www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Opel Astra 1,7TD
Autor: Tomáš Bešenei (IP zapsáno)
Datum: 28.12.2005 14:34

Dobrý den,
Chtěl bych se zeptat na cenu nového motoru nebo nějakého jetého.
A jestli ho máte na skladě. Děkuji Bešenei

Re: Opel Astra 1,7TD
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 28.12.2005 15:17

Tak na cenu nového motoru bych se asi zeptal spíš někde v obchodě s autodílama,ale řekl bych,že to bude částka jak hrom. Na starší zas někde na vrakovišti.Mrkni na inzeráty tady na stránkách,inzeruje tady často Jirka Bohuslav
kontakt: vauxhall@email.cz

Re: Opel Astra 1,7TD
Autor: Isuzu (IP zapsáno)
Datum: 31.12.2005 13:08

Když jsem se ptal v Oplu za kolik mi seženou novej Isuzu motor tak maj jen blok a asi za 200.000.- celkem levné, vauxhall ho prodával za 25.000.- ale jetej

Re: Opel Astra 1,7TD
Autor: fukin (IP zapsáno)
Datum: 02.01.2006 08:01

Když koupíš motor na vrakáči,tak je to bez záruky a minimální cena 10 tisíc. Prodává se polomotor,tzn.bez čerpadel atd.
Teď jsem to zjišťoval,protože mám vyžvejkanej 1,7D-když dovezeš do firmy M.K.QUATRO v Moravském Krumlově polomotor,za cca 17-18 tisíc ti udělají kompletní výbrus(válce,klika i s šálkama) a hlavně SE ZÁRUKOU.
V Krumlově je ještě jedna brusírna (Holátko),ale ten mně kdysi zmrvil motor na Škodovce-podbrousil kliku a ještě jsem na to 2 měsíce čekal. V M.K. to tehdy udělali za 3 dny ve stejné ceně a perfektně.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  **     **   *******   ********  **     ** 
 **     **  **     **  **     **  **        **     ** 
 **     **  **     **  **         **        **     ** 
 *********  *********  ********   ******    ********* 
 **     **  **     **  **     **  **        **     ** 
 **     **  **     **  **     **  **        **     ** 
 **     **  **     **   *******   ********  **     ** 
Powered by Phorum.