www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Inzerce
Autor: Peet (IP zapsáno)
Datum: 12.03.2006 14:41

Chtel bych se zeptat na nazory k inzerci na tomhle webu. Jde mi o to ,ze se mi zda v posledni dobe strasne neprehledna. Je to sice muj nazor, ale kdyz vidim kolikrat je nekdo schopen napsat po soboe stejny inzerat a ostatni zmizi v nenavratnu. Dalsi vec inzerat stylem :koupim vzperu zadnich dveri je podle me trapny - nechvi nikoho urazet ,ale novy stoji asi 100 kc a nebavim se o tom ze ho nekdo chce koupit stary a jeste zaplati postovne.
Podle me by vyrazne pomohlo rozdelit inzerci na Astra a Kadett. Nebo proste na cele auta, bouracky, elekrika ,dily. Opravdu do toho nechci kecat protoze jsem tu kazdy den a to skoro porad, je to jen muj navrh.
Dale by me zajimalo jestli by neslo k inzeratum treba dat i obrazky. Jakoze bych chtel slyset nazor i ostatnich.
ted jsem nasel z dneska inzerat :

Zadni pravi blatnik na Opel Astra F sedan-kufrovi model.Pouze novi
Co je moc je moc.

Re: Inzerce
Autor: Pepíno (IP zapsáno)
Datum: 12.03.2006 14:48

Musím souhlasit a obrázek tam přidat jde winking smiley A založil bych tam i sekci tuning smiling smiley

Re: Inzerce
Autor: Standa (IP zapsáno)
Datum: 12.03.2006 14:52

Add posledni inzerat - No co, treba dotycnemu nefungovala klavesa tvrdy Y...:-) Ano, je to hnus a kazdeho vizitka..

To ze se obcas objevi jeden inzerat vicekrat za sebou je patrne chyba v systemu, uz jsme o tom s Rogerem mluvili.

Kazdopadne vic informaci poda Roger...

Re: Inzerce
Autor: Peet (IP zapsáno)
Datum: 12.03.2006 15:03

jako pochopim ,ze nekdo ma problemy s CZ ,ale to si myslim ze bylo fakt moc. No to ze jsou ty inzeraty tolikrat po sobe je podle me tim ze kdyz ho nekdo poda tak da odeslat a nevrati ho to,tak da OBNOVIT okno v exploreru a problem je tu , proste si mysli ze se to neodeslalo a dava F5 jakoze reload a to odesila znovu.
A co se vyjadrit k k nesmyslnym inzeratum ktere tam zbytecne posouvaji dulezite.

Re: Inzerce
Autor: max (IP zapsáno)
Datum: 12.03.2006 17:43

2Standa:chtěl sem se zeptat,jestli by to nešlo udělat jako tech.poradna...dát 2 položky koupím/prodám a pod ně např díly,auta,tuning,audio,bouračky?

Re: Inzerce
Autor: max (IP zapsáno)
Datum: 12.03.2006 17:44

jinak musel sem něco napsat,donutil mě k tomu peet...dělal nátlakyawning smiley)

Re: Inzerce
Autor: Karel IV (IP zapsáno)
Datum: 12.03.2006 18:30

Souhlasím s váma kluci,jen bych sem sekci "Tuning" nedával.Myslím,že na tyto atránky to nepatří!Ostatně pávě proto,že tu nejsou vytuněné osloviny,ale normální sériové auta a normální lidi sem si tenhle web vybral a trávím u něj hodně času a velice sem si ho oblíbil!
Jinak s tím,co jste psali o inzerci souhlasím.

Astra Caravan 98

X 16 SZR

Re: Inzerce
Autor: max (IP zapsáno)
Datum: 12.03.2006 19:11

2 KarelIV:já osobně bych tam dal i položku tuning,jelikož hodně lidí prodává a kupuje věc co se týče tuningu a pokud ho tam neuděláš,budou to dávat jinam a pak se v tom začne dělat bordel.

