www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Airbag?
Autor: Ondra (IP zapsáno)
Datum: 16.09.2005 21:37

Prosím o radu... Koupil jsem Astru r.v. 97 ve vybave je psano 2xairbag ale pri zmacknuti stredu na volantu se mi zda ze tam neni airbag.. Nevite nekdo nahodou jak ro zjisti, jestli se pod to da juknout? Slysel jsem neco o tom z odpojit baterku a oddelat kryt ale nejsem si jistej.. Kdyby tam byl tak aby nahodou nebylo po nem smiling smiley Díky chlapy za radu! S pozdravem Ondra

Re: Airbag?
Autor: pragaga (IP zapsáno)
Datum: 17.09.2005 07:36

no jestli ti nesvítí kontrolka tak by tam měl být jinak je to jak jsi četl zespodu volantu jsou dva torxy celkem hluboko klasický nástavec na bity tam jde jen tak tak , pak to opatrně nadzdvihneš a uvidíš pytel je napíchlej na takovej malej konektor

Re: Airbag?
Autor: Ondra (IP zapsáno)
Datum: 17.09.2005 10:27

No jenom aby mi to neurvalo ruce! Myslis ze kdyz se vypne baterka tak to nemuze spustit?... Dík

Re: Airbag?
Autor: Crkyk (IP zapsáno)
Datum: 17.09.2005 13:26

Baterku vypni a 20 minut počkej pak je pytlík deaktivován je to dle ofic předpisu práce s airbegem

Re: Airbag?
Autor: PetrM. (IP zapsáno)
Datum: 10.10.2005 13:01

Mám jeden dotaz, může se stát, že jsou patrony od napínáků pásů vystřelený a airbag ne? Nebo když už dojde k nárazu a pásy se utáhnou, vždy vystřelí i airbag? Díky za odpovědi

Re: Airbag?
Autor: Petr F (IP zapsáno)
Datum: 10.10.2005 14:48

Může se stát, že jsou jen vystřelený patrony.

Re: Airbag?
Autor: Roger (IP zapsáno)
Datum: 10.10.2005 19:29

V napinacich v Astre F zadna patrona neni, je to obycejna pruzina spoustena pretizenim. S elektronikou airbagu nema nic spolecneho, predpinac je jen na mechanickem principu.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********    ******   **     **  **    **  **    ** 
 **     **  **    **  **     **  **   **    **  **  
 **     **  **        **     **  **  **      ****   
 ********   **        **     **  *****        **    
 **     **  **        **     **  **  **       **    
 **     **  **    **  **     **  **   **      **    
 ********    ******    *******   **    **     **    
Powered by Phorum.