www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
poradte s Kadettem
Autor: xxxxxx (IP zapsáno)
Datum: 28.02.2006 20:21

Zdravim ch ci se zeptat jestli ma vubec nejakej kadett el. okýnka a posilovac nebo servo???? Jo a jeste se chci zeptat jak jede Kadett 1,6 ve 3 dverku

dik za odpovedi

Re: poradte s Kadettem
Autor: Martin (IP zapsáno)
Datum: 28.02.2006 20:27

Zdravim,

Vsechno co pises se do Kadettu montovalo seriove. Mam posilovac rizeni a pri parkovani volantem otacim "malickem". Je pravda, ze ve vyssich rychlostech je volant pomerne citlivy.

Re: poradte s Kadettem
Autor: xxxxxx (IP zapsáno)
Datum: 28.02.2006 21:03

no ale ty okynka sem zatim nevidel u zadnyho????

Re: poradte s Kadettem
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 28.02.2006 21:14

Ano, Kadett se vyrabel i s el. stahovanim okynek.

Re: poradte s Kadettem
Autor: optimit (IP zapsáno)
Datum: 01.03.2006 08:54

GSi mělo sériově stahování oken v el. Ovládání je na tunelu u ruční brzdy. Hydraulický posilovač byl příplatkovou výbavou u méně moorizovaných typů, u GSi standard. Je stejný s astrou, stejně lehké ovládání, ale taky stejná citlivost při vyšších rychlostech...

Re: poradte s Kadettem
Autor: Marten (IP zapsáno)
Datum: 01.03.2006 09:34

Souhlasím, moje GSI má jak el. okna tak i šíbr, servo na který si nemůžu stěžovat a pokud budeš mít štěstí narazíš na kousek jako já s recary v kůži. - podotýkám že všechno je z výroby.

Re: poradte s Kadettem
Autor: optimit (IP zapsáno)
Datum: 01.03.2006 09:38

odešlo mi servo na GSi, tak jsem rovnou namontoval elektrohydraulické z Astry G, to je paráda!!! :-D

Přílohy: elhyd.jpg (229.7KB)  
Re: poradte s Kadettem
Autor: oplik.jenik (IP zapsáno)
Datum: 01.03.2006 12:33

Gsi nemělo ve standartu el.okna ani servo oboje bylo doplatkové,
Serie byla: AL kola /pěkně hnusná/, křídlo, jiné nárazníky, kapota výdechy, krátké převodovky, anatom sedačky /hesčí měly jen frisco a GT/ Check control, digitální palubovka, ruční šíbr, plastové práhy, jinej podvozek /ale ten mi furt neni jasnej co je na něm jiného :-) zadní stěrač, vše ostatní jako el.okna, centrál, el anténa, mlhovky,palubák,servo bylo za doplatek.

pak byla verze CHAMPION, servo,elektrika a kůže mimo palubáku v serii

Re: poradte s Kadettem
Autor: optimit (IP zapsáno)
Datum: 01.03.2006 12:58

Podvozek GSi - silnější stabilizátor vpředu, dva stabilizátory vzadu a samozřejmě tvrdší pružiny, které byly také kratší...

Re: poradte s Kadettem
Autor: oplik.jenik (IP zapsáno)
Datum: 02.03.2006 09:26

kratší byly, ale jen o to co zmáčkly klasické takže výška cca. stejná a ty stabilizátory měla i 18 a dva? vzadu asi tak jen u 16V /C20XE/

Re: poradte s Kadettem
Autor: optimit (IP zapsáno)
Datum: 02.03.2006 09:50

no jo, vsak dyt je ta mam! :-D

Re: poradte s Kadettem
Autor: Peet (IP zapsáno)
Datum: 09.03.2006 13:37

jeste byly elektricke zrcatka a ty el. okna jsem tam taky mel ,ale na muj vkus sly hodne pomalu nahoru a dolu



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Připojit soubor
  • Můžete připojovat soubory následujících typů: jpg, gif, bmp, pdf
  • Soubor nesmí být větší než 600KB
  • k tomuto příspěvku může být připojeno ještě 3 soubor(ů|y)
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **    **   *******   **    **  **     **  **     ** 
 **   **   **     **   **  **    **   **   **     ** 
 **  **    **     **    ****      ** **    **     ** 
 *****      ********     **        ***     **     ** 
 **  **           **     **       ** **    **     ** 
 **   **   **     **     **      **   **   **     ** 
 **    **   *******      **     **     **   *******  
Powered by Phorum.