www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Jdi na stránku: Předchozí12345Následující
Aktuální stránka: 3 z 5
Re: Ceny součástek na vrakovištích
Autor: bago (IP zapsáno)
Datum: 09.05.2005 07:38

nevite kolik asi stoji motor na kadett 1.3 ?

Re: Ceny součástek na vrakovištích
Autor: woche (IP zapsáno)
Datum: 11.04.2006 12:14

no pro zasmání bych zašel na vrakáč v plzni na božkově..... zadní gsi nárazník kadett 1500, pravý dveře 3dv 1500!!!!!!!!!!!!!!
v nedalekých liticích za 500 jirkaaa napsal:

Re: Ceny součástek na vrakovištích
Autor: woche (IP zapsáno)
Datum: 11.04.2006 12:20

to "jirkaaa napsal:" samozřejmě v mym příspěvku být nemělo

Re: Ceny součástek na vrakovištích
Autor: Dall (IP zapsáno)
Datum: 12.04.2006 11:35

Most-Vtelno
Sedadlo řidiče nesklápěcí (ne GSI) 500,-
Startér pro C14NZ 600,-

Re: Ceny součástek na vrakovištích
Autor: Tomíno (IP zapsáno)
Datum: 13.04.2006 11:54

Liberec - Ostašov - přední pružiny na Astra 1,6 - 1500 za jednu !!

Já mu říkám : kolik mělo to auto ze kterého jsou sundané nalítáno ? Trošku moc za díl z bouračky !
Pracovník vrakoviště : a proč jako ?
Já na to : protože u Auto Štangl jsou nové za 2000 / kus :-)
Pracovník vrakoviště : ber nebo nech být !

Tak jsem byl pryč .... opravdu mě někdy připadá, že chtějí až nehorázně vydělat ! :-(

Re: Ceny součástek na vrakovištích
Autor: štuky (IP zapsáno)
Datum: 14.04.2006 08:03

já si byl kupovat víčko na nádrž za europarkem(nevim jak se to jmenuje),si řekli 400kč.byl na zámek.i tak drahý jak pr....

Re: Ceny součástek na vrakovištích
Autor: Tonda 16 (IP zapsáno)
Datum: 14.04.2006 09:50

Pro ty co bydlí v Praze a okolí vrakoviště opel kadet a astra je také v Rudné u Prahy odbočka na CHýni dovážejí auta ,jestli se nepletu z rakous,APK-vrakoviště tel 602455991.Extra levní nesou ono záleží jak co. Vnější zrdcátka na kadeta cca 550,nárazník přední gsi 2000,zadní 1500,kapota 2500.Jwzdim tam jen v největší nouzi.

Re: Ceny součástek na vrakovištích
Autor: hujerr (IP zapsáno)
Datum: 15.04.2006 19:22

Mozna ze to sem nepatri,ale odesla mi lambda tak bych se chtel zeptat nekoho jestli ma ceni ji kupovat na vrakovisti nebo koupit novou.A taky bych se chtel zeptat kolik asi priblizne na vrakarne stoji. Diky za odpoved.

Re: Ceny součástek na vrakovištích
Autor: skalka (IP zapsáno)
Datum: 16.04.2006 05:21

Kup si novou,z vrakárny si nemůžeš být jist zda bude dobrá a pokud ano tak jak dlouho ti vydrží.Nevím co máš za motor tak se podivej po příspěvcích tam jsou ceny již napsány.

Re: Ceny součástek na vrakovištích
Autor: Tondach Astra F-C16 SE (IP zapsáno)
Datum: 16.04.2006 06:13

www.vseproauto.cz-má pak cenu chodit na vrakáč?Za ty ceny máš novou věc-pozor,ale ještě přičti DPH.

