www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Zamikání volantu u Kadetta
Autor: Laky (IP zapsáno)
Datum: 08.07.2005 08:49

čau lidi potřebuji se na neco zeptat mam kadetta 1990 1.4i a volant se mi nezamče při vyndání klíčků ze zapalování je to normální?Děkuji!

Re: Zamikání volantu u Kadetta
Autor: Dutch (IP zapsáno)
Datum: 08.07.2005 10:39

Normální to určitě neni.

Re: Zamikání volantu u Kadetta
Autor: Laky (IP zapsáno)
Datum: 08.07.2005 17:33

Poratte mi jak se to spravuje PROSIM!!

Re: Zamikání volantu u Kadetta
Autor: NOVON (IP zapsáno)
Datum: 08.07.2005 18:18

TO NEŘEŠ KADETTA TI NIKDO NEUKRADE..

Re: Zamikání volantu u Kadetta
Autor: jeník.kadett 1.6DA (IP zapsáno)
Datum: 09.07.2005 11:57

Zkus vytahnout klicek a povytahnout volant a pak zkus zakroutit volantem..... me takhle funguje.... asi je ten zamek (nebo tyc rizeni) spatne ulozenej... taky jsem koukal ze to normalne nejde . :-) ale jak pise Novon. hehe strach o to auto nemam. a vubec to nepouzivam

Re: Zamikání volantu u Kadetta
Autor: tomáš (IP zapsáno)
Datum: 11.07.2005 20:14

V mé astře i vy bývalím kadetu to bylo tak, že jsem vyndal klíček za zapalování a musel jsem volantem otočit do určité polohy kde se zamkne. Já bych to být tebou neřešil, máš oproti mě i jiným práci ušetřenou s otáčením volantu a sám si to našteluješ na polohu kde to chceš zamknout zato u mě je to jen + - 1 centimetr na celou otáčku volantu. Neřeš to, vždyť to auto je babička a Jak se říká - AUTO MÁ SLOUŽIT TOBĚ A NE TY JEMU.

Re: Zamikání volantu u Kadetta
Autor: fundave (IP zapsáno)
Datum: 25.07.2005 09:10

nan doma přebytečnou paku na volant



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **         ********  ********  **    **   ******  
 **    **      **     **    **  **   **   **    ** 
 **    **      **         **    **  **    **       
 **    **      **        **     *****     **       
 *********     **       **      **  **    **       
       **      **       **      **   **   **    ** 
       **      **       **      **    **   ******  
Powered by Phorum.