www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Kamínky v podběhu?
Autor: Rene T. (IP zapsáno)
Datum: 05.12.2007 22:21

Zdravim vsechny. Asi mam trochu debilni dotaz, ale neda mi to. Jezdim temer denne stejnou trasu po meste a cast teto trasy jezdim pravidelne po takove "kaminkove ceste", proste po ceste plne malych kaminku. Vzdycky v pohode a ted v posledni dobe kdyz po ni jedu, tak je v aute zvuk jako kdyby mi nekdo na auto sypal tuny kaminku (nevim, jestli vite co myslim za zvuk). Proste nekde se melou kaminky a ten zvuk uplne trha usi. Jako by to projizdelo celou karosetii auta....pak z teto cesty sjedu a v pohode. Muze byt neco spatne na mem aute? je to dost neprijemne....diky za jakoukoliv radu, doufam, ze nekdo ten muj problem pochopil, tezko ho popisovat.

Re: Kamínky v podběhu?
Autor: MetalKalic (IP zapsáno)
Datum: 06.12.2007 06:13

Mně to dělá taky, ale je to určitě tím, že jsem vyměnil pneumatiky.

Re: Kamínky v podběhu?
Autor: Rene T. (IP zapsáno)
Datum: 06.12.2007 07:09

Nechapu, ze me tohle nenapadlo:-) presne tak, zacalo mi to delat, kdyz jsem tam dal zimaky...cim to je? da se s tim neco delat? asi tezko,co. dost me to prudi:-) kazdopadne diky za odpoved

Re: Kamínky v podběhu?
Autor: MetalKalic (IP zapsáno)
Datum: 06.12.2007 09:35

Tak je to asi tím, že zimní mají jiný vzorek, do kterého se ty kamínky snáze dostávájí a pak vyletávají. Myslím, že s tím nic dělat nejde.

Re: Kamínky v podběhu?
Autor: Milan.st (IP zapsáno)
Datum: 06.12.2007 10:02

Zkus jezdit jinudy smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley

Re: Kamínky v podběhu?
Autor: mikeš (IP zapsáno)
Datum: 07.12.2007 13:12

To mě tenhle zvuk ani nevadí, spíš vždycky přemýšlím, jestli ty kamínky lítají jenom v podběhu nebo i na dvéřesmiling smiley (nemám zástěrky)

Re: Kamínky v podběhu?
Autor: wadass (IP zapsáno)
Datum: 08.12.2007 17:41

Tak si pořiď origo zástěrky a máš po starosti . Univerzální jsou na prd !Mám kámoše,který zastěry také neměl a po zimě dělal do půlky dveří nový lak .Zvlášť jestli máš eFko !thumbs downhot smiley

Re: Kamínky v podběhu?
Autor: mikeš (IP zapsáno)
Datum: 10.12.2007 19:58

Fku mám, ale zástěrky asi ne. Kdesi se vedla diskuze na toto téma u Aster a výsledkem bylo, že to pod zástěrkama rezlo (stačil sníh či déšť), tak fakt nevímsmiling smiley. Možná tak akorát na přední. Nechci sůl, nechci štěrk, sakrasmiling smiley.



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil mikeš (10.12.2007 20:05)



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  ********  **     **  **    **  **     ** 
 **     **  **    **   **   **    **  **   **     ** 
 **     **      **      ** **      ****    **     ** 
 *********     **        ***        **     **     ** 
 **     **    **        ** **       **      **   **  
 **     **    **       **   **      **       ** **   
 **     **    **      **     **     **        ***    
Powered by Phorum.