www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Konec Kadettasad smiley
Autor: kefish (IP zapsáno)
Datum: 20.11.2008 13:46

Takze pro vsechny, co znali moje auto (cerveny hyckany Kadett sedan v orig. stavu), dnes jsem v Brne nedostal prednost zprava a vysledkem je pravdepodobne konecna.
Jeste uvidim, az auto projde podrobnejsimi prohlidkami, ale vypada to, ze je hnuty, a v takovem pripade by oprava byla fin. sebevrazdousad smiley

Ale kdyz moje dalsi auto nebude Kadett, i tak bych se s dovolenim nejakeho srazu obcas zucastnilsmileys with beer

Kadett E C16NZ sedan, r.v. 1986



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kefish (20.11.2008 13:47)

Re: Konec Kadettasad smiley
Autor: MartinTomáš (IP zapsáno)
Datum: 20.11.2008 14:46

No co dodat, je to škoda, ale zase zaplať bohu že jsi v pořádku a živý!!

Opel Astra Caravan F X17DTL r.v. 95

Re: Konec Kadettasad smiley
Autor: Lukin (IP zapsáno)
Datum: 20.11.2008 14:56

tak to je smůla sad smiley ukaž aspoň fotky, tak třeba bude jiný Oplík smiling smiley

Re: Konec Kadettasad smiley
Autor: Marťasz (IP zapsáno)
Datum: 20.11.2008 17:05

Hlavně že jsi v pohodě! Já dnes nedostal přednost odbočující dodávkou jako protijedoucí a po vytroubení mě její spolujezdec vyprostředníčkoval.. fakt borec no smiling smiley)

Re: Konec Kadettasad smiley
Autor: kefish (IP zapsáno)
Datum: 20.11.2008 17:34

Nejake fotky:
[www.imageox.com]
[www.imageox.com]

Kadett E C16NZ sedan, r.v. 1986

Re: Konec Kadettasad smiley
Autor: Lukin (IP zapsáno)
Datum: 20.11.2008 18:11

kefish> nó podle těch fotek to nevypadá zase tak zle, možná nebude promáčklý ani vnitřní blatník, třeba vyměníš pár plechů, nárazník, blikáč a ještě pojezdíš. To já přesně před rokem dopad o dost hůř, což už káďa nerozdýchal

[lh5.ggpht.com]

Re: Konec Kadettasad smiley
Autor: kefish (IP zapsáno)
Datum: 20.11.2008 19:19

No co jsme na to koukali s brachou, tak jsou hnute oba nosniky. Vybouleny je i pravy blatnik, ktery je taky napasovany na dvere spolujezdce. Tzn. pokud opravovat, tak to znamena na stolicisad smiley

Kadett E C16NZ sedan, r.v. 1986

Re: Konec Kadettasad smiley
Autor: vaurien (IP zapsáno)
Datum: 21.11.2008 05:21

JJ, hodně podobná bouračka se mi stala na podzim. Taky to na první pohled nevypadalo tak hrozně, ale byly hnutý oba nosníky. Naštěstí pojišťovna zaplatila totálku a já jsem na tom vlastně vydělal.

Re: Konec Kadettasad smiley
Autor: kefish (IP zapsáno)
Datum: 22.11.2008 10:56

vaurien: Tak já jsem smířenej, že to bude hodně ztrátový podnik. Do auta zahučelo mnoho desítek tisíc, poslední byla nová spojka, která má teď najeto ani ne 300 km. Obecná cena vozu bude oproti tomu srandovní.

Kadett E C16NZ sedan, r.v. 1986

Re: Konec Kadettasad smiley
Autor: Lukin (IP zapsáno)
Datum: 22.11.2008 15:11

kefish> tak jó, ale třeba to opravíš za tu cenu co vyplatí pojišťovna



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********  ********   **     **  **    **   *******  
 **    **  **     **  **     **  **   **   **     ** 
     **    **     **  **     **  **  **    **     ** 
    **     ********   **     **  *****      ******** 
   **      **          **   **   **  **           ** 
   **      **           ** **    **   **   **     ** 
   **      **            ***     **    **   *******  
Powered by Phorum.