www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
umístění fotek
Autor: waldafifi (IP zapsáno)
Datum: 23.08.2007 09:37

Nazdar všichni
Rád bych věděl jakým způsobem lze umístit fotky na forum.Podotýkám že fotky jsem poslal dotyčnému asi před měsícem a pořád nic.angry smileyangry smileyangry smileyangry smiley
Nálepku jsem si obědnal a poctivě zaplatil a i přes mé mejlíky kdy žádná odpověd.
Jó hold nic není jak vypadáthe finger smileythe finger smileythe finger smileythe finger smiley

Toto je můj postřeh a taky poslední věck

Re: umístění fotek
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 23.08.2007 10:18

Prosim Te vydrz. Kazdy nema tolik casu jako Ty. A bud bez starosti, o penize neprijdes.

Re: umístění fotek
Autor: Roger (IP zapsáno)
Datum: 23.08.2007 10:21

Fotky pridavam ja.
Se zaslanim a zaplacenim nalepky nemaji nic spolecneho.

Priznavam, ze jste asi 3, kteri cekaji na zarazeni fotek do galerie a je tam taky jeden navod na zverejneni. Bohuzel ale nyni mam takove osobni problemy, ze resim jen ty nejnutnejsi zalezitosti tykajici se tohoto webu. Ono to neni videt, ale toho casu, co nyni venuji serverum, ikdyz mam casu tak ukrutne malo, je docela hodne. V pondeli a v utery to byly hodiny.

Kazdopadne, kdyby jsi mi poslal mail, tak Ti urcite odpovim. Take jsem na jeden takovy dotaz odpovidal.

Nevim co dodat vic, proste jeste chvilku prosim vydrz.

Re: umístění fotek
Autor: Roger (IP zapsáno)
Datum: 23.08.2007 10:24

Standa napsal(a):
-------------------------------------------------------
> A bud bez starosti, o penize neprijdes.

Urcite o penize neprijde, protoze nalepky rozesilam jeste pred zaplacenim, plati se az kdyz ji obdrzi, takze nalepku urcite uz ma.
Zrovna vcera jsem odeslal dalsi 4 nalepky (cca 1/2 prace), uprednostnil jsem je pred pridavanim fotek jen proto, ze vim, ze kdyz ji poslu pozde, tak ji dotycny vetsinou nezaplati.

Re: umístění fotek
Autor: waldafifi (IP zapsáno)
Datum: 23.08.2007 14:29

Nazdar
Nálepku jsem samozřejmě dostal a následně hned zaplatil.

Jen je to trochu nefér taky jsem mohl klidně schramstnout nálepku a peníze neposlat.
Pak bych se mohl taky vymlouvat(nic ve zlém) že mám problémy a prostě je někdy poslat a nebo vůbec.NO JSEM Z TOHO CELKEM ZKLAMÁN.Ale kdo dneska nemá problémy!!!!!

Re: umístění fotek
Autor: Roger (IP zapsáno)
Datum: 23.08.2007 15:33

Nezlob se, ale srovnavas trosku neporovnatelne veci. Neco objednat a nezaplatit a to ze jsem vcas neumistil Tvoje fotky na web je opravdu dost rozdil. Nehlede na to, ze mi zrovna nevadi, kdyz nekdo nezaplati vcas, ale dulezite je, ze vubec zaplati. Ani jsem jeste platby nekontroloval, obcas nekdo zaplati pozdeji, no a co? Ja v tom nevidim problem.
Co se tyce pridani fotek, nikde na webu neni uveden zadny termin do kdy jsem povinnen neco publikovat.
Jestli se Te ale zprodleni dotklo, velice se omlouvam a budu se snazit fotky pridat do galerie co nejdrive.

Re: umístění fotek
Autor: Rom@n (IP zapsáno)
Datum: 23.08.2007 15:52

waldafifi : mě by jen zajímalo co sis teda představoval za přístup? Jsi asi jediný kdo si na tohle stěžuje. Pokud se Ti něco nelíbí, tak máš možnost navštěvovat jiné stránky kde Ti bude ten přístup vyhovovat.

Re: umístění fotek
Autor: waldafifi (IP zapsáno)
Datum: 24.08.2007 12:00

Omlouvám se za svůj názor a raději už nebudu po ničem pátrat a hlavně obtěžovat.
už se o nic neprosím
Zbohem

Re: umístění fotek
Autor: Zdeněk (IP zapsáno)
Datum: 24.08.2007 12:28

Nikoho jsi zajiste neobtezoval, nemusis se hned urazet. Nejde vse hned.

Re: umístění fotek
Autor: Roger (IP zapsáno)
Datum: 24.08.2007 14:32

Jezismarja, to snad neni mozny. Vzdyt preci pokud nejde o zivot tak de vo ho.....
Takovou blbost prece je zbytecny nafukovat, dohadovat se a urazet se. Fotky samozrejmne rad pridam a mozna to bude uz dnes.

