www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
prodej bouraného auta
Autor: Tom (IP zapsáno)
Datum: 17.11.2009 13:09

Ahoj. Nedávno jsem nabořil astru F r.v.97 1.6 16V hatch... opravovat se mi to nechce,plánoval jsem už jiné auto. Poraďte jak nejlépe ji prodat,nemám s tim zkušenosti.Neni to až tak hroznýsmiling smiley Fotky bych vám sem dal ale nevim jak. Jakékoliv info rád doplním.

Re: prodej bouraného auta
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 17.11.2009 13:28

Nevím co chceš poradit. Dej inzeráty,pokud možno s popisem poškození dílů,případně nějaké foto. Jde o to,jestli se to ještě vyplatí opravovat,nebo rozprodat na ND.

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost

Re: prodej bouraného auta
Autor: Tom (IP zapsáno)
Datum: 17.11.2009 14:04

Jsem právě myslel že bych dal inzerát i sem, jenže nevím kam přesně, jestli tady je to ok. Fotky mám ale nevim jak je sem vložit. Bourané je to na předek, pán měl tažnésad smiley Na výměnu je levé světlo,blinkr,mřížka, nárazník (mlhovky jsou ok),auto má klimu takže chladič klimy i motoru jsou ohnutý, obě ty sahary jsou K.O.,přední čelo je vmáčknuté dovnitř hlavně na té levé straně,trochu ohnutá kapota...[img23.imageshack.us]

Re: prodej bouraného auta
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 17.11.2009 14:30

Však tu máš přímo sekci Inzeráty:
[www.kadett.cz]
a mužeš vložit inzerát i na jiné stránky klubů zn.Opel
a použít ten odkaz na foto jako ted

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost

Re: prodej bouraného auta
Autor: Tom (IP zapsáno)
Datum: 17.11.2009 15:21

Aha no tam jsem byl a myslel jsem že se to tam týká jen kadettů. Dám to tam... Dnes ne, odcházím na nočnísmiling smiley Děkuju



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********   **     **  ********  **    **  **    ** 
 **     **  ***   ***  **    **  ***   **  **   **  
 **     **  **** ****      **    ****  **  **  **   
 ********   ** *** **     **     ** ** **  *****    
 **         **     **    **      **  ****  **  **   
 **         **     **    **      **   ***  **   **  
 **         **     **    **      **    **  **    ** 
Powered by Phorum.