Re: Ceny součástek na vrakovištích
Autor: mishke (IP zapsáno)
Datum: 19.04.2006 16:22

Mě by spíš zajímalo jestli někdo nemáte zkušenosti s koupí motoru.....Já bych měl celkem zájem o 1,6 16V X16XEL a nebo 2,0 16V C20XE , ale nemám vůbec ponětí co to může stát resp. jestli to má cenu někde přes vrakáč schánět....Nemáte někdo ponětí o cenách.....? Díky moc

Re: Ceny součástek na vrakovištích
Autor: tonda (IP zapsáno)
Datum: 20.04.2006 05:48

Dobrý info ti dá (a každýmu) plzeňskej vauxhall - mívá často inzerát na našem webu. Mejlem se s nima dá velmi dobře dohodnout, poradí, ceny nejsou nejhorší, pro koho je to z ruky, pošlou... nedělám reklamu, mluvím z vlastní zkušenosti. Pokud Ti jde o zjištění ceny, mě se osvědčil telefon na megavrakáč Úvaly u Prahy (Přišimasy) : 602 390 400 - to je přímo oddělení Opelů a cenu ti vyfrknou z voleje. Buď si jistej, že o moc levnějc na jiným vrakáči nekoupíš... opět vlastní zkušenost :-)

Re: Ceny součástek na vrakovištích
Autor: štuky (IP zapsáno)
Datum: 09.06.2006 18:58

čus....nevíte,kolik by chtěli ty vydiduši za víko chladící kapaliny??mam ho prasklý a musim koupit nový...ptám se,abych tam pak sebou neseknul....dík moc...mějte se...



Příspěvek upraven (09. 06. 2006 20:59)

Re: Ceny součástek na vrakovištích
Autor: štuky (IP zapsáno)
Datum: 09.06.2006 19:00

myslel jsem vydriduši,ale nefunguje mi r s háčkem...:-).......zatim či

Re: Ceny součástek na vrakovištích
Autor: tondah (IP zapsáno)
Datum: 30.07.2006 13:46

Je tam DRAHO! Některé staré krámy za stejnou cenu jako nové!!!!
O P A T R N Ě !!!

Re: Ceny součástek na vrakovištích
Autor: kolouch (IP zapsáno)
Datum: 30.07.2006 19:47

Třeba v Děčíně ''Ludvíkovice''prodávaj na kadetta světlo př.1000
pc.1.6 za 2000 naprava z 2000 blinkry 200 atd.vím dělal sem tam

Re: Ceny součástek na vrakovištích
Autor: belly (IP zapsáno)
Datum: 06.08.2006 17:02

kolik dám na vrakáči někde v Brně za levou přepínací páčku blinkrů (klasika-problikávaj dálkový :-) Vím že v autokelly nová 494,-

Re: Ceny součástek na vrakovištích
Autor: Dejmal (IP zapsáno)
Datum: 08.08.2006 17:27

tak to asi nebude ta správná volba, neboˇza pitomej držék sluneční clonu (mám na mysly ten malinkej blíž k srcátku) tady chtěly 150 kaček a vypadal jako když ho někdo sundaval sikama :-(

Re: Ceny součástek na vrakovištích
Autor: štuky (IP zapsáno)
Datum: 11.08.2006 19:29

zdravim...chci se zeptat,jestli nevíte(jen tak orientačně) kolik stojí bílí blinkry k předním světlometům...díky moc

Re: Ceny součástek na vrakovištích
Autor: Tondach-Astra F-C16SE (IP zapsáno)
Datum: 11.08.2006 19:59

190-390 nové,dle roku výroby vozu,buď jsou na oranž. žárovku nebo s přepážkou a zůstane ti objímka.NOVE,žádný vrakáč.Více na www.vseproauto.cz nebo na www.mjauto.cz.Já to objednal na tom prvním webu,plná spokojenost,bylo to doma za 2 dny a vše PASUJE:-)

Jdi na stránku: Předchozí12345Následující
Aktuální stránka: 3 z 5


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  **     **  ********  **    **  ******** 
 **     **  ***   ***  **        ***   **  **       
 **     **  **** ****  **        ****  **  **       
 **     **  ** *** **  ******    ** ** **  ******   
 **     **  **     **  **        **  ****  **       
 **     **  **     **  **        **   ***  **       
  *******   **     **  **        **    **  ******** 
Powered by Phorum.