www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Plastova trubka na vodu
Autor: Peet (IP zapsáno)
Datum: 29.11.2005 00:33

Stalo se mi ze jsem nechte zlomil ten tenky vyvod a nevim jak to opravit, sice bych ji radeji dal jinou ,ale nemuzu ji nikde sehnat, nepomuzete mi ?
Já takových trubek mam doma asi 5 ks, z kadetů .ale ani jedna nesedi.Dekuji za rady . Petr

Auto : Opel Astra Caravan 1.8 16 C18 XEL

Re: Plastova trubka na vodu
Autor: Peet (IP zapsáno)
Datum: 29.11.2005 00:36

Neposlala se mi fotka, jelikoz byl moc velka, tak ji posilam znovu ted .Petr

Přílohy: trubka.JPG (170.1KB)  
Re: Plastova trubka na vodu
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 29.11.2005 06:15

Co takhle vrakarna??

Re: Plastova trubka na vodu
Autor: Peet (IP zapsáno)
Datum: 29.11.2005 11:18

Jsem z Moravy a vcera jsem volal do vrakacu a vsude : Prijedte ,vemte ji sebou je jich tu tisice, tak jsem vcera najel 250km, to jsem si mohl koupit skoro novou sad smiley Ale je to nefer, nova stoji u Opelu 900 a na vrakaci chteli 600 za starou ,blazni . Neporadite mi teda nekdo ? Diky Petr

Re: Plastova trubka na vodu
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 29.11.2005 12:18

Ja to mel na kadettu taky, teda ten silnejsi vyvod, zavaril jsem to zpusobem jako se svarujou plasty a potom jsem to pro sicher omotal platnem a zalaminoval. Drzelo to v pohode. Potom jsem si ji sehnal na vrakarne za dekuju.:-)
Ten kdo za tohle na vrakarne chce 600 si zaslouzi kulku do hlavy.

btw, na co je tahle tenkej vyvod???

Re: Plastova trubka na vodu
Autor: Peet (IP zapsáno)
Datum: 29.11.2005 14:41

To je pravda sad smiley je to dost za treba 10 let starou trubku ktera pro ne nema zadnou cenu. Nekde dostanou rozbite auto za odvoz a prodaji ho za nehorazne penize ,vyuzivaji toho , ze clovek neco nutne potrebuje. HYENY.

PS :já jsem do ni udelal zavit ,nasruboval jsem tam sroubek a dal jsem ho na tmel, a pod sroubek jsem dal jeste gumu ,snad to na chvili vydrzi ,ale budu to muset resit , zatim to necham asi tak pokud ji nesezenu. Jelikoz mam ted sundanou hlavu, delal jsem GO motoru za nehorazne penize a jeste toto sad smiley
jenze je na tam dost spatny pristup kdyz je tam tak malo mista je to tam schovane. nevim ,ale kdyby ji nekdo mel , bylo by to super.

Re: Plastova trubka na vodu
Autor: Mišut (IP zapsáno)
Datum: 02.12.2005 19:50

A co takhle to nechat někde svařit kde svařují plasty? V Brně třeba Dr.Plast.
Ale oprava tě vyjde tak na cca 4-5 stovek. To bych si radši u opel koupil novou!! pokud ji neseženeš nikde zadarmo tak si kup rovnou novou, jiný řešení bych asi nevolil.
Teď dáš 400 za starou, za půl roku ti rupne a budeš kupovat stejně novou!



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Připojit soubor
  • Můžete připojovat soubory následujících typů: jpg, gif, bmp, pdf
  • Soubor nesmí být větší než 600KB
  • k tomuto příspěvku může být připojeno ještě 3 soubor(ů|y)
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********  **     **  **     **  ********   **    ** 
    **     **     **  **     **  **     **  **   **  
    **     **     **  **     **  **     **  **  **   
    **     *********  **     **  ********   *****    
    **     **     **  **     **  **         **  **   
    **     **     **  **     **  **         **   **  
    **     **     **   *******   **         **    ** 
Powered by Phorum.