www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Chce někdo příručku Jak na to?
Autor: 12345 (IP zapsáno)
Datum: 30.07.2007 08:25

Dostali se mi do rukou 3 naskenované příručky Jak na to. Tak jestli máte někdo zájem napište mi na email, nebo raději na ICQ 369047712. Sou to příručky Opel Kadett E/benzin = 58MB, Opel Astra F = 32,5MB, Opel Astra G = 38,9MB. Ale nejlepší by bylo kdyby ste je dali ke stažení na www.kadett.cz, aby si to mohl kdokoli stáhnout.
A bylo by dobré kdyby se našel někdo kdo má originální příručku takovou jaká je tu ke stažení v němčině, ale v češtině. Tak jestli ji někdo máte tak ji sem dejte na stažení.

Pro Admina: Mohli by ste dát na tyto stránky novou sekci Download, Kam by se dávali různé věci na stažení, třeba jako ty příručky. Ja a když chci psát do této sekce tak mě to najde přihlásit pod mím ménem. Laďa. Napíče mě to:
"Zadané jméno je již registrováno jiným uživatelem. Pokud jde o Vás, přihlaste se. Jinak zadejte jiné uživatelské jméno"

Re: Chce někdo příručku Jak na to?
Autor: 1234 (IP zapsáno)
Datum: 30.07.2007 08:28

Pardon za ten řeklep, má tam být napíše a ne napíče.

Re: Chce někdo příručku Jak na to?
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 30.07.2007 18:54

Zadne prirucky zde na tomto webu nikdy nebyly a nebudou z duvodu ochrany autorskych prav.
Jinak odkazu pro stazeni prirucek je zde jiz nekolik, tak ze me trosku unika smysl tohoto prispevku.

Logicky se nelze prihlasit pod jmenem ktere je zde jiz zaregistrovano.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********  **     **  ********  **     **  ********  
 **        ***   ***  **        **     **  **     ** 
 **        **** ****  **        **     **  **     ** 
 ******    ** *** **  ******    **     **  ********  
 **        **     **  **        **     **  **        
 **        **     **  **        **     **  **        
 **        **     **  ********   *******   **        
Powered by Phorum.