www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Plovák opell kadett
Autor: wall1506 (IP zapsáno)
Datum: 27.11.2009 13:16

Zdravím všechny. Mám menší dotaz. Potřebuji najít výko od nádrže kde se skrývá plovák netušíám kde na mém autě se nalézá. Opell Kadett E 1,7D (sedan). Pokud s tím nikdo máte zkušenosti byl bych velmi rád za opdověď. Plovák je nefunkční tudíž netuším kolik mám paliva v nádrži a po půl roce mě to dohání k šílenství. Děkuji

Re: Plovák opell kadett
Autor: D.J. (IP zapsáno)
Datum: 27.11.2009 14:09

Nevím jak u 1,7D, ale u benzínu je pod zadním sedákem taková plastová zátka a pod ní je díra na přístup k víčku na nádrži. Teda jestli se nepletu ...

Re: Plovák opell kadett
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 27.11.2009 14:37

Pod zadnim sedakem je jen palivovy cerpadlo. Plovak je z predni strany nadrze. Samozrejme zespod.

Re: Plovák opell kadett
Autor: D.J. (IP zapsáno)
Datum: 27.11.2009 15:23

Tak se pletu ...thumbs up eye rolling smiley

Re: Plovák opell kadett
Autor: wall1506 (IP zapsáno)
Datum: 30.11.2009 08:10

No je vespod. Nepochopím inženýry, kteří to dělali...fakt nechápu...člověk musí vypustit celou nádrž a ještě k tomu je tam ten kryt nějak zacelenej, žádný šrouby nic....zřejmě se na to asi vykašlu páč mechanik mě říkal že má strach že když se to rozdělá že to těsnění co tam je tak bude v prdeli a už se to nedá dokupy...neradno se v tom hrabat...takže díky všem za radu...mějte se...

Re: Plovák opell kadett
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 30.11.2009 08:18

Plovak je tam na bajonet, na zadny srouby.
Nadrz se bohuzel vypustit musi, ale to je to nejmensi odpojit hadici od vstriku soupnout do kanystru a vyzkratovat palivovy rele.
To tesneni tam bejva ztvrdly, ale da se vetsinou pouzit s tim, ze se pomaze tmelem.
Novy jedine v Opelu.

Re: Plovák opell kadett
Autor: Pavel Pokorný (IP zapsáno)
Datum: 08.05.2013 21:23

Ahoj chci se zeptat z jakého auta by pasoval plovák do kadetta děkuju



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **     **  **    **   ******   **     **  **     ** 
 ***   ***   **  **   **    **  ***   ***   **   **  
 **** ****    ****    **        **** ****    ** **   
 ** *** **     **     **        ** *** **     ***    
 **     **     **     **        **     **    ** **   
 **     **     **     **    **  **     **   **   **  
 **     **     **      ******   **     **  **     ** 
Powered by Phorum.