Re: umístění fotek
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 24.08.2007 15:26

waldafifi napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Omlouvám se za svůj názor a raději už nebudu po
> ničem pátrat a hlavně obtěžovat.
> už se o nic neprosím
> Zbohem


Takže chlapče asi takhle, ted si dovolím napsat svůj názor já.
Ty jsi projevil zájem o vstup do našeho, dovolím si říct super klubu.
Určitě jsi se podíval po klubových stránkách, jak to tu chodí, napsal jsi si o klubovou nálepku,která Ti byla zaslána, aníž by Tě někdo znal, a teprve pak se čekalo, jestli zaplatíš nebo né.
Pokud jsi fotky, poslal Rogerovi,protože jedinný on fotky může umístit,tak si buď jistý že fotky tam prostě budou. To že tvoje fotky nejsou okamžitě umístěny,tak jak jsi požadoval,to je úplně normální,takové privilegia tu nemá opravdu nikdo nikdo.Roger vždy umístil a umístí vše,jakmile mu čast dovolí. Máš pravdu,že každý má problémy, ale můžu Ti s klidným svědomím říct,že Tvé a Rogerovi problémy jsou každé úplně jiné a prostě proto musíš vydržet.
Pokud jsi vše zaslal Rogerovi emailem,určitě by tě vyrozuměl, a bylo by vše v pohodě.A už vůbec není na místě tvoje zbytečná poznámka o obtěžování. Od toho tu jsme, abychom si navzájem pomohly, a věř že si pomáháme dost a to bez jakéhokoliv nároku na odměnu.
proto Tě prosím a žádám, vydrž,k umístění fotek dojde co v nejblížší možné době k Tvé plné spokojenosti.Myslím si,že Tvoje reakce byla úplně zbytečná a že poznáš sám,že jsi se trošku unáhlil.Ale myslím si, že na Tvoji reakci už každý zapoměl a život jde dál.
Přeji Ti, at se Ti u nás v klubu líbí jako nám a uvidíš že budeš spokojený.

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost

Re: umístění fotek
Autor: Luboš X17DTL (IP zapsáno)
Datum: 24.08.2007 17:19

Musím taky zareagovat.
Během víkendu se stalo něco, co nás určitě každého potrápilo a to, že nefungoval server. Nikdo z nás za to nemohl, ani majitel stránek a nevím o žádné negativní reakci od členů fóra ani nikoho jiného. Navíc bylo dost potíží s poradnou, kdy někomu (i mně) nešly dávat příspěvky. Krom osobních starostí Rogera se nám "postiženým" snažil vyhovět a tak mu za to patří naše DÍKY. Tak si myslím, že se waldafifi zbytečně čertí. Přece se tu nebudume napadat za takové malichernosti. Jsme to proto, abychom si pomáhali.

Re: umístění fotek
Autor: waldafifi (IP zapsáno)
Datum: 24.08.2007 20:07

Ahoj všichni
Nemyslel jsem nic ve zlém a už vůbec jsem nechtěl nikoho urazit ale fotky jsem poslal zkoro před dvěma měsíci a nic tak jsem byl zklamán.forum je super
NO ZŘEJMĚ ŠPATNÝ DEN

TOTO BERTE JAKO MOU OMLUVU

Re: umístění fotek
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 25.08.2007 06:23

waldafifi napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ahoj všichni
> Nemyslel jsem nic ve zlém a už vůbec jsem nechtěl
> nikoho urazit ale fotky jsem poslal zkoro před
> dvěma měsíci a nic tak jsem byl zklamán.forum je
> super
> NO ZŘEJMĚ ŠPATNÝ DEN
>
> TOTO BERTE JAKO MOU OMLUVU


Ahoj
omluva je přijatá,dle informace od Rogera máš fotky již na webu.
Jen přístě to chce prostě rovnou napsat dotaz Rogerovi, trošku ho otravovat. Má toho opravdu v poslední době mnoho, a občas neví ani kde mu hlava stojí. Jinak je na něj opravdu spolehnutí a dělá pro klub maximum.
Tak at se Ti u nás líbí a autí at jezdí bez problémů.

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Brouček (25.08.2007 06:25)

Re: umístění fotek
Autor: Roger (IP zapsáno)
Datum: 25.08.2007 14:35

Jeste musim poznamenat, ze Waldafifi mi opravdu mail psal. Mam za to, ze jsem mu na nej odpovidal z prace, to se jeste musim podivat. Nekomu jsem psal, at vydrzi, ale ted nevim komu. Kazdopadne je zbytecny se dohadovat, je pravda trvalo mi to opravdu mesic a 12 dnu, ale proc to nevyresit v klidu. Jsem rad, ze se to nakonec uklidnilo a musim uznat ze Waldafifi ma velice peknou Astru, mozna proto byl tak nedockavy.
Pokud chces mit i ikonku v debate, tak napis a ja ti poslu navod jak si ji tam pridas.

Re: umístění fotek
Autor: waldafifi (IP zapsáno)
Datum: 26.08.2007 16:43

Ahoj
Mockrát děkuji za pochvalu a asi máš pravdu byl jsem nedočkavý.Lituji svého unáhleného jednání a musím uznat že jsem nadmíru překvapen s vaší skvělou reakcí a v podstatě perfektní podporou.smileys with beer někdy na nějákém srazu si dáme jedno orosené a vše hodíme za hlavudrinking smiley.Nadále to zde budu navštěvovat a snad napíši nějákej svůj poznatek.

O ikonku si napíši a pošlu fotečku.

Ještě jednou se omlouvám

Re: umístění fotek
Autor: Rom@n (IP zapsáno)
Datum: 26.08.2007 17:56

Astra se Ti opravdu povedla, máš ji v pěkném stavu, pokud budeš chtít určitě na nějaký sraz určitě doraž. Sleduj debatu a během září bude další sraz



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********  ********  **     **  **     **        ** 
 **           **     **     **  **     **        ** 
 **           **     **     **  **     **        ** 
 ******       **     **     **  **     **        ** 
 **           **      **   **   **     **  **    ** 
 **           **       ** **    **     **  **    ** 
 **           **        ***      *******    ******  
Powered by Phorum.