www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
spatny ukazatel paliva
Autor: Geri007 (IP zapsáno)
Datum: 29.06.2005 07:32

kadett 1.6i C16NZ-Ahoj chci se zeptat jak muzu zjistit nebo si spis overit ze se mi blbe ukazuje stav paliva na palubce...tedy spis jak zjistim ze je opravdu neco spatne?(plovak bo tak neco) ???diky je nejaky spolehlivy zpusob zjisteni?posledni dobou kdyz natankuju benzin tak se mi nacte kolik ho tam je ale jakmile jednou vypnu motor a pak nastartuju uz se hnedka ukaze uplny kraviny minimum bo skoro nic...:-( diky za rady

Re: spatny ukazatel paliva
Autor: David (IP zapsáno)
Datum: 29.06.2005 08:40

Vyčisti ten kontakt napojení na nádrži. Zejména kostra v tom místě bývá zrezlá až hrůza. Já to měl taky tak.

Re: spatny ukazatel paliva
Autor: Pavel J (IP zapsáno)
Datum: 29.06.2005 13:30

Viz elektro - kontrolka paliva-dnes se to tam probírá.Má to stejný dráty.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  **     **   ******    ********  ******** 
 **     **   **   **   **    **   **           **    
 **     **    ** **    **         **           **    
 *********     ***     **   ****  ******       **    
 **     **    ** **    **    **   **           **    
 **     **   **   **   **    **   **           **    
 **     **  **     **   ******    ********     **    
Powered by Phorum.