www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Jdi na stránku: 12Následující
Aktuální stránka: 1 z 2
Prosím poradte - Tech. poradna
Autor: Crkyk (IP zapsáno)
Datum: 09.06.2005 12:39

Jak udělat aby v této poradně se psaly pořádně nadpisy článků díky za odborné návrhy

Re: Prosím poradte - Tech. poradna
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 09.06.2005 12:51

Mozna by stacilo kdyby pred vstupem do tyhle poradny byla jeste jedna stranka kde by byly napsany pravidla, jak psat nadpisy a hlavne aby se pouzivalo vyhledavani. Co ty na to Rogere??

btw, upravil jsem nazev Tveho prispevku. Vim ze jsi to myslel dobre, ale at je to jasny pro vsechny.

Re: Prosím poradte - Tech. poradna
Autor: George (IP zapsáno)
Datum: 09.06.2005 12:59

Neslo by udelat jednotlive okruhy otazek, treba karoserie; elektrika; tuning; zavady apod.? Je to casto dost vycerpavajici neustale se probirat v podobnych prispevcich a casto nejsem schopen specifikovat dane klicove slovo, abych nasel to co chci.

Re: Prosím poradte - Tech. poradna
Autor: Rom@n Kadett C16NZ (IP zapsáno)
Datum: 09.06.2005 13:28

Přikláním se k rozdělení příspěvků na kategorie nebo chcete-li okruhy, asi by se v tom opravdu lépe hledalo

Re: Prosím poradte - Tech. poradna
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 09.06.2005 13:32

Já bych se přidal-chtělo by něco podobného,jako maj na www.calibra.cz
Maj to na skupiny a krásně přehledné.
Malý návrh:
1.obecné názory, rady, problémy
2.Elekto
ECU, startování, světla, kontrolní budíky a ukazatele
3.Agregáty,oleje
motory, převodovky, oleje
4.Podvozek
pružiny, tlumiče, kola, brzdy, jízdní dojmy
5.Hifi
rádia, reproduktory, zesilovače
nebo něco podobného

Re: Prosím poradte - Tech. poradna
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 09.06.2005 16:53

Tohle rozdeleni by bylo moc fajn, ale myslim ze se tomu Roger nejak v pocatcich tehle poradny branil. Duvod uz nevim. Mozna by to za to opravdu stalo zapremyslet o rozsireni.
Tak ze souhlas a s tim Brouckovo rozdelenim taky souhlas.

Re: Prosím poradte - Tech. poradna
Autor: Roger (IP zapsáno)
Datum: 10.06.2005 05:13

No branil jsem se, protoze se mi nechtelo pri hledani novych prispevku prochazet 5 for. Ale jestli to zprehledni poradnu tak proc ne?

Re: Prosím poradte - Tech. poradna
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 10.06.2005 05:23

Jo to me taky vadi na caliWEBu. Clovek prijde a musi proklikat 8 stranek aby zjistil co je noveho..:-(
Ale na druho stranu je pravda ze je to prehlednejsi.

Tak ze konecne rozhodnuti je na tobe Rogere..:-)

Re: Prosím poradte - Tech. poradna
Autor: Roger (IP zapsáno)
Datum: 10.06.2005 06:39

No jde o to, ze asi co clovek to nazor, nekomu to vadi, nekomu ne, tak ja nevim, mne osobne to zdrzuje prochazet jednotliva fora, ale samozrejmne ze ne tak moc. Cekam na nazory ostatnich.

Re: Prosím poradte - Tech. poradna
Autor: Roger (IP zapsáno)
Datum: 10.06.2005 06:40

Jo a jeste jeden problem, co se stavajicima dotazama? Asi by se museli roztridit a rozhazet do jednotlivych skupin.

Re: Prosím poradte - Tech. poradna
Autor: Radim_17D (IP zapsáno)
Datum: 10.06.2005 06:50

Taky jsem líný procházet pořád 8 stránek... abych zjistil, co je nového :-(.

Co třeba přidat položku ve formuláři, která by to rozdělila nahrubo viz Brouček (a tam by byl natvrdo výběr z těch 5 možností) a pak teprve téma, kam si každý napíše, co chce. Ale nechat všechno v jednom seznamu (s tím, že by si třeba člověk, když by chtěl, mohl omezit výběr jen na určitou kategorii).
Rovnou bych tam dal i povinnou položku "typ auta" - kdekdo loudí rady a na čem to chce vlastně opravovat neprozradí... Pozor - nejde jenom o typ motoru - v technické poradně jsou dohromady kadety a astry!

