www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
výměna prasklého skla v zrcátku Astra G
Autor: rkavan (IP zapsáno)
Datum: 22.12.2009 10:26

Ahoj, potreboval bych poradit, jak na vymenu skla v zrcatku. Sklicko mi prasklo, a pri pokusu o vymenu mi prasklo i to nove. Jde o to, ze sklicko vydloubnu, ale kdyz nasazuju to nove, jsou tam tri cepy. (na ktere je nutne plast na kterem je sklicko prilepene) Kdyz se pokousim to zrcatko na ty cepy nacvaknout, tak zalezou. Mate s tim nekdo zkusenost? Nechci znict svym neodbornym postupem znicit dalsi sklicko..Diky moc!

Re: výměna prasklého skla v zrcátku Astra G
Autor: rkavan (IP zapsáno)
Datum: 04.01.2010 13:25

Ahoj, sklicko v zrcatku se da vymenit jednoduse - staci, sklicko vydloubnout, v miste nahore na prostredku zasunout prst pod sklicko a zathnout. Pri montazi postupujeme obracene - zrcatko namackneme na tri kulove cepy. Musime si ale davat pozor na to, aby jsme tlacili na prostredek zrcatka, jinak hrozi rozlomeni :-)

Re: výměna prasklého skla v zrcátku Astra G
Autor: Rom@n (IP zapsáno)
Datum: 09.01.2010 09:04

jsem rád, že sis poradil sám :-)

Re: výměna přepínače blinkrů Astra G
Autor: dusan.zb (IP zapsáno)
Datum: 16.06.2019 06:36

Zdravím nevíte náhodou jak vyměnit přepínač blinkrů na opel astra-g.Nevímjak správně odělat ty plasty u volantu vyšrouboval jsem pod krytkama dva křížové srouby na horním krytu. Pak jeden hvězdicovej na sponím pak nevím co dál.

Re: výměna přepínače blinkrů Astra G
Autor: Luboš X17DTL (IP zapsáno)
Datum: 16.06.2019 07:02

Mám pocit, že jak natočíš volant, najdeš zepředu další

________________________________________
Raději pomalu autem, než rychle sanitkou
Opel Astra F Caravan X17DTL=>
Opel Astra G Caravan Y17DT=>
???
Luboš X17DTL



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********   **        **    **  ********   **     ** 
 **     **  **        ***   **  **     **   **   **  
 **     **  **        ****  **  **     **    ** **   
 **     **  **        ** ** **  **     **     ***    
 **     **  **        **  ****  **     **    ** **   
 **     **  **        **   ***  **     **   **   **  
 ********   ********  **    **  ********   **     ** 
Powered by Phorum.