www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Astra F - bouračka
Autor: Mirek Novák (IP zapsáno)
Datum: 10.01.2010 20:17

Mám Astru F hatchback r.v. 1996, najeto 113000 km. Syn mi jí před Vánoci naboural. Jsou poškozeny oboje pravé dveře, přední blatník a práh, na výměnu. Asi je lehce hnuto i se sloupkem. Rozhoduji se, jestli to nechat opravit, nebo to raději prodat. Budu také muset brzo dát i nový výfuk a udělat rozvody. Poraďte. Za kolik bych mohl to auto bez oprav prodat?

Re: Astra F - bouračka
Autor: JardaGSi (IP zapsáno)
Datum: 10.01.2010 20:28

Mirek:
Hele, hoď sem fotky - takhle těžko na dálku věštit...

Re: Astra F - bouračka
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 11.01.2010 03:11

JJ souhlas bez fotek těžko radit...
Jinak já před rokem srazil srnu - rána nic moc, ale nakonec jsem musel (i pro vlastní pocit) dát celý nový předek (světla, nárazník, výstuha,přední čelo, barva atd) A vyšlo mě to na 17tis! Možná by pro tebe bylo výhodnější koupit dobrý vrak který se prodává kompletní kolem 5-10tis a máš spoustu ND dílů! Co nezužitkuješ postupmě rozprodáš - ale chce to mít prostory že...

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
  *******   **    **  ********        **  **     ** 
 **     **   **  **   **    **        **   **   **  
 **     **    ****        **          **    ** **   
  ********     **        **           **     ***    
        **     **       **      **    **    ** **   
 **     **     **       **      **    **   **   **  
  *******      **       **       ******   **     ** 
Powered by Phorum.