www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Motůrek stěračů Kadett E
Autor: Jirkaa (IP zapsáno)
Datum: 25.01.2006 20:14

Ahoj lidi mám takoví dotaz mám nějakej unavenej moturek u steračů přinde mi že stírají pomalu.Dá se tam dat nějakej silnější z jiného auta(a z jakého)??nebo nějakou radu dík

Re: Motůrek stěračů Kadett E
Autor: Jirkaaa (IP zapsáno)
Datum: 25.01.2006 22:43

Nu a dobíjí ti to vubec??Mě taky při zapnutým klíčku stěrače lezozu líně ale jak nakopnu motor tak lítaj jak vzteklý



-------------------------------------------------------------------------------------------------
(Kadett C18NE - Vectra B X20XEV)

Re: Motůrek stěračů Kadett E
Autor: Jirkaa (IP zapsáno)
Datum: 26.01.2006 16:17

Jo dobijí mi to!

Re: Motůrek stěračů Kadett E
Autor: Tazy (IP zapsáno)
Datum: 27.01.2006 19:32

a koukal jsi u nekoho kdo ma kadeta jestly mu to jde rychleji? treba mas pridreny lozisko v moturku.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
  *******   ********  **    **  **          ******   
 **     **  **    **   **  **   **    **   **    **  
 **             **      ****    **    **   **        
 ********      **        **     **    **   **   **** 
 **     **    **         **     *********  **    **  
 **     **    **         **           **   **    **  
  *******     **         **           **    ******   
Powered by Phorum.