www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Astra F 2,0 16V GSI
Autor: Alfonzzz (IP zapsáno)
Datum: 01.11.2008 14:33

Zdravíčko, už pár měsíců hledám kde koupit Astru F 2,0 16V GSI nevíte náhodou někdo kde by mohlo být toto auto k nalezení? neříkejte mi že to nikdo neprodává, nebo že se jich vyrobilo tak málo, díky moc

Re: Astra F 2,0 16V GSI
Autor: kubi (IP zapsáno)
Datum: 01.11.2008 17:45

sbazar, sauto, cars.cz, bazos.cz gsi.cz atd. winking smiley nebuď línej a prolez si to. Minimálně pan google ti něco vyhodí...

__________________________________________________________________
Kadett E "Neela" - C13N >> C20XE swap

[picasaweb.google.cz]

Re: Astra F 2,0 16V GSI
Autor: Honza (IP zapsáno)
Datum: 02.11.2008 07:50

Ono se jich opravdu moc neprodává. A co jsem měl možnost poznat z vlastní zkušenosti (nabízel jsem Astru GSI), tak on by každej chtěl TOP stav a nejlépe zadarmo....což teda pochopitelně nelze.Ano...můžeš sehnat GSI v TOP ORIGO stavu, jenže to se připrav na cenu klidně i 100tisíc. Viděl jsem teda i podstatně dražší. Možná třeba budeš muset polevit ve svých nárocích na autí. A ještě jedna věc...ne každé GSI co se prodává, je opravdu origo GSI...a že těch přestaveb není málo.

Re: Astra F 2,0 16V GSI
Autor: Alfonzzz (IP zapsáno)
Datum: 02.11.2008 14:20

Však taky nepíšu že chci náky TOP stav a že chci aby stálo pár tisíc, mě na ceně nezáleží, ale nechci zase nějakou r.v.93 ;o) blbosti na koroserii si opravim sám, stačí když tam bude motor a převodovka v poho, udělam rozvody a brzdy a je to.. já jsem hledal na plno stránkác i na googlu, ale nikde nic, tak se právě ptam tu, jestli někdo o něčem neví

Re: Astra F 2,0 16V GSI
Autor: Honza (IP zapsáno)
Datum: 03.11.2008 07:02

Ono oproti r.v.93 už moc nahoru nepůjdeš, protože si myslím, že se dělaly jenom do r.v.95-96.

Re: Astra F 2,0 16V GSI
Autor: Alfonzzz (IP zapsáno)
Datum: 04.11.2008 16:49

Ale prd 11/91 - 1/98

Re: Astra F 2,0 16V GSI
Autor: Alfonzzz (IP zapsáno)
Datum: 04.11.2008 16:50

a hlavně 95 - 96 mi stačí

Re: Astra F 2,0 16V GSI
Autor: Honza (IP zapsáno)
Datum: 04.11.2008 18:41

To mě teda vysvětly (rád se nechám poučit), jak se vyráběly do 98, když v motory (C20XE) se vyráběly do 8/96. Alespoň je to tady tak uvedené.

Re: Astra F 2,0 16V GSI
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 04.11.2008 21:28

Do 1998 se vyrabely uz jen v Polsku jako Astra Clasic, ale myslim ze GSi uz ne.

Re: Astra F 2,0 16V GSI
Autor: vaurien (IP zapsáno)
Datum: 07.11.2008 08:23

Nevím, ale u GSi bych rok výroby neřešil. Spíš se to chce zaměřit na stav auta. Ne vyždy platí, že čím mladší, tím lepší...

Re: Astra F 2,0 16V GSI
Autor: Alfonzzz (IP zapsáno)
Datum: 04.12.2008 19:31

no a nevíte o někom kdo prodává? je mi tak nějak jedno rok výroby, ale vybavení a počet ujetých kilometrů díky



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  ********  ********  **     **  ********  
  **   **   **           **      **   **   **     ** 
   ** **    **           **       ** **    **     ** 
    ***     ******       **        ***     ********  
   ** **    **           **       ** **    **        
  **   **   **           **      **   **   **        
 **     **  ********     **     **     **  **        
Powered by Phorum.