www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
"Prosím o radu" ohledně Astry 1.6 74kw rv.92
Autor: Stevee_s (IP zapsáno)
Datum: 20.03.2009 16:10

Chystám se ke koupi tohoto auta, mnou vyhlídnutá astra má nalítáno cca 105tis. chtěl bych akorád slišet od vás odborníkůsmiling smiley názory a zkušenosti s tímto autísmiling smiley
někde jsem zaslechl totiž že tento motor není tou nejšťastnější volbou jde o 1.6 74kw z roku 1992. Předem děkuji za vaše názorysmiling smiley
Stevee_s

Re: "Prosím o radu" ohledně Astry 1.6 74kw rv.92
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 20.03.2009 16:23

Ohledně motoru Ti poradí zkušenější než já, ale jsi si vědom EKO daně, viz:
[www.opelastra.cz] a ještě zde:
[www.opelastra.cz]
A ty udávaný stav km určitě nebude takovej. jestly se vyplatí kupovat tak starší vůz.

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost

Re: "Prosím o radu" ohledně Astry 1.6 74kw rv.92
Autor: Tondach-Astra F C 16SE (IP zapsáno)
Datum: 20.03.2009 20:14

No já bych řekl,že tento motor je rozhodně nejštastnější volbou ze všech motorů 1,6-pokud je to ovšem C16SE-měl by být.Můj je taky '92.Poohlídni se ve foru co obnáší modernější verze X16XEL.Eko daně jsou věc druhá-záleží kdo je zaplatí a co je v TP-já mám euro1.Celkový stav vozu už musíš posoudit sám-moc podrobností neuvádíš(výbava,typ karoserie atd.)

Re: "Prosím o radu" ohledně Astry 1.6 74kw rv.92
Autor: Stevee_s (IP zapsáno)
Datum: 22.03.2009 19:28

Díky chlapy za poznatky, přesný tip motoru ale zatím netuším to zjistím v uterý až to pojedu omrknout, zatím jen vím že má těch 74kw a 100PS. Karoserie je to hatchback 3 dveř. okna v elektrice, budíky s otáčkoměrem, šíbr a je to posazený na nějakých starších liťácích podle fotek bych to tipl na 14" a uvnitř mi příjde že to má nějaký anatomičtější sedačky než klasický astry a jinej volant... jo a ještě je to z itálie po prvním majiteli takže snad těch 105tis. by mohla být pravdasmiling smiley a nebo su moc naivní. jinak za to papírování mi prodejce uváděl tyto ceny: přepis z I. TP na CZ. TP 2000 a ekodaň 5000. tak co myslíte?? já už si ji zamiloval teť, jen doufám že mě nesklame až ji uvidím naživosmiling smiley

Re: "Prosím o radu" ohledně Astry 1.6 74kw rv.92
Autor: Tondach Astra F C16SE (IP zapsáno)
Datum: 22.03.2009 19:45

Tak to budeš mít skoro dvojče,ale moje je ze Švýcar,dále pal. PC,el.anténa,posilovač řízení,ABS,výškově nastavitelné sedadlo řidiče-a celkově spokojenost-tady je-[www.opelastra.cz]
Tak dej vědět,jak jsi dopadl-winking smiley

Re: "Prosím o radu" ohledně Astry 1.6 74kw rv.92
Autor: Stevee_s (IP zapsáno)
Datum: 25.03.2009 07:58

Tak chlapy a je v hájisad smiley volal sem do toho bazaru v pondělí, abych ji zamluvil že se na ni v uterý mrknu. Borec mi jen zahlásil, že si ji ten den někdo ráno odvezlsad smiley
Achjo já mám smůlu, kdyby to bylo první auto, ale to už je asi třetí, co mi zmizelo před nosemsad smiley i přesto díky za vaše rady chlapy. mějte se pěkně a mnoho šťastných kilometrů ve vašich plechových miláčcíchwinking smiley
Stevee_s



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********   **     **  **     **  **    **  **     ** 
 **     **  **     **  **     **  ***   **  **     ** 
 **     **  **     **  **     **  ****  **  **     ** 
 ********   *********  **     **  ** ** **  **     ** 
 **     **  **     **   **   **   **  ****   **   **  
 **     **  **     **    ** **    **   ***    ** **   
 ********   **     **     ***     **    **     ***    
Powered by Phorum.