www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Schennchen
Autor: Kentaro (IP zapsáno)
Datum: 06.05.2009 16:50

Zdravim,na své astře f (x16szr) 98 mám vzadu hned vedle stříbrných písmen OPEL plastovou destičku nalepenou a na ní je vytlačeno SCHENNCHEN. Může mi nekdo říct co to znamená? už jsem to takhle koupil a zajímá mně jestli to něco společného s opelem nebo vůbec s autem,nebo jestli to nic neznamená. p.s Viděl jsem to už i na béčkové vektře 2.5.Díky

Re: Schennchen
Autor: Kentaro (IP zapsáno)
Datum: 06.05.2009 20:16

nidko neví?? Divnýsmiling smiley že by to bylo na dvou oplech nezávisle na soběsmiling smiley

Re: Schennchen
Autor: oplik.jenik (IP zapsáno)
Datum: 07.05.2009 07:51

Asi s oplem nic :-) nejspíš se jedná o popis kraje já měl na mantě SCHWABENN /švabsko část SRN/ tak je to asi jako bys měl na autě Hradecko, Plzeňsko, atd...



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********    *******   ********   ********   ******** 
 **     **  **     **  **     **  **     **     **    
 **     **         **  **     **  **     **     **    
 ********    *******   **     **  **     **     **    
 **                **  **     **  **     **     **    
 **         **     **  **     **  **     **     **    
 **          *******   ********   ********      **    
Powered by Phorum.