www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Zkušenosti se servisem
Autor: st.jindrich (IP zapsáno)
Datum: 28.01.2010 21:21

Ahoj, jake mate zkusenosti se servisem pana Křížka ve Slivenci? Mě poněkud namíchlo znatelné navýšení předpokládané ceny výměny termostatu, chladicí kapaliny a sklíčka v pravém zrdcátku - předběžná cena 1500 (odsouhlasená), následně po 3 hodinách telefonicky navýšena na 2467, odůvodnění - musel sundat rozvody, což jsem mu před předáním do opravy a navrhnutím ceny říkal, že je termostat pěkně blbě umístěnej pod rozvodama. (a pokud dělá hlavně astry jak jsem zde četl tak by to taky mohl vědět i bezemě - typ motoru jsem také sdělil). No nakonec jsem to odkejvnul (nechci ten motor jebat za studena a jezdit v mrazáku - stavajici termostat Wahler se zasekl otevřený). Ano, šikovný asi je, spravil to. Ale to navýšení mě prostě namíchlo, tak se chci zeptat jestli je to běžná praxe (nejen u něj)

Stanley
------------------------------------
současnost: Astra F X16SZR sedan 1996
minulost: Astra F classic 1,4 hatchback 2000

Re: Zkušenosti se servisem
Autor: Radim_17D (IP zapsáno)
Datum: 12.02.2010 13:36

Poslední dobou k němu jezdím dost málo (odstěhoval jsem se za Prahu a mám to teď k němu daleko). Za poslední rok jsem u něj byl jen jednou připravit auto na TK, takže nechci generalizovat, ale přišlo mi, že nějak podražil, platil jsem poněkud víc, než jsem čekal. Asi má teď taky míň práce, protože mě objednal relativně obratem a pamatuju se, že byly doby, kdy jsem na volný termín čekal třeba 3 týdny...
Jinak znám ho už přes 10 let a nikdy jsem s ním neměl problém.



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **          *******   **     **  **        ********  
 **    **   **     **  **     **  **        **     ** 
 **    **   **         **     **  **        **     ** 
 **    **   ********   **     **  **        ********  
 *********  **     **  **     **  **        **        
       **   **     **  **     **  **        **        
       **    *******    *******   ********  **        
Powered by Phorum.