www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Jdi na stránku: Předchozí12345Následující
Aktuální stránka: 2 z 5
Re: Ceny součástek na vrakovištích
Autor: dusan (IP zapsáno)
Datum: 13.04.2005 14:52

vrakáč u Frýdku-Místku - ten je dost drahy. Teda oproti vrakacom v severnych cechach . Okolie Decina a pod.
inac na vrakaci u Frydku chceli za napravu GSI 16 V ( teda kotucovu ) 10000 Kc. Slovom desat tisic !!!!!!
vetrak topeni - 800 Kc.
vrakac v Decine - 4 ks 14 " liatinovych diskov "pavucina" - 2500 Kc

Re: Ceny součástek na vrakovištích
Autor: Ivan C20NE (IP zapsáno)
Datum: 13.04.2005 18:10

Drsný ceny jsou u Bennet Cars v Mratíně u Prahy (Sever, směr Mělník). Např. za víko nad vačkama C20NE 600Kč a to ještě potom, co jsem mu na cenu 800Kč řekl, jestli se náhodou nezbláznil.

2x Tryska ostřikovačů - 200Kč
1x Rameno předního stěrače 150Kč
1x Blinkr 450Kč
...


Nasrat jim na hrob.

Re: Ceny součástek na vrakovištích
Autor: Tom (IP zapsáno)
Datum: 13.04.2005 19:13

Který vrakáč u Frýdku myslíte - je to ten velký když se jede z Ostravy do Frýdku, nebo ještě jeden menší je když se jede po staré cestě?

Re: Ceny součástek na vrakovištích
Autor: Mathys (IP zapsáno)
Datum: 19.04.2005 13:31

Něco blíž Praze než ten Milín není? Něco kde by měli i na Astru F?

Bych pak asi případně potřeboval přední nárazník, víčko na chladící kapalinu, časem pravé zrcátko, masku - novější provedení bez žbrdlete uprostřed a pár drobností.....

Re: Ceny součástek na vrakovištích
Autor: Jardel (IP zapsáno)
Datum: 20.04.2005 16:47

Řekl by my někdo kolik tak na vrakáčích stojí poloosy?Mam kadetta 1,4i.Zatim díkes.

Re: Ceny součástek na vrakovištích
Autor: Mimir (IP zapsáno)
Datum: 21.04.2005 08:55

myslel jsem ten velký, ten je zřejmě děsivě drahý

Re: Ceny součástek na vrakovištích
Autor: Petr (IP zapsáno)
Datum: 21.04.2005 10:50

Zkus se podívat sem, to je hned za Průhonicema : [opel.autovrakoviste.cz]

Re: Ceny součástek na vrakovištích
Autor: Majk (IP zapsáno)
Datum: 23.04.2005 09:11

autovrakoviště Lužice Okr. Hodonín (jižní morava)

podběh pod přední kolo 400Kč
zpětné zrcátko 500kč

Re: Ceny součástek na vrakovištích
Autor: Milda (IP zapsáno)
Datum: 23.04.2005 11:56

Olomouc Holice za Balusem:

14" plecháče 400,- ale neměl jich dostatek
Odporový dělič na ventilátor 400,-

Ol Nedvězí:

14" plecháče 400,- za horší (rez, nevyváženost) 600,- za lepší - měl jich málo

Re: Ceny součástek na vrakovištích
Autor: maca (IP zapsáno)
Datum: 30.04.2005 12:38

Praha, Černokostelecká > Za chladič na Kadetta1.8GSi si řek 1500, tak tam zatim furt leju vodu :-(
Plís, neválí se někomu doma?

Re: Ceny součástek na vrakovištích
Autor: MARTIN (IP zapsáno)
Datum: 01.05.2005 01:56

U Frýdku -Místku jsou 2 vrakáče:1 - H+P Autodemont (ten je hned u dálnice ve směru od Ostravy),ten ještě nemám otestovaný a pak 2,ten je ve Sviadnově u servisu Scania,v inzerátech se chlubí sloganem .-VŠE PRO VAŠEHO OPLA" ,NO A TAM JSOU PRVOTŘÍDNÍ ZLODĚJI!!!!!!!!!!!!!!! Za přístrojovou desku s ot. chtěli 800kč , za konektor k té palubce 100kč a za hodiny(ty maličké originály) do Kadetta 300 Kč....Opravdu,TAM NECHODIT...!!!

Re: Ceny součástek na vrakovištích
Autor: Jakub (IP zapsáno)
Datum: 02.05.2005 06:46

Bennet Cars v Mratine za Prahou jsou pekny .... kazdej rika pokazdy neco jinyho. Bowden na tahlo topeni - nejdriv 100,- druhej den 200,- az 300,-. To me poser. Zarovicka do palubky - 50,-!
Proste nehorazne drahy, snaha vyrejzovat na uplne vsem.

