www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Koupě Opla
Autor: Milan Šlabjar (IP zapsáno)
Datum: 24.03.2008 10:25

Čau chlapi , chtěl jsem si koupit oplíka td ale co jsem čet tak z toho mám obavu , jak jste s těma kárama spokojeni ? Díky Milda



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Brouček (24.03.2008 11:00)

Re: Koupě Opla
Autor: MetalKalic (IP zapsáno)
Datum: 25.03.2008 20:15

Já jsem do Opela investoval hodně, ale přesto všechno jsem s ním spokojený, protože mě ještě nikdy nikde nenechal viset, vždy jsem dojel. winking smiley Záleží samozřejmě na štěstí, na jaké auto natrefíš, ale tady určitě vždycky najdeš radu, pokud se Ti nějaký problém objeví. Si přečti fórum, je tady toho hodně i o zkušenostech s jednotlivými motory.

Re: Koupě Opla
Autor: Rom@n (IP zapsáno)
Datum: 26.03.2008 11:15

A o jakém Opelu vlastně přemýšlíš?

Re: Koupě Opla
Autor: JardaGSi (IP zapsáno)
Datum: 27.03.2008 07:23

Ségra má Omegu Caravan B 2.0 16V TDi rv.1999 a kromě takových těch typických Oplích neduhů (zadrhávající zadní stěrač, decentní průsak oleje z olej. vany apod.) naprostá spokojenost. Když autíčku dopřeješ údržbu, odvděčí se ti spolehlivostí. Samozřejmě před koupí sï zjisti, který motory se sraly a podle toho se řiď! Ale jak bylo řečeno, je to dost o štěstí na jakej kus narazíš... A co ty si chceš kupovat? Kadetta, Astru, Vectru, Omegu spinning smiley sticking its tongue out....????

Re: Koupě Opla
Autor: hosnam (IP zapsáno)
Datum: 27.03.2008 13:52

astry nejsou špaté, jenom 16/16v jsou poruchovější. V podstatě je to německá škodovka poslouží ale nenadchne.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********  **        **     **  **      **  **     ** 
 **    **  **        **     **  **  **  **  **     ** 
     **    **        **     **  **  **  **  **     ** 
    **     **        **     **  **  **  **  **     ** 
   **      **         **   **   **  **  **   **   **  
   **      **          ** **    **  **  **    ** **   
   **      ********     ***      ***  ***      ***    
Powered by Phorum.