www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
zámek předních dveří
Autor: Starý Známý (IP zapsáno)
Datum: 15.03.2010 16:36

Zdravím Přátelé smileys with beer
o víkendu jsem rozdělal zámek předních dveří, protože jsem měnil kroužek, o kterém jsem se domníval, že je prasklý a on ne, byl to ten druhý díl, nicméně potřeboval bych poradit zda někdo nevíte nebo nemáte foto-náhled, jak je tam umístěná a zaháklá ta kulatá pružinka mezi horním a spodním dílem (kroužkem),vylítla mně a nemůžu za boha přijít na to jak tam původně byla. Díval jsem se na foto od PETRA14NZ nebo tak nějak, ale tam to není vidět. Tak to mám teď bez té pružiny, ale není to úplně ono. Měl jsem taky prdlou pružinku na vracení kliky, tak jsem dle (už nevím kde jsem to viděl) návodu zahákl úplně jinou ale adekvátní pružinu do očka na plastové klice a horním otvorem a fachčí to úplně BOŽSKY...nejlepší řešení jsou ta nejjednodušší...grinning smiley

OPELA ASTRA F CARAVAN 1996 X16SZR a já nevím, co ještě....

díky the finger smiley



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
  ******    **         **     **  **     **  **        
 **    **   **    **   **     **   **   **   **    **  
 **         **    **   **     **    ** **    **    **  
 **   ****  **    **   **     **     ***     **    **  
 **    **   *********  **     **    ** **    ********* 
 **    **         **   **     **   **   **         **  
  ******          **    *******   **     **        **  
Powered by Phorum.