Re: Ceny součástek na vrakovištích
Autor: Svaťa (IP zapsáno)
Datum: 02.05.2005 07:21

Ohledně čidla jsem dostal dobrou radu, a funguje to.
1. Varianta - přesnější
Termistor 4k7 do série s víceotáčkovým trimrem 1K.

2. Varianta - méně přesná
Paralelně 2 trimry 10k. Toť vše.

Použil jsem 1 variantu. Funguje. Dělal jsem to 2 x , protože poprvé jsem to celé zalil a neuvědomil jsem si, že to bude mít velkou tepelnou setrvačnost.
Po druhé jsem to nechal již volně a je to bez problémů.
Svaťa


Re: Ceny součástek na vrakovištích
Autor: Petr (IP zapsáno)
Datum: 02.05.2005 09:32

Zdravím. Nevíte náhodou někdo o nějakém autorakovišti na Kadíky v okolí Berouna?

Re: Ceny součástek na vrakovištích
Autor: jirkaaa (IP zapsáno)
Datum: 02.05.2005 13:00

Autor: Jakub (---.dmexpress.cz)
Datum: 02. 05. 2005 08:46

Bennet Cars v Mratine za Prahou jsou pekny .... kazdej rika pokazdy neco jinyho. Bowden na tahlo topeni - nejdriv 100,- druhej den 200,- az 300,-. To me poser. Zarovicka do palubky - 50,-!
Proste nehorazne drahy, snaha vyrejzovat na uplne vsem.

Za jakou žárivičku????sad smiley

Re: Ceny součástek na vrakovištích
Autor: Jarda (IP zapsáno)
Datum: 02.05.2005 13:18

V tom Mratíně jsou sice ukrutně drahý, ale byli jediný co měli převodovku co jsem potřeboval. 5tis :-( ale zase krásně vyblejskaná, vše seřazený a vyskládaný.

Re: Ceny součástek na vrakovištích
Autor: IJK (IP zapsáno)
Datum: 02.05.2005 15:57

Ja tam kupoval opěrky hlavy, cena za ks 300,-, ale byly pěkný a skladovaný pod střechou, ne jako někde ve vraku. Na Kutnohorský chtěli za jednu 500,- tam jsou ještě daleko větší zloději. V tom Mratíně maj aspoň díly rozumně uchovávaný, vesměs vymontovaný a pod střechou.

Re: Ceny součástek na vrakovištích
Autor: maty (IP zapsáno)
Datum: 02.05.2005 16:37

Taky se přidám J Hradec před "Pozemákama" lišta na pravý dveře na astru f 300Kč, motůrek stěračů za ten chtěli 2000 Kč (sem ho poslal víte kam).
Takže nevíte někdo o nějakým vrakáči v Jižních Čechách kde by měli díly na Astru?
Jo jak je to s těma diskama to si můžu nechat zvážit nebo mu musím bezmezně věřit?

Re: Ceny součástek na vrakovištích
Autor: Jakub (IP zapsáno)
Datum: 03.05.2005 13:56

TO Jirkaaa: Za zarovicku do palubky. Takova ta malicka celosklenena. O zarovicku ani tak neslo, jako spis o tu objimku, ktera se blbe shani.

Oni sice maji vsecko, ale moc dobre si to uvedomujou a tak ty ceny cpou brutalne nahoru. Nemaji prehled o tom, jestli to funguje nebo ne.

Viz. muj lonsky nakup krokoveho motorku do Kadetta GSI na C20NE. Kde mi tvrdili jak to funguje. Dal jsem to do auta, nastartoval, ale nefungoval. Plne funkcni krokovej motorek musi po kazdem nastartovani zvysit otacky a pak podle cidla teploty motoru je budto snizit na volnobeh za tepla, nebo na volnobeh za studena. Bohuzel to nedelalo. Hadej se s nima, kdyz tohle ani nevedi a jeho funkci dokazujou tim, ze auto nastartuje, tak co jako chci...

Re: Ceny součástek na vrakovištích
Autor: MaSo (IP zapsáno)
Datum: 07.05.2005 19:59

ten vrakáč z frýdku na ostravu stojí za houby; jejich ochota jde k bodu mrazu a taky zloději

Jdi na stránku: Předchozí12345Následující
Aktuální stránka: 2 z 5


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **    **  ********  ********    ******   **     ** 
 **   **   **        **     **  **    **  **     ** 
 **  **    **        **     **  **        **     ** 
 *****     ******    **     **  **        **     ** 
 **  **    **        **     **  **         **   **  
 **   **   **        **     **  **    **    ** **   
 **    **  **        ********    ******      ***    
Powered by Phorum.