www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Páka ruč. brzdy
Autor: Bocan (IP zapsáno)
Datum: 17.01.2006 17:01

Zdárek, mám prosbičku... Kde se dá utáhnout páka ruční brzdy? Kejve se mi ze strany na stranu. Na funkčnost to vliv nemá, ale pěkně mě to štve a jenom čekám, kdy mi zůstane v ruce. DÍK

Kadett C14NZ

Re: Páka ruč. brzdy
Autor: marselino (IP zapsáno)
Datum: 17.01.2006 19:05

To je určitě nepříjemné, ale páka je ukotvena na čepu a ten budeš muset vyměnit a to kotvení asi přihnout k páce. Musíš sundat středové obložení(je v návodech) a pak se k tomu dostaneš.



Astra F X16SZ LPG

Re: Páka ruč. brzdy
Autor: Robrt (IP zapsáno)
Datum: 19.01.2006 06:48

Z jiného soudku okolo ruční brzdy: na Astře F je normální tak extrémně krátký chod páky ručky? Na Felicii/Fabii je to plynulejší (větší pohodlí pro ženy), není to tak natvrdo.



------------------------
Robrt Ostrava
Škoda Roomster 2010 1.4 16V

ex
Astra F Caravan 96 X18XE

ex
Astra F Caravan 96 X16SZR

Re: Páka ruč. brzdy
Autor: Fox (IP zapsáno)
Datum: 21.01.2006 14:54

Je to právě pro dobro věci. Mi se utrhlo jedno ze 2 lanek na ruční brzdě a díky té rezervě, která tam je, auto umím i přesto zabrzdit. Akorát že se páka nevrací až nadoraz a furt svítí kontrolka zatažené brzdy



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **   *******   ********  ********  **      ** 
 **     **  **     **  **    **  **    **  **  **  ** 
 **     **         **      **        **    **  **  ** 
 **     **   *******      **        **     **  **  ** 
 **     **         **    **        **      **  **  ** 
 **     **  **     **    **        **      **  **  ** 
  *******    *******     **        **       ***  ***  
Powered by Phorum.