svoje a bez poplatku ) ; uprostřed plochy je vybudované dětské hřiště ; odkaz na stránky [www.kemporion.cz]. tel. do kempu 736 546 282 ; všude bylo čisto a uklizeno , tráva posekána ; myslím si ,že bychom to tam mohli zkusit ; Jirka

Re: Podzimní sraz 2014 - termín.....
Autor: Jirka/ Mi-6 (IP zapsáno)
Datum: 03.08.2014 18:24

ahoj; připomínám , že blízko jsou unikátní Chýnovské jeskyně ;

Re: Podzimní sraz 2014 - termín.....
Autor: mildy (IP zapsáno)
Datum: 03.08.2014 19:36

termín OK, kemp vypadá slušně ..my jsme za
my tři a pes

Re: Podzimní sraz 2014 - termín.....
Autor: Wombati (IP zapsáno)
Datum: 03.08.2014 20:10

kemp OK
termín Ok

Re: Podzimní sraz 2014 - termín.....
Autor: Rom@n (IP zapsáno)
Datum: 04.08.2014 06:43

kemp OK
termín 3.-5.10. OK

Jdi na stránku: Předchozí1234Následující
Aktuální stránka: 2 z 4


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********   ********  **     **  ********   ******** 
 **     **     **     ***   ***  **     **     **    
 **     **     **     **** ****  **     **     **    
 **     **     **     ** *** **  ********      **    
 **     **     **     **     **  **     **     **    
 **     **     **     **     **  **     **     **    
 ********      **     **     **  ********      **    
Powered by Phorum.