www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Namrzani oken z vnitřní strany
Autor: Medved (IP zapsáno)
Datum: 09.01.2006 20:42

Namrzají mi okna z vnitřní strany auta. Jak na to?

Re: Namrzani oken z vnitřní strany
Autor: Tondach AstraF-C16SE (IP zapsáno)
Datum: 09.01.2006 20:56

Buď ti tam zatéká,nebo máš mokré koberce od sněhu z bot.Namrzá voda odpařená uvnitř auta.Je fakt,že přijít na to kde a proč je někdy sakra těžký.Kdysi jsem to řešil na Škůdce.Nakonec bylo špatný těsnění u dveří spolujezdce a voda tam jen lehce prolínala.Ale tak to u tebe zdaleka nemusí být.

Re: Namrzani oken z vnitřní strany
Autor: Robrt (IP zapsáno)
Datum: 09.01.2006 21:17

Nesmíte v autě tak funět ... ;-)



------------------------
Robrt Ostrava
Škoda Roomster 2010 1.4 16V

ex
Astra F Caravan 96 X18XE

ex
Astra F Caravan 96 X16SZR

Re: Namrzani oken z vnitřní strany
Autor: vaurien (IP zapsáno)
Datum: 10.01.2006 06:37

Může to bejt klidně od těch koberců. Nejlepší je nechat auto vyschnout někde v teple.

Re: Namrzani oken z vnitřní strany
Autor: Tondach ASTRA F-C16SE (IP zapsáno)
Datum: 10.01.2006 07:54

Ještě maličkost,máš dobře nasazený pylový filtr?Neteče ti do něj.Pak to větrák honí dovnitř.To se pak rosí i v létě.

Re: Namrzani oken z vnitřní strany
Autor: keddie (IP zapsáno)
Datum: 10.01.2006 08:04

ahojte
No nevím jestli je to problém. záleží, kde ti to namrzá. já mám opel astra caravan 17 td a v těch mrazech když jedu po dálnici a venku je -20 tak mám namrzlé zadní okna v kufru ( myslym ty boční, a jak zpomalím tak je to hned odfoukané. přední sklo a boční sklav předních dvěřích není problém mýt čisté.
Jo a ještě , kdyřž se tak podívám kolem sebe v tak mnohem novější auta to mají taky namrzlé. tak je to asi normální.



Příspěvek upraven (10. 01. 2006 09:05)

Re: Namrzani oken z vnitřní strany
Autor: Tondach ASTRA F-C16SE (IP zapsáno)
Datum: 10.01.2006 08:31

To keddie:myšleno ráno v mrazech,před jízdou.

Re: Namrzani oken z vnitřní strany
Autor: Stanley z Plzně (IP zapsáno)
Datum: 27.02.2006 08:21

Od jednoho škodovkáře jsem slyšel radu. Hoď do auta někam noviny (třeba na zadní sedačku). Oni nasajou tu vlhkost, kterou máš v autě a nebude ti namrzat na oknech yawning smiley)

Re: Namrzani oken z vnitřní strany
Autor: Vincent (IP zapsáno)
Datum: 27.02.2006 09:16

je to problém,dělá to voda kterou si nanosíš do auta na podrážkách v tomto počasí.Ta potom kondenzuje a nejen na sklech a namrzá. Jedinná pomoc je po jízdě nechat lehce nedovřená přední okna ,což ale na ulici nejde. Mám nevytápěnou garáž a skla bývala v mrazech zevnitř zamlžená,co nechávám okna pootevřená,problém není.

Re: Namrzani oken z vnitřní strany
Autor: IGI (IP zapsáno)
Datum: 01.03.2006 19:21

opravdu stačí nedýchat :-)

Re: Namrzani oken z vnitřní strany
Autor: XXX (IP zapsáno)
Datum: 07.03.2006 10:05

Stavalo se mi to samy a navic se mi auto hodne mlzilo. Vyresil jsem to tak, ze tak minutu-2 pred dejetim jsem poustel do auta studenej vzduch misto teplyho. Ted uz zadnej problemsmiling smiley



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  **    **  ********   ********  ********  
 **     **   **  **   **     **  **        **     ** 
 **     **    ****    **     **  **        **     ** 
 **     **     **     ********   ******    ********  
 **     **     **     **     **  **        **     ** 
 **     **     **     **     **  **        **     ** 
  *******      **     ********   **        ********  
Powered by Phorum.