www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
pomoc-navigace
Autor: Tomas-001 (IP zapsáno)
Datum: 11.04.2009 11:43

Zdravím a prosím o pomoc. Koupil jsem na Aukru navigaci NAVMAN F10. Je k tomu přiložené DVD(ne originál), ale nejdou nainstalovat jiné mapy než Západní Evropa, což mi je bohužel k prdu. Potřeboval bych také Čechy a Slovensko. Může někdo, prosím, poradit, kde bych je sehnal...???
Díky všem za čas a rady

Re: pomoc-navigace
Autor: JardaGSi (IP zapsáno)
Datum: 11.04.2009 14:36

Proto byla ta navigace na aukru smileys with beer...
U Navmanu a třeba některejch Garminů je to závislý na seriovém čísle přístroje, popř. MBR (master boot record) na SD kartě. Takže musíš sehnat někoho, kdo bude mít stejný přístroj a českou mapu - udělat si image z jeho SD karty a ten Image pak i s chlupama naprat na zformátovanou SD kartu do toho svého - pak by to mělo jít...

Re: pomoc-navigace
Autor: JardaGSi (IP zapsáno)
Datum: 11.04.2009 15:22

Jinak, jestli chceš, mám crack na F10ku - odemkneš ho tim a můžeš ho pak používat jako běžnej palmtopík - resp. jdou do toho pak nahrát mapy z tomtomu, media player a tak...
Jinak pak mám celou evropu pro F20, ale nevim, jestli jí F10 dá...
Napiš na mail:-)...

Re: pomoc-navigace
Autor: Tomas-001 (IP zapsáno)
Datum: 11.04.2009 18:39

Mail je : tomasvagner@email.cz a díky předem za oboje, jestli pošleš ...

Re: pomoc-navigace
Autor: Tomas-001 (IP zapsáno)
Datum: 14.04.2009 18:18

Máte, prosím, někdo nějakou zkušenost s nějakou jinou navigací...? A s jakou, a nemusí to být zrovna ta nejdražší. Nechci žádné suprfunkce, jenom aby mě dovedla k cíly v Česku a na Slovensku, Západní Evropa se hodí také ...
Díky

Re: pomoc-navigace
Autor: m.artty (IP zapsáno)
Datum: 14.04.2009 18:21

[www.alza.cz] Naprosto perfektní, teda až na tu cenu...

-------------------------------------------------------
'86 Opel Kadett GLS 5 dv. hatchback (C18NE)
'88 Opel Kadett GSI cabrio (C20NE)
'00 Opel Omega 2,5 TD (X25DT)

Re: pomoc-navigace
Autor: m.king (IP zapsáno)
Datum: 14.04.2009 19:36

Pokud vlastníš notebook nebo PDA tak jen koupíš GPS modul s přenosem Bluetoth a mapy Evropy už nejsou problém. Zrovna před týdnem jsem jeden fungl nový modul koupil na aukru za 650,-.

m.king Astra F sedan X 17 DTL 94/12

Re: pomoc-navigace
Autor: MetalKalic (IP zapsáno)
Datum: 15.04.2009 06:25

Já mám Mio C520 - trošku starší typ, ale má mapy Evropy, bluetooth handsfr*e, navíc ještě prohlížeč fotek, přehrávač hudby. Zatím mě všude dovedla, i po Praze se zdárně vyhýbala jednosměrkám atd. Takže já jsem spokojený. Jinak Verze Mio C720 má i foťák, ale nevím, jestli se tyto navigace dají ještě koupit (jako nové myslím), už jsou nahrazeny novými typy.



Upraveno 1 krát. Naposledy upravil MetalKalic (15.04.2009 06:26)

Re: pomoc-navigace
Autor: somik (IP zapsáno)
Datum: 29.05.2009 07:15

Taky se přikláním k Mio, mám 2, C510 a C720. Výhodou je jednoduchý upgrade na iGO2008 a nové mapy.
Zn. Bez navigace ani ránu !!



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **    **  **     **  **     **   ******   ******** 
 **   **   ***   ***  **     **  **    **  **    ** 
 **  **    **** ****  **     **  **            **   
 *****     ** *** **  *********  **           **    
 **  **    **     **  **     **  **          **     
 **   **   **     **  **     **  **    **    **     
 **    **  **     **  **     **   ******     **     
Powered by Phorum.