Příklad:

Kategorie: Elektro
Téma: Výměna ložisek alternátoru
Typ auta: Kadett 16NZ

Kategorie: Agregáty, oleje
Téma: Cukání při rozjezdu
Typ auta: Kadett 14NZ

Kategorie: Hifi
Téma: Odblokování rádia
Typ auta: Astra 14NZ

Re: Prosím poradte - Tech. poradna
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 10.06.2005 06:53

To Roger : vcera jsem te to psal v mailu ze ty prispevky i roztridim....

Re: Prosím poradte - Tech. poradna
Autor: Roger (IP zapsáno)
Datum: 10.06.2005 07:19

To: Radim

Jenze toto forum je hotovy produkt, neni to moje prace. Takze upravy asi moc realne nejsou. Je to delany v PHP a upravit by to asi slo, ale bylo by s tim moc prace, musel bych to cele prostudovat a pak se to pokusit upravit a to casove nezvladnu. A pravdepodobne bych to rozvrtal a zaclo by to asi blbnout.

Re: Prosím poradte - Tech. poradna
Autor: Michal (IP zapsáno)
Datum: 10.06.2005 07:47

Zdravim.
Asi bych se priklanel k tomu udelat filtry.
Pri psani prispevku by kazdy musel vybrat kategorii a napsat typ auta.
Pri prvnim zobrazeni prispevku by se zobrazilo vse (novinky na jedno zobrazeni) a bylo by mozne zapnout filtry,kterymi be se zobrazilo jen to co vyhovuje (kategorie, auto,...)

Vim,ze je to asi technicky narocnejsi a asi jde o to najit nejakeho ochotneho programatora smiling smiley

Poradna si to urcite zaslouzi,ale i tak je super :-)

Michal

Re: Prosím poradte - Tech. poradna
Autor: Jakub (IP zapsáno)
Datum: 10.06.2005 09:11

Standa ja jsem pro to co na Calibra webu. Protoze sice to neni zadny labuzo, ale myslim si, ze to je asi z tech vsech for nejlepsi co znam, co se techiky fora tyce smiling smiley

Re: Prosím poradte - Tech. poradna
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 10.06.2005 10:49

To Roger : Prosim te jestli teda mas cas a chut se do toho pustit, zkus pridat fora treba podle toho brouckovo rozdelovniku, nebo si vezmi inspiraci z caliWEBu.
Prekuchavat hotovy skripty a zdrojaky fora nema cenu a myslim ze by to byla nechutna prace na par dni.

Myslim ze se na tohle reseni schodne vetsina. Nebo ne?? :-)

Zatim za vsechny kteri souhlasi diky.

Re: Prosím poradte - Tech. poradna
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 10.06.2005 22:46

2Roger:Já se též znova přikláním k tomu, aby se to rozdělilo.Ty stávajicí dotazy by se buď mohly roztřídit, nebo je dát do jedné skupiny s názvem třeba-Původní poradna,nebo tak něco podobného.Možná by to bylo lepší než to třídit a zařazovat do nových skupin.Je pravda,že se bude muset několikrát kliknout,než se dostaneš,kam potřebuješ,ale v současné podobě, až tam bude více příspěvků,tak budeš taky klikat o sto šest.
Pokud bys měl problém to upravit,tak co zkusit od někoho sehnat hotový produkt,za nějaký poplatek. Určitě bysme se podle potřeby na nějaký polatek složily. Já též si dovolím tvrdit,že na cali webu maj dost slušně udělanou poradnu.

Re: Prosím poradte - Tech. poradna
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 11.06.2005 06:59

To Brouček : Roztridit stavajici prispevky nebude problem, o to se postaram..:-)

Re: Prosím poradte - Tech. poradna
Autor: Admin (IP zapsáno)
Datum: 12.06.2005 18:34

Tak jo, takze navrhuji to udelat takhle:

1. Obecné - názory, rady, dotazy
2. Motor - převodovka, vstřikování, palivová soustava, náplně
3. Elektrika - ECU, osvětlení, přístrojová deska, čidla
4. Podvozek - brzdy, pružiny, jízdní dojmy
5. HiFi - rádio, reproduktory

Vyjádřete se a já to nastavím.

Re: Prosím poradte - Tech. poradna
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 12.06.2005 18:49

To Admin:Naprostý souhlas.Bude to paráda

Jdi na stránku: 12Následující
Aktuální stránka: 1 z 2


Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **    **  **        ********   ********   **     ** 
 **   **   **        **     **  **     **  **     ** 
 **  **    **        **     **  **     **  **     ** 
 *****     **        ********   ********   **     ** 
 **  **    **        **         **     **   **   **  
 **   **   **        **         **     **    ** **   
 **    **  ********  **         ********      ***    
Powered by Phorum.