www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
7. Srazy :  Technická poradna   Informace, domlouvaní lokálních srazů 
Jdi na stránku: Předchozí12
Aktuální stránka: 2 z 2
Re: Podzimní sraz 2017!!!
Autor: oplik.jenik (IP zapsáno)
Datum: 03.08.2017 05:15

co se dá dělat, holt asi jedu :-)

Re: Podzimní sraz 2017!!!
Autor: Wombati (IP zapsáno)
Datum: 05.08.2017 13:39

Wombati jedou Z+V+E

Re: Podzimní sraz 2017!!!
Autor: cobra (IP zapsáno)
Datum: 06.08.2017 07:59

cobra jede 1 + 1

Re: Podzimní sraz 2017!!!
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 08.08.2017 17:50

Já bohužel nepřijedu :-(

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost

Re: Podzimní sraz 2017!!!
Autor: mildy (IP zapsáno)
Datum: 29.08.2017 19:51

my bohužel nee. užijte sraz a snad na jaře.

Re: Podzimní sraz 2017!!!
Autor: Terez@ (IP zapsáno)
Datum: 07.09.2017 20:40

Tak šup šup, kdo ještě jede s námi?😉

Re: Podzimní sraz 2017!!!
Autor: Wombati (IP zapsáno)
Datum: 11.09.2017 16:36

Ahoj,

posílám dotaz k programu, za nás určitě Loučeň - [www.zamekloucen.cz], dětské prohlídky, bludiště, případně [www.zoochleby.cz]. Podle počasí. Další tipy? Veronika

Re: Podzimní sraz 2017!!!
Autor: Terez@ (IP zapsáno)
Datum: 19.09.2017 19:35

Ahooooj všichni,

dnes jsme byli navštívit Koubajze na chalupě. Postýlky jsou připravené (včetně dětské postýlky pro slečnu Vaurienovou a našeho nejmenšího), obsadili jsme celou chalupu. :-)

Aktuální sestava:
Standa 2+1
Roger 2+1
Wombat 2+1
Mlejnas 2+2
Vaurien 2+1
Roman 2+2
Cobra 1+1
Oplík Jeník 2
Jirka Mi6 2

Je k dispozici venkovní gril. Jinak chalupa je plně vybavena, netřeba brát s sebou nějaké extra vybavení. I bazén je připraven. ;-)

Je tu někdo, kdo by mohl být na chalupě v pátek před 16. hodinou? Pokud se někdo chystáte dříve než v 16 hodin, dejte mi prosím vědět. Děkuji. :-)

A co se výletů týká, tak jak zmiňovala Verča výše, zámek Loučeň je krásný, jsou tam super bludiště. Je to ca. 22 km.
Ca. 35 km od chalupy je zábavní park Mirakulum (Milovice). Mimochodem zrovna v sobotu tam jsou Čiperkové (kdo nezná, můžete najít na youtube ;-) ).
Ca. 32 km od chaluby je zábavní park Fajnpark (Chlumec nad Cidlinou).
Ca. 17 km od chalupy je hrad a zámek Staré Hrady, také mají prohlídkové trasy pro děti.
Ca. 16 km od chalupy je zámek Děteni.ce. Mám zato, že tam je zpoplatněn vstup i jen do parku stejně tak jako v Loučni.
Ca. 28 km od chalupy jsou Dobrovi.ce, známé pro svá muzea - cukrovarnictví, lihovarnictví, řepařství a města Dobrovi.ce.
Ca. 36 km od chalupy je Mladá Boleslav, muzeum Škoda auto.
Ca. 50 km od chalupy je Přerov nad Labem. V sobotu je tam dožínková slavnost. Jinak je tam možnost navštívit skanzen.
Možností na výlety je spousty. :-)

A teď příjezd:
Předpokládám, že všichni budete přijíždět směrem od Dymokur (od Poděbrad). Adresa je Chotěšice 61. Zhruba v polovině je odbočka doprava, tam uvidíte novou hasičskou zbrojni.ci, projedete kolem hasičské zbrojni.ce (budete ji mít po levé ruce), a po pravé ruce už uvidíte chalupu. Před chalupou NEodbočujte doprava, NEjezděte předním vjezdem, jeďte stále rovně a odbočte do areálu doprava před tenisovým kurtem. Tam budeme parkovat, měli bychom se tam všichni vejít.

Kdyby náhodou někdo bloudil, volejte SOS. Roman - 725 874 540.

Joo a rostou tu houby. :-) Nedá se jít pěšky přímo od chalupy, ale autem je nejbližší les kousíček. :-)

Snad jsem na nic nezapomněla. Kdyby náhodou, tak Vám sem ještě napíšu.
Pokud by se stalo, že by někdo nemohl dorazit, dejte nám prosím vědět, děkuji.

A teď už se moooc těšíme. :-) :-) :-)

A mám pro Vás překvapení. Prozradím ale až na místě. ;-)

Re: Podzimní sraz 2017!!!
Autor: Mi-6 / Jirka (IP zapsáno)
Datum: 21.09.2017 13:11

6 napsal 20. 9. 2017 v 23:10:
Ahoj. Moc se omlouvám , ale nemůžu dorazit . Mám nemocnou mamku a dneska ji převezli na internu na JIPKU. Už jsem měl i vyřízenou dovču na pátek. Užijte si to . Koukal jsem na fotky =je to tam moc hezký . J.

Re: Podzimní sraz 2017!!!
Autor: Terez@ (IP zapsáno)
Datum: 21.09.2017 21:58

Ahoj Jirko,
to nás mrzí. 🙁

Děkujeme za zprávu

Jdi na stránku: Předchozí12
Aktuální stránka: 2 z 2


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **      **  ********   **     **  ********   **     ** 
 **  **  **  **     **  **     **  **     **  ***   *** 
 **  **  **  **     **  **     **  **     **  **** **** 
 **  **  **  **     **  **     **  **     **  ** *** ** 
 **  **  **  **     **  **     **  **     **  **     ** 
 **  **  **  **     **  **     **  **     **  **     ** 
  ***  ***   ********    *******   ********   **     ** 
Powered by Phorum.