www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
jen tak
Autor: max (IP zapsáno)
Datum: 12.03.2006 18:10

na jednou forum co sem koukal sem se dočetl tohoto textu:


tak sem si sel koupit jako na benzinku uplne super koncofku .. prej je cela v nerezu a chtely za ni jako 500 .. ne pyco neber to.

pridu k dedkovi na gardn city, ze jako si to tam namontuju, ne ty vole ta sranda co byste videly, prijel kamos s takovou upne vobyc serifkou z nemecka, vobyc Bawor a prej jako ze zato dal mega a pul a prej mu to jako lita dost, jestli jako nechci helfnout, sem ho posla do haje ze tohle je performans tůnink jak hrom at mnen echa na pokoji, pche, nenecham prece nejakyho moulu smatrat mi na auto a to jeste na tak citivy misto jako je lauf.

Faze ajnc : teda jako tam nejaky sroubky a tak, ze jako nasroubovat na puvodni ... si rikam ze je to pitchovina tak sem puvodni uris dedkovou flexou a pritom zajel i kus do kasle .. nevadi .. stejne tam budu davat ten ultralehkej laminat co ma franta na svym gardeeecku ...

phejs dcvai : tak sem zjistil ze dedek nema svarecku .. nevadi .. zkusim tam dat nejakejlepivej sajrat .... nasel sem akorat silikon .. nevadi prilepime a vypada z to tam je fest prituhly ...

fejs thrý : ty vole to je saunt ... ted sem s tim jel a vsichni na mne cumej ... aha .. voni cumej jak mi ten vejfuk planda ...

fejs for : volam kamosum jako z worku kde maj taky husty kary co s tim .... Dýzl .. rikame mu dýzl jako podle toho hustyho filmu vo karach .. fast ent fjurijus .. rikal ze si to prej mam pridelat nejakym dratem .... pyco to je napad ...

fejs fajf : bum pyco ... lauf na sracky ... sem s tim nekde hnul a ted mi motor skace po nejakejch sajlblocich .. a strasne rve... aspon ze se po mne porad vohlizej kundy .... sem pyco performer .. a jeste k tomu tak dobrej ze na mne cumej kundy ...

Re: jen tak
Autor: max (IP zapsáno)
Datum: 12.03.2006 18:12

bum pyco ... rano du k faru .. a misto nejaky barbi tam stoji ne pyco flojd ... celej v modrym ... si rikam ze sem zase cichal moc redidla kdyz sem jako delal na schade ty ctyry vovaly co maj ty trapny nemci na tech trapnejch seriofkach ...

fizl na mne jako "dobry den co to je za vuz, nevidim znamku o provedeni emisi a es te ka" ... mu rikam "tobe z nej taky neco stejka ..." ... "ty vole .. von mi pyco naparail bura pokutu za urazku verejnyho cinitele... ale to nic pyco ...

sem zase zajel za dedkem jako ze "bum dedku cum vole .. vidis to.. to bude vypadat ne huste ne na ty my kare",dedek jenom blbe cumel a tukal si na celo ... tyhle stary paprdove.. nevi co je to performanc tůnink. BUM pyco ... zasufka na 220 .. BUM pyco .. to bude vypadat jako huste ne ... jako ze "cumte ne pyco sem prekopal elektriku na dve kila dvacet" ... ne pyco . .to bude raketa ... to je performanz jak prase.. aspon ne pyco at nekecam (ty vole .. kde ze to mam tu kalkulacku) ... jo .. 65 kobyl kraaaaat 22 .. ne pico .. pac normalka je to na dvanact voltu .. a ja to udelam jako na voko na 220.. tak to je ... BUM pyco 2361 kobyl .. ne BUM pyco ... ty pyco .. seru na neony .. na spodek si dam jako ne pyco normalka zarovky natreny modrou lihofkou a budu jako frajerit ze sem hustej.

Byl u mne fcera Dýzl, ze jako need helfnout s nejakym super autakem co dostal vod Jeremyho. Jeremy se teda menuje jako normalne "Janos" a spatne mluvi cesky ne pyco, ale my tuneri si jako rozumime i bez slof, ale prej to ma podle nejakyho cernocha ze je mu jako podobnej ... ale to je ****. Tak du s Dýzlem to jako vomrknout a co nevidim .. pyco Shade hundert v kit kar tuningu .. ne pyco kam kouknes tam kit. Tak jako ze to natocime a vodjedem, ale Dýzl rika "ne pyco to je tak huste votunena kara ze jako to audi ne pyco je moc zrout pyco, tak baterka hovno vydrzi, takze jako jedeme bez svetel". Ty krabe, to lita jak prase za tri to udela i pade ... vzadu saunt jako We Er Cecka a pyco ty repraky jako ze "Magnot" a druhej "Alpuni" pyco jako "co to je Dyzl to je nejaka druho vyroba?" .. "ne vole co te bere vis co jako tyhle firmy si to nechavaj delat jako u tech sikmejch voci, ale co proste nakradou tak to jako vydavaj pod svym lejblem"... BUM pyco, sme dorazily na gardn city, ze jako "dedku cum ty fole to je stroj" ... a pak sme jako sly dat jako tu.. ctvrt mily, ne znate to pyco Dýzl jako frajeril ze mne jako da ... ty vole .. rvalo to vosto sest ... pyco a vyhral sem .. pac Dýzlovy klekla prej prevodofka ci co ... buheh ..

Ne a tak sem nejak zapomel na to udelat ten poradnej performanc tůnink, jako ne pyco namontovat tu zasufku .. BUM pyco . .tak holt jindy ... ted ale musim ne jako do prace do Tesca na pokladnu .. pac love je treba .. ne pyco ...

Tuningu hajl ...

Zobrazit příspěvky z předchozích:

Re: jen tak
Autor: max (IP zapsáno)
Datum: 12.03.2006 18:18

jinak kdyby si někdo chtěl počíst dál,tak stránka je [tuzing-forum.ic.cz] člověk se nasmějeyawning smiley)



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
  ******    ********   ********  **     **  ******** 
 **    **   **     **  **         **   **   **       
 **         **     **  **          ** **    **       
 **   ****  ********   ******       ***     ******   
 **    **   **         **          ** **    **       
 **    **   **         **         **   **   **       
  ******    **         ********  **     **  **       
Powered by Phorum.