www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Dobrá rada drahá - koupě Kadetta kombi
Autor: Robrt (IP zapsáno)
Datum: 28.09.2005 17:44

Dobrý kamarád prodává Kadetta po bouračce (rovnáno na stolici, vyvařeno, nové plech) - ročník 89, 1.6 8V. Cena cca 18-20 tisíc. Doporučujete koupit příbuznému místo shnilého Favorita ročník 89?



------------------------
Robrt Ostrava
Škoda Roomster 2010 1.4 16V

ex
Astra F Caravan 96 X18XE

ex
Astra F Caravan 96 X16SZR

Re: Dobrá rada drahá - koupě Kadetta kombi
Autor: Gallo (IP zapsáno)
Datum: 28.09.2005 20:43

Pokud je to i s papírama, tak ta cena není špatná. Samozřejmě záleží jak byl káďa bouchlý a hlavně, jak je opravený. Pokud je vše OK, tak bych do toho šel. Srovnání s fazolem je nesrovnatelné. Stav se v sobotu na srázek do OV a dáme řečyawning smiley))
Čau Roman

Re: Dobrá rada drahá - koupě Kadetta kombi
Autor: NOVON (IP zapsáno)
Datum: 28.09.2005 21:59

PŘIPOJUJU SE KE GALLOVI,MÁM STEJNÝ NÁZOR.MĚL JSEM 3 FAVORITY,ROČNÍK 90-94 A VŠECHNO TO BYLY OPROTI KADETTU,KTEREHO JSEM MĚL TAKY,PLEČKY..FAČKA JSOU HLUČNE,PLAVOU PO CESTĚ,NEJEDOU A TAKY MAJI VĚTŠI SPOTŘEBU.8 LITRU PŘI NORMALNÍ JÍZDĚ JE DOST,COŽ KADETTY NEMAJÍ...

Re: Dobrá rada drahá - koupě Kadetta kombi
Autor: Jiricek.J (IP zapsáno)
Datum: 29.09.2005 09:27

Pořád jsem rozmýšlel nad Faválem, nakonec se mi naskytla koupě Kadetta, do kterého jsem nechtěl jít kvůli náhr. dílům.
Teď jsem na výsost spokojený, že jsem do favála nešel. Interiér je nesrovnatelný, z venku vypadá krásně, nedá se to srovnat. A spotřeba taky souhlasím, favál u kámoše má 9-11 na plyn, já se občas vlezu pod šest litrů. (a to mám 1,6) A o výkonu psát asi nemusím, rozhodně se v Kadettu nemusíš leknout kopečku. Náhr. díly jsou dražší jen o něco a hlavně vydrží déle (Opel je držák, motor při 150 tis. je dobře zajetej)

Re: Dobrá rada drahá - koupě Kadetta kombi
Autor: Radim_17D (IP zapsáno)
Datum: 30.09.2005 06:46

Podobné dilema Favorit x Kadett jsem řešil před 6 lety...
Do té doby jsem měl zkušenost s Š120 a Favoritem mého otce - Kadett je prakticky ve všech ohledech lepší - zejména:
- vzorně ergonomické auto,
- na svou dobu vynikající jízdní vlastnosti (v zatáčkách prakticky neutrální, i ve vysokých rychlostech stabilní) a
- ještě stojí za povšimnutí 390 l zavazadlového prostoru (3dv., 5dv.) oproti 275 l Favorita.
Dal bych ale pozor na tu bouračku - aby to jezdilo opravdu rovně.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  ********   ********   **     **  **    ** 
 **     **  **     **  **     **  **     **  **   **  
 **     **  **     **  **     **  **     **  **  **   
 *********  **     **  **     **  **     **  *****    
 **     **  **     **  **     **  **     **  **  **   
 **     **  **     **  **     **  **     **  **   **  
 **     **  ********   ********    *******   **    ** 
Powered by Phorum.