www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
nefunkční klimatizace, Astra F
Autor: fee (IP zapsáno)
Datum: 23.05.2005 16:38

cus,

pres zimu mi prestala fungovat klima ikdyz sem ji sem tam na chvilku zapinal aby "nevytuhla" smiling smiley , naplněná je - overeno v servise, zapnu jeji tlacitko motor zvysi otacky a neco v motoru zacne malinko hučet ale fouka porad teply vzduch - mechanik ktery plni ty klimatizace rikal ze asi nespíná kompresor, pojistky sou take ok - proveril , ze pry mozna neco v elektrice, uhnily drat apod...nemate nekdo podobnou zkusenost ?? dík F

Re: nefunkční klimatizace, Astra F
Autor: Mirek (IP zapsáno)
Datum: 24.05.2005 05:26

No nevím jestli ti poradím, ale měl jsem podobný problém. Závada odpovídá tvému popisu, ale nefoukal studený vzduch. Auto bylo dovezený z německa a tak jsem to řešil s dovozcem, který to nechal opravit. Za měsíc ovšem opět jen teplý vzduch. Opět prodejce dovezl do servisu, ale tentokrát jsem si proto jel sám. Mechanik opravil zdarma a říkal že stejně jako v prvním případě jsem měl upadlý a uhnilý drát (tentokrát tvrdil ten druhý vedou tam totiž dva). Nechtěl ovšem ukázat kde to bylo prý ať to chápu, že se s tím živí, atd. Takže zhrnuto, pokud máš dost náplně a vše je jinak v pořádku tak opravdu můžeš mít jen někde upadlý drát.

Re: nefunkční klimatizace, Astra F
Autor: Crkyk (IP zapsáno)
Datum: 24.05.2005 08:56

ty dráty většinou upadnou u kompresoru dost tam trpí ale jinak to může být i přituhlá spojka kompresoru pokud chceš zavolej mne na 603244665 a vysvětlím ti co a jak

Re: nefunkční klimatizace, Astra F
Autor: fee (IP zapsáno)
Datum: 24.05.2005 13:04

super, dík za rady ! to bude asi ono s tim drátem , technik v servise co mi kontroloval náplň se o tomhle nejasne zmínil , a že at pry prijedu....protoze je neznam tak sem se bál aby me nenatáhli, nejdriv to zkouknu sám

Re: nefunkční klimatizace, Astra F
Autor: fee (IP zapsáno)
Datum: 25.05.2005 16:38

yessssss ! tak díky byl to ten uhnilej drát na konektoru kompresoru klimatizace, je to tam opravdu dost na ráně smiling smiley) stěrače stírají, klimatizace klimatizuje smiling smiley))



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  **     **  **     **  ********   **     ** 
  **   **   ***   ***  **     **  **     **  **     ** 
   ** **    **** ****  **     **  **     **  **     ** 
    ***     ** *** **  **     **  ********   **     ** 
   ** **    **     **   **   **   **         **     ** 
  **   **   **     **    ** **    **         **     ** 
 **     **  **     **     ***     **          *******  
Powered by Phorum.