www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Svicky - klic
Autor: Peet (IP zapsáno)
Datum: 05.11.2005 10:14

Mam takovy problem : mam astru 1.8 16 V ekotec kombi a nemuzu se dostat na svicky, potreboval bych poradit ,kde si muzu objednat klic na svicky. Dekuji za radu. Petr

Re: Svicky - klic
Autor: m (IP zapsáno)
Datum: 15.11.2005 03:58

Nevím, jak to vypadá na tvém motoru, ale já se na svíčky dostanu starým klíčem z žigula, ale musel jsem nejdřív vyšroubit ochranné trubky kolem svíček. Jinak ten klíč koupíš v každém lepším železářství. A pozor dělají se dvě velikosti šestihranu..

Re: Svicky - klic
Autor: Peet (IP zapsáno)
Datum: 15.11.2005 11:47

já jsem práve sehnal klíč co mi tam vlezl ve tvaru T ,ale neslo mi to povolit, klic jsem ukroutil sad smileym napsal:

Re: Svicky - klic
Autor: jirkaaa (IP zapsáno)
Datum: 15.11.2005 16:34

Tak to byl asi pěkně na pí** !já kupoval normálka ve škoda servisu asi za 50 kč a dobrý ...

Re: Svicky - klic
Autor: xfesacek (IP zapsáno)
Datum: 08.12.2005 13:37

koupil jsem trubkový normalně v mototechně za 80kč a je to pohoda

Re: Svicky - klic
Autor: David_V (IP zapsáno)
Datum: 09.12.2005 10:54

Pozor nový moderní svíčky (na Ecotec) mají velikost klíče, tuším, 16 a starý klíče mají velikost 21. Takže v prvé řadě zkontrolovat tohle. Koupil jsem T klíč s kardanem a neměl jesem s C18NZ problém, a to mám svíčky schovaný v jakési trubce.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **        **     **   ******   **     **   *******  
 **        **     **  **    **  ***   ***  **     ** 
 **        **     **  **        **** ****         ** 
 **        **     **  **        ** *** **   *******  
 **        **     **  **        **     **         ** 
 **        **     **  **    **  **     **  **     ** 
 ********   *******    ******   **     **   *******  
Powered by Phorum.