www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
VRAKOVISTE OLOMOUC
Autor: LUCINKA (IP zapsáno)
Datum: 29.03.2006 09:06

Ahoj chci se zeptat ma tady nekdo zkusenosti z nahradnimi dily na kadetta z vrakoviste v olomouci???Chci si tam zajet koupit rid.jednotku ale slysela jsem ze to tam neni kvalitni.Mate nekdo nejake zkusenosti??Diky

Re: VRAKOVISTE OLOMOUC
Autor: Harampák (IP zapsáno)
Datum: 29.03.2006 17:54

ECU kup od vauxhalla já od něj bral dvoje třmeny a plná spokojenost

Re: VRAKOVISTE OLOMOUC
Autor: NOVON (IP zapsáno)
Datum: 30.03.2006 06:58

Během 14 dnů bude k mání řid. jednotka na motor C16NZ za 1000kč a další díly s plně funkční,dosud jezdící Astry ve vybavě CD,tzn. ABS,PAL.POČÍTAČ ATD..

Re: VRAKOVISTE OLOMOUC
Autor: Roger (IP zapsáno)
Datum: 30.03.2006 08:41

Pal. pocitac, to mne zajima. Hod mi kdyztak na mail roger@kadett.cz seznam, co a za kolik by bylo, dik.

Re: VRAKOVISTE OLOMOUC
Autor: lUCINKA (IP zapsáno)
Datum: 31.03.2006 09:15

Tak uz jsem ho koupila od toho pana z Plzne co mi vsichni doporucovali.Tak uvidime.Dik;-)

Re: VRAKOVISTE OLOMOUC
Autor: zegna (IP zapsáno)
Datum: 01.04.2006 18:29

Tak ten pan vauxhalla mi op=ravdu funkci jednotku poslal za 2000,- ale poslal mi spatne cislo, poslal rid.jednotku z Vectry,ale pry mi za 2 tydny posle tu spravnou tak uvidime...

Re: VRAKOVISTE OLOMOUC
Autor: Ladislav (IP zapsáno)
Datum: 02.11.2008 11:21

Zdravim všechny zháním v Olomouci za pristupnou cen nadrž paliva na favorita 1.35L Prosím kontaktujte mě na muj email dost spěchá díky hezky den

Re: VRAKOVISTE OLOMOUC
Autor: Ladislav (IP zapsáno)
Datum: 02.11.2008 11:24

muj email = ervulf@centrum.cz

Re: VRAKOVISTE OLOMOUC
Autor: Brouček (IP zapsáno)
Datum: 02.11.2008 12:04

Ladislav napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Zdravim všechny zháním v Olomouci za pristupnou
> cen nadrž paliva na favorita 1.35L Prosím
> kontaktujte mě na muj email dost spěchá díky hezky
> den


Zaprvé tu není inzerce,ta je kousek jinde a za druhé zde je forum na Oply a ne na Škodovky

Zdraví Brouček
Vectra A sedan C25XE modrá metalíza - minulost
Vectra C sedan Z18XE zelená metalíza - součastnost

Re: VRAKOVISTE OLOMOUC
Autor: MartinTomáš (IP zapsáno)
Datum: 03.11.2008 09:33

Co ty víš? možná má "tuning" a pasuje mu tam smiling bouncing smiley

Re: VRAKOVISTE OLOMOUC
Autor: spendla (IP zapsáno)
Datum: 25.11.2008 21:19

No mimochodem ja bral na vrakaci v Olomouci nejake veci a k me plne spokojenosti.

Jo a neni to v Olomouci,ale kousek za olomoucem smerem na Prostejov vesnicka Nedvezi
Je to nejaky areal kdysi JZD a maji tam velke haly a v nich snad vse na co si vzpomenete.Je to tam rozdeleno podle druhu aut a staci si zavolat a reknou vam jesti to maji a cca za kolik
nevim jestli muzu (PROSIM O ADMINA KDYZ TAK O VYMAZ---tel opel-602567202-)
Jinak kluci jedou na sebe tak smlouvejte,smlouvejte,smlouvejte.
Jasne ze to stoji u nich 1/10ceny noveho dilu ale smlouvejte a neradujte se pred nima i kdyz je to super cena,budte nerozhodni a smlouvejtesmiling smiley
PS:Rikal jsem vam ze mate smlouvat????
SMLOUVEJTE
smiling smiley

Re: VRAKOVISTE OLOMOUC
Autor: Gizmo_CZ (IP zapsáno)
Datum: 25.11.2008 21:34

Hele klídek. Já tam chodím dost často a mjí tk dobré ceny, ž nevidím důvod proč bych měl smlouvat když mi dají hned dobrou cenu! Taky si musí vydělat a ono dělat tam pod střechou ve vedru nebo v zimě a špíně... mno nechtěl bych to dělat! Samozřejmě když to s cenou "přeženou" (což se nestává) tak řeknu kolik jsem ochoten dát! Dole je hned druhé vrakoviště a klidně jdu tam!

.



Opel Astra F Caravan X17DTL r.v.95


Promiň jsem "chudší duchem" pomalu mě to myslí. :-)

Re: VRAKOVISTE OLOMOUC
Autor: spendla (IP zapsáno)
Datum: 03.12.2008 16:51

Nemam nic proti tomu at vydelaji
Ale delaji to fintou trochu jinak byl jsem tam dvakrat jednou pro sebe jsem zhanel pasy a pak zadni dvere do golfa a pokazde to bylo stejne prisel jsem vybral jsem rekl jsem super beru on rekl jeste se zeptam sefa--prijde a rekne sef rika za tolik a tolik samozdrejme vic.Ja idiot zaplatil poprve vic,po druhe jsem byl jen ridic.
Kdybych nevedel ze jedou na sebe rekl bych budiz,ale sefa nemaji.Takze vlastne zacnou smlouvat oni smerem nahoru.
Jinak je tam super vyber,o tom zadna.
To v jakych podminkach delaji je jejich problem,kazde zamestani ma sve priklad v kuchyni v lete je 35stupnu a v chemicce smrad....atd vse ma sve
Naklady na porizeni nahradnich dilu jsou cesta autem pro ne a zpet.Jasne musi to shromazdovat a tridit atd,To jim neberu.Ovsem trik SEF mi prijde nefer



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
  ******    *******   **     **   *******   ********  
 **    **  **     **  ***   ***  **     **  **     ** 
 **               **  **** ****  **         **     ** 
 **         *******   ** *** **  ********   ********  
 **               **  **     **  **     **  **        
 **    **  **     **  **     **  **     **  **        
  ******    *******   **     **   *******   **        
Powered by Phorum.