www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
kabely
Autor: peter (IP zapsáno)
Datum: 25.06.2005 11:35

Potreboval by som vediet,ci sa oplatia kupit zapalovacie kabely od TESLY Blatna?Stoja 350Kc.Mam problem taky,ze kady rok pri vymene sviecok,ked davam dole kabely,tak mi ostane koncovka kabelu na sviecke.

Re: kabely
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 25.06.2005 13:11

Já jsem je taky od nich bral na Kadetta 1.4 a byl jsem s nima spokojen.

Re: kabely
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 25.06.2005 14:24

Peter, priste nez se na neco zeptas, tak laskeve
1) pouzij vyhledavani, jestli uz tenhle problem nekdo neresil !!!
2) Tenhle prispevek urcite nepatri do tohodle fora, ale minimalne do MOTOR, nebo ELEKTRIKA !!!

Re: kabely
Autor: peter (IP zapsáno)
Datum: 26.06.2005 09:32

Ahoj Stando,ja som objavil tieto stranky nedavno.Su super,som totiz pedant,a ked sa mi nieco nezda,hned zacinam patrat,co to moze byt.Takze,sa mi moze stat,ze sa zo svojim prispevkom netrafim do rubriky,kam by som mal.Polepsim sa. Peter



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **   ******    **        **    **  ******** 
 **     **  **    **   **        ***   **  **       
 **     **  **         **        ****  **  **       
 **     **  **   ****  **        ** ** **  ******   
  **   **   **    **   **        **  ****  **       
   ** **    **    **   **        **   ***  **       
    ***      ******    ********  **    **  ******** 
Powered by Phorum.