www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
odemčení auta zevnitř Astra F?
Autor: ZDENDA (IP zapsáno)
Datum: 28.07.2007 17:25

ahoj,kluci potřeboval bych radu - pomoc,jak se dají otevřít zamčené dveře Astry zevnitř?auto je bez proudu-baterie KO.Jde ta elektrická závora nějak obejít?mám ty dveře odstrojené,zkusil jsem přes kabely a druhé auto pustit proud a nic se neděje,mám otevřené jen jedny dveře a ty další zamčené,kámoš říkal,že stačí nějakým způsobem vycvaknout ty přední a zadní vyskočí taky,jenomže nevím jak...na elektriku to nereaguje a když jsem se tam šťoural šroubovákem,tak taky nic...příjde mi to,že to asi manuálně neudělám,ale možná s tím máte někdo zkušenost,tak budu vděčný,když poradíte...předem díky (jinak se jedná o vrak auta na díly,ne o pojízdné auto)

Re: odemčení auta zevnitř Astra F?
Autor: KubaTC4EC1 (IP zapsáno)
Datum: 28.07.2007 20:55

TAk odsroubuj ty dva sroubky co drzi servomoturek a normalne to odemknes...

Opel Kadett
1,5TD Intercooler
r.v.1985 r.p.2004
*Kuba TC4EC1*

Re: odemčení auta zevnitř Astra F?
Autor: ZDENDA (IP zapsáno)
Datum: 30.07.2007 12:09

kez by tam nejaky sroubky byly,kdyz jsem na to koukal,tak ten servomotorek je soucasti zamku a je s nim nejak spojen.Myslel jsem,ze to pujde odsroubovat presne podle knizky(jak na to),ale je to tam uplne jinak

Re: odemčení auta zevnitř Astra F?
Autor: marselino (IP zapsáno)
Datum: 13.08.2007 10:48

Tak tam máš asi nějaký neorigo centrál. A nebo je rídící jedn. centrálu v háji.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **         **     **  ********   **         ******** 
 **    **   ***   ***  **     **  **    **      **    
 **    **   **** ****  **     **  **    **      **    
 **    **   ** *** **  ********   **    **      **    
 *********  **     **  **         *********     **    
       **   **     **  **               **      **    
       **   **     **  **               **      **    
Powered by Phorum.