www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
spínací skříňka astra G
Autor: lenka (IP zapsáno)
Datum: 28.07.2005 20:12

Ahojte všichni, sháním radu, kde by se dala sehnat za přijatelnou cenu spínací skříňka na G astru 1999. Každou chvíli se po... tak nechci na nic čekat. Díky

Re: spínací skříňka astra G
Autor: Mišut (IP zapsáno)
Datum: 12.08.2005 20:25

Být, tebou tak opravdu na nic nečekám! Teď v těch teplech začínají docela často odcházet! A když se ti pak někde zasekne třeba v krytých garážích když jdeš zrovna z nákupu tak je to docela problém (zrovna takhle dneska jsem řešil jednoho zákazníka). Je to dost velkej problém pač volantem neotočíš takže to nemůžeš ani odtlačit ani odtáhnout na laně a odtahovka se do krytých garáží málokdyvejde! A v případě že máš třeba ještě zafiru tak je to skoro nadlickej výkon! :-) No a tak pak musíš vzít akuvrtačku a na místě to hodinu odvrtávat!
Takže upozorňuji všechny co jim jde těžko otáčet klíčkem tak neváhejte!
Jinak spínačka v Opelu stojí cca 15-1800 Kč dle typu a je i s klíčem.jinde ji pravděpodobně ani neseženeš pač ti jednak neudělají tu samou a hlavně ti k ní neudělají asi klíček s imobilizérem.
Samozřejmostí je mít číslo klíče aby se dala objednat ta samá. Pokud ho nemáš tak se dá zjistit za 700 Kč včetně kódu rádia a imobilizéru.

Re: spínací skříňka astra G
Autor: Svaťa X18XE1 (IP zapsáno)
Datum: 12.08.2005 20:37

Právě před 10 dny jsem dělal rezervní klíč k Astře G. 900,- Kč zjištění kódů (neměl jsem je), 300,- Kč nahrání čipu (imobilizer), 1100,- Kč samotný klíč.
Celkem 2300,- Kč.

Re: spínací skříňka astra G
Autor: Radim_17D (IP zapsáno)
Datum: 15.08.2005 06:56

Zkusil bych, co mají v Praze u Zralého. Mívají docela cenově rozumné neoriginální díly. Koupil jsem před dovolenou spínací skříňku na kadeta za 639,- (origo byla asi za 1800,-).



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********  **      **  **    **  **    **  **     ** 
 **        **  **  **   **  **   ***   **  **     ** 
 **        **  **  **    ****    ****  **  **     ** 
 ******    **  **  **     **     ** ** **  **     ** 
 **        **  **  **     **     **  ****  **     ** 
 **        **  **  **     **     **   ***  **     ** 
 **         ***  ***      **     **    **   *******  
Powered by Phorum.