Re: Inzerce
Autor: Karel IV (IP zapsáno)
Datum: 12.03.2006 19:33

To max:Tak to máš pravdu.Já se jen bojím,že při otevření těhle stránek na mě vyskočí nějaký hnus,u kterého nevím,kde je předek,a kde zadek:-)

Re: Inzerce
Autor: Pepíno (IP zapsáno)
Datum: 12.03.2006 19:48

Karel IV: Hele kámo každej nechce jezdit v sériovce jako ty :-))) Myslím si,že nadšenců tuningu je tu pár,takže sekce tuning by bodla a navíc jak bylo řečeno nebude to rozházený všude smiling smiley

Re: Inzerce
Autor: Peet (IP zapsáno)
Datum: 12.03.2006 20:36

Myslim ze nabidka v Inzerci Tunning by nebyl takovy problem ,kdyz prece nechces tak do toho menu nepujdes a je to smiling smiley . Ale takhle dohromady to asi neni dobry napad, kdysi ano ,ale hooodne clenu pribylo a to uz proste neni inzerce ale postreh nez inzerat utece.

Re: Inzerce
Autor: wombat (IP zapsáno)
Datum: 13.03.2006 07:48

Pánové mám dojem, že diskutujete statečně, ale úplně zbytečně. Od té doby co Roger navýšil množství zobrazovaných inzerátů už to není o postřehu.

Navíc sekce tuning je zcela zbytečná, protože za chvíli bude tuningem každá kravina na auto a budou to tam cpát dovedové, co si myslí, že když to bude v sekci tuning, tak to třeba prodají dráž.

Současný stav je plně vyhovující: Prodám - Koupím (příp. Vyměním)! Jasné jako facka. Máš něco na prodej? Tak se dívej do sekce koupím a nebo si dej sám inzerát!

Re: Inzerce
Autor: NOVON (IP zapsáno)
Datum: 13.03.2006 09:25

MOŽNÁ BY BYLO DOBRÉ ZAŘADIT POLOŽKU TUNING I DO TECHNICKÉ PORADNŸ,JAKO JE MOTOR,PODVOZEK ATD..

Re: Inzerce
Autor: max (IP zapsáno)
Datum: 13.03.2006 09:41

2 NOVON:v tom s tebou souhlasím

Re: Inzerce
Autor: Pepíno (IP zapsáno)
Datum: 13.03.2006 10:09

jj,jako novno..

Re: Inzerce
Autor: Peet (IP zapsáno)
Datum: 13.03.2006 10:56

Wombat : neslo o to vytvorit nejake menu tuning ,ale o to treba oddelit Astra Kadett nebo prodej cele auta, dily , proste trosku zredukovat mnozstvi inzeratu. a taky nejakym zpusobem zamezit stejnym inzeratum. Treba by se to dalo osetrit jeden inzerat denne z jedne IP nebo na jedno tel cislo.
Nechci se do neceho michat ,ale myslim ze jsem v tech inzeratech nekolikrat denne a vidim jak to tam chodi,

Re: Inzerce
Autor: wombat (IP zapsáno)
Datum: 13.03.2006 13:16

Peet: Oddělovat? Ty chceš procházet místo jedné stránky několik? To na přehlednosti určitě nepřidá. A oddělování Astra Kadett je hloupost. U inzarátů tedy rozhodně.

Navíc stránky s inzeráty jako takové jsou už hotovým produktem a pochybuju, že by kvůli takové prkotině stálo za to investovat do toho byť i jen pár minut času.

Zaráží mě tvá poznámka o tom, že jsi na inzerátech několikrát denně... Scháníš něco? Jestli jo, tak si napiš inzerát, třeba to někdo má :-)

Re: Inzerce
Autor: Peet (IP zapsáno)
Datum: 16.03.2006 11:14

proc je taaak malo prispevkumoody smiley

Re: Inzerce
Autor: max (IP zapsáno)
Datum: 16.03.2006 11:19

peet nesersmiling smiley



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 ********  **    **   ******   ********  **        
 **         **  **   **    **  **        **    **  
 **          ****    **        **        **    **  
 ******       **     **        ******    **    **  
 **           **     **        **        ********* 
 **           **     **    **  **              **  
 **           **      ******   **              **  
Powered by Phorum.