www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
koupe astry
Autor: anig (IP zapsáno)
Datum: 30.06.2005 12:58

Dekuji vsem za nazory k otazce koupit astru combi nebo octavii.
jeste by me zajimal vas nazor na provedeni astry, doufam, ze to neni nejak zvlast poruchove auto. myslite, ze cena za rok 5/98 v provedeni 1,6 75kW, elegant 152 tis kč je rozumna dik anig

Re: koupe astry
Autor: Zdeněk (IP zapsáno)
Datum: 01.07.2005 15:00

Moc tomu nerozumím, ale když jsem kupoval astru v lednu 2001/r.v. 12/95 tak jsem ji platil ty samé peníze. Ta tvoje cena se mi zdá přehnaná. Mám Astra caravan 1,6 16v CDX. Já kupoval 5 let starý auto a ty za stejnou cenu 7 let starý, ale to je na tobě.

Re: koupe astry
Autor: Petulinek (IP zapsáno)
Datum: 04.07.2005 09:33

No nevim,ta cena mi přijde vysoká.Kupoval jsem v podstatě to samé před rokem, o rok mladší, čili dohromady o dva roky mladší za 120.Cena byla i za drobné úpravy(nové přední okno-staré mělo prasklinu,vystříkání spodku a podběhů protikorozním sajrajtem atd.,TP,značky,převod). Přivezeno z Německa z Passau,po 1.majiteli,se serv.knížkou,najeto 95tis.

Re: koupe astry
Autor: Alda (IP zapsáno)
Datum: 04.07.2005 21:02

Záleží na tech stavu,a provedených opravách a úpravách.Pokuď je vše OK,tak se dá cena akceptovat.


Re: koupe astry
Autor: Láďa (IP zapsáno)
Datum: 07.07.2005 13:15

Pokud je to Astra G tak je cena rozumná, za Astru F je to přehnaný.

Re: koupe astry
Autor: Tomino (IP zapsáno)
Datum: 08.07.2005 12:13

150 tis Kč za kombi Astru G je normální cena za slušné auto. Jen bych asi hledal 1.8 , bo ta 1.6 se mě na Caravana zdá slabá .
Kamarád vozí Astry G z Německa a 3-dveř se dá ve velice dobrém stavu dovést s motorem 1.4 už za 130 tis. Kč.

Re: koupe astry
Autor: mirek (IP zapsáno)
Datum: 08.07.2005 12:53

Pro Tomina
Kamarád shání Astru G kombi, můžeš dá t kontakt na toho Tvýho kamaráda, co je vozí z venku? Díky.

Re: koupe astry
Autor: Mára (IP zapsáno)
Datum: 14.07.2005 12:48

Motorová skupina 1.6 16v není slabá ani na Caravan, ukážu na silnici záda mnohým. Jen trochu papá olej.

Re: koupe astry
Autor: Zdeněk (IP zapsáno)
Datum: 14.07.2005 18:53

To Mára:Mě to žere 0.8dl na 15 000km. Kolik tobě?



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **        **   *******   ********  **      ** 
 **     **        **  **     **     **     **  **  ** 
 **     **        **         **     **     **  **  ** 
 **     **        **   *******      **     **  **  ** 
 **     **  **    **         **     **     **  **  ** 
 **     **  **    **  **     **     **     **  **  ** 
  *******    ******    *******      **      ***  ***  
Powered by Phorum.