www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Odhlášení vozidla + spz
Autor: Alfonzzz (IP zapsáno)
Datum: 16.12.2008 20:08

Zdravíčko, chtěl jsem se zeptat jsem z Karlovarského kraje a budu si kupovat astřičku z Prahy, ale jelikož je tam na úřadech dlouhá doba čekání, tak jsem se s prodejcem domluvil, že by mi dal plnou moc k odhlášení vozidla + k přepsání vozidla na mě, ale chtěl jsem se zeptat jestli tedy to vozidla mohu odhlásit v Karlovarském kraji, prostě zařídit všechny úkony tady a ještě jsem se chtěl zeptat na mé astře mam docela hezké SPZ, tu astru budu prodávat a chtěl jsem se zeptat jakým způsobem si je můžu nechat a dát je na tu novou co si budu kupovat? jestli to vůbec jde, děkuji

Re: Odhlášení vozidla + spz
Autor: m.artty (IP zapsáno)
Datum: 16.12.2008 21:14

Myslim, že to budeš muset vyřídit v Praze, tak jsem kupoval takhle auto a měl jsem plnou moc a u nás na úřadě mi řekli, že ho musím odhlásit tam, kde bylo naposledy přihlášené.... takže asi tak no.

-------------------------------------------------------
'86 Opel Kadett GLS 5 dv. hatchback (C18NE)
'88 Opel Kadett GSI cabrio (C20NE)
'00 Opel Omega 2,5 TD (X25DT)

Re: Odhlášení vozidla + spz
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 16.12.2008 22:04

Pokud jsem o prevod z kraje do kraje, RZ Te nezustane.

Re: Odhlášení vozidla + spz
Autor: JardaGSi (IP zapsáno)
Datum: 16.12.2008 22:05

Čus!
RZ je naprosto nepřenosná mezi vozidly, takže o tu přijdeš...!!! Tamtu starou prodáš i s tim pěkným číslem, bohužel...
A jinak mezi jinými okresy to bohužel na plnou moc nejde :-(...musí to na tebe odhlásit a potom ty v KV dohlásit...a myslim, že do silvestra to těžko stihnete - v Praze je potřeba být ve frontě od 3 ráno, jinak na tebe nevyjdou čísla...
Hodně štěstí!!!

Re: Odhlášení vozidla + spz
Autor: m.artty (IP zapsáno)
Datum: 17.12.2008 11:55

Já jsem byl dneska ve frontě od 7:00 a už jsem byl desátej a to nejsem z Prahy, ale z Litvínova. A potom mě ještě strašně potěšila paní úředcice, když mi řekla, že nemá čas zavolat do Mostu aby si ověřila nějaký údaje (mam chybu v TP). Tak jsem jí tam nechal všechny papíry a řekla, že mi zavolá až to vyřeší... ale vidím to tak, že tam v pondělí pujdou znova čekat :-(

-------------------------------------------------------
'86 Opel Kadett GLS 5 dv. hatchback (C18NE)
'88 Opel Kadett GSI cabrio (C20NE)
'00 Opel Omega 2,5 TD (X25DT)

Re: Odhlášení vozidla + spz
Autor: Alfonzzz (IP zapsáno)
Datum: 17.12.2008 13:50

TY SPZ jsou z mého auta které budu prodávat, jako že bych si je nechal a dal bych je na to auto co si přivezu, takhle jsem to myslel s těma SPZ ;o)



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  **      **  **      **  ********   ********  
 **     **  **  **  **  **  **  **  **     **  **     ** 
 **     **  **  **  **  **  **  **  **     **  **     ** 
 *********  **  **  **  **  **  **  ********   **     ** 
 **     **  **  **  **  **  **  **  **     **  **     ** 
 **     **  **  **  **  **  **  **  **     **  **     ** 
 **     **   ***  ***    ***  ***   ********   ********  
Powered by Phorum.