www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Zamok na volante
Autor: dusan (IP zapsáno)
Datum: 16.02.2006 07:13

Caute.
Sorry ak tato otazka uz tu bola preberana, ale nenasiel som ju. Vcera vecer som normalne nastartoval a ked som otocil klucikom nazad a vybral kluc , auto ostalo nastartovane yawning smiley((. Kluc uz absolutne nereagoval a pretacal sa navolno. Ked som sa snazil dat dole krytku co je pri tom zamku a otocil som volantom, ten sa mi zamkol yawning smiley((. Nakoniec sa mi to podarilo , vytiahol som konektor zo zamku a motor zdochol. Chcel by som sa opytat ci sa dany zamok da opravit, alebo ci ho mam kupit novy, alebo niekde na vrakaci. Tam mi asi predaju sadu vsetkych zamkov. Mam hatchback trojdverak. Kolko mam za tie zamky dat penazi ?? Dokazem si ten zamok na volante vymenit sam na parkovisku , alebo nie? Ak nie ako strhnem zamok na volante aby som dosiel do servisu , a ktore vodice musim spojit aby som vobec nastartoval, a ktore musia byt spojene. Vdaka. Ak je to prilis osemetna tema na tuto diskusiu ( predsa je to len navod na ukradnutie auta ) , poprosil by som na mail , pripadne ICQ 74068387. Online ale byvam teraz iba neskoro vecer a skoro rano . Velmi pekne dakujem.

Re: Zamok na volante
Autor: marselino (IP zapsáno)
Datum: 17.02.2006 16:20

Můžeš mít jenom uvolněnou vložku zámku z objímky a proto se Ti to protáčí. Sundej nejdříve kryt volantu a podívej se na to z blízka.
Pokud by to bylo vysypané, tak se dá na vraku koupit cca 500Kč nová vložka samostatně, ale budeš pak mít 2 klíče, nebo vložka+dveřní zámky a kufr- podstatně dražší na 1 klíč.

Vyměnit se to dá i na parkovišti, ale chce to někoho kdo Ti bude svítit.
Volant zkus odemknout opětovným vložením klíče do zapalování, zatlač a pootoč(musíš zkoušet).



Astra F X16SZ LPG



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********   ******    ********  ********  ******** 
 **        **    **   **    **     **     **       
 **        **             **       **     **       
 ******    **   ****     **        **     ******   
 **        **    **     **         **     **       
 **        **    **     **         **     **       
 ********   ******      **         **     ******** 
Powered by Phorum.