www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Spotřeba paliva Astra C16NZ
Autor: Luděk Adamčík (IP zapsáno)
Datum: 18.05.2005 17:41

Mám ASTRU s motorem C16NZ a mám spotřebu 8L (v zimě) při inteligentní jízdě. Teplotní čidlo a termostat jsou v pořádku a komprese také. Kde by mohla být závada?

Re: Spotřeba paliva Astra C16NZ
Autor: marselino (IP zapsáno)
Datum: 18.05.2005 19:06

Vyměň filtry, olej, dohusti gumy, čerpej kvalitní benzín, otestuj lambda sondu a pošteluj předstih.

Re: Spotřeba paliva Astra C16NZ
Autor: Lada (IP zapsáno)
Datum: 19.05.2005 06:54

Já mám C16NZ v Kadettovi a pokud jezdím v zimě jen po měste trasy do 10km, tak se k 8 litrům taky dostanu. V létě je to potom schopný jet dálku za 6 litrů.

Re: Spotřeba paliva Astra C16NZ
Autor: David (IP zapsáno)
Datum: 19.05.2005 07:00

8 litrů v zimě po městě není žádná tragédie. Otestuj to v létě na dálku.

Re: Spotřeba paliva Astra C16NZ
Autor: lala (IP zapsáno)
Datum: 19.05.2005 08:22

Já mam u 16 nz astra kombi, pruměr 7,8. V sobotu sem jel asi 500 km po dálnicích s plně naloženym autem, rychlost 120-140 km/h a měl sem spotřebu 6,9l na sto.....Luděk Adamčík napsal:



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********   ******    ******   ********    ******  
 **        **    **  **    **  **     **  **    ** 
 **        **        **        **     **  **       
 ******    **        **        ********   **       
 **        **        **        **         **       
 **        **    **  **    **  **         **    ** 
 **         ******    ******   **          ******  
Powered by Phorum.