www.kadett.cz    www.opelastra.cz
Než zadáte dotaz do technické poradny, ujistěte se, že jste si přečetli FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY.

* Toto fórum slouží jako technická poradna pro vozy OPEL, pro jiné příspěvky použijte debatu.
* Než se na něco zeptáte, projděte si návody a články na stránkách, nebo použijte vyhledávání tady ve fóru! Spousta problémů se zde už několikrát řešilo.
* Uvádějte u příspěvků typ auta (Astra, Kadett) a označení motoru (C16NZ,C20NE, atd...).
* Adminem tohoto fóra je Standa. Moderátoři: Brouček, Vendys.
1. Obecné :  Technická poradna   názory, rady, dotazy 
Nový lak
Autor: Pappe (IP zapsáno)
Datum: 09.04.2006 20:34

Chtěl bych se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenosti s nějakým lakýrníkem, který by mi udělal profesionální lak na mém kadettovi. Zajímala by mě cena za obyčejný bílý lak (žádná perleť) na připravenou komplet odstrojenou karoserii. Lak chci jenom na plechy, žádné plasty. Chtěl bych dobrou kvalitu za rozumnou cenu. Poraďte prosím, za jakékoliv odpovědi Děkuji!

S pozdravem Pappe C18NE GLS

Re: Nový lak
Autor: Mišut (IP zapsáno)
Datum: 10.04.2006 04:27

Přidávám se k Pappemu, jenom bych chtěl pro sebe upřesnit že někde v okolí Brna. Pokud je mezi náma šikovnej lakýrník, tak ať se mě ozve třeba na mail.Dík, čus

Re: Nový lak
Autor: Tomíno (IP zapsáno)
Datum: 10.04.2006 09:13

A pokud někdo víte o nějakém šikovném lakýrovi v okolí Jablonce, či Liberce, šup sem s kontaktem ... potřebuji stříknout 5-té dveře .

Re: Nový lak
Autor: Jirkaaa (IP zapsáno)
Datum: 10.04.2006 12:19

To Pappe: a odkud jsi? Mohli bychom se domluvit ....okr.Ústí n.Orlicí...:-)



-------------------------------------------------------------------------------------------------
(Kadett C18NE - Vectra B X20XEV)

Re: Nový lak
Autor: Pappe (IP zapsáno)
Datum: 10.04.2006 13:11

Já bydlím kousek od Prahy..což je k tobě docela dálka :-(

Re: Nový lak
Autor: Jirkaaa (IP zapsáno)
Datum: 10.04.2006 19:45

Nu tak to je kapku z ruky ..i když mi pražáci občas vozej káry..ovšem to je jiná sorta vozů...:-)



-------------------------------------------------------------------------------------------------
(Kadett C18NE - Vectra B X20XEV)

Re: Nový lak
Autor: Pappe (IP zapsáno)
Datum: 10.04.2006 20:39

A přibližnou cenu kolik by to stálo by jsi mi nepověděl?

Re: Nový lak
Autor: Jirkaaa (IP zapsáno)
Datum: 11.04.2006 05:40

Poslal jsem ti to na mail abych tady neshazoval nějaký kolegy cenou:-)



-------------------------------------------------------------------------------------------------
(Kadett C18NE - Vectra B X20XEV)

Re: Nový lak
Autor: srneček (IP zapsáno)
Datum: 20.04.2006 18:51

Pošleš mi taky na mail cenu? Já lakuju auta jen pro kamoše, tak, aby jsem mohl nějak nastavit cenu. Děkuji.

P.S.
Jen pro dobrý kamoše a kvalita je průměrná, takže chci jít s cenou pod průměr, ale ne zase dělat ze sebe pitomce

Re: Nový lak
Autor: Martin (IP zapsáno)
Datum: 20.04.2006 21:45

To Jirkaaa: Omlouvám se že se vtírám, ale nemohl bys mi prosím také poslat nějaké info o tom jak funguješ a za kolik, prosím? Také teď řeším lak. Jsem sice z Brna, ale Ústí ještě rozchodím. Předem díky, Martin. e-mail: flecmen@seznam.cz

Re: Nový lak
Autor: Jirkaaa (IP zapsáno)
Datum: 21.04.2006 07:02

:-)Hele klucí ! Zas to tak nepřehánějte ..tohle je forum nikoli reklamní noviny...to že jsem někomu nabídl že bych mu s tím pomohl neznamená že tu inzeruju !!!
Kdyžtak piště rovnou na mail a nikoli sem..dík



Příspěvek upraven (21. 04. 2006 09:03)

-------------------------------------------------------------------------------------------------
(Kadett C18NE - Vectra B X20XEV)

Re: Nový lak
Autor: Jiří Kupka (IP zapsáno)
Datum: 28.05.2006 16:22

Ahoj potřeboval bych info,kolik by stálo komplet přelakovat auto.Samozřejmě Opel Kadet.Info kdyžtak na e-mail:Kupka.jiri@centrum.cz.
Díky moc.

Re: Nový lak
Autor: Milsn (IP zapsáno)
Datum: 29.07.2007 11:45

ahoj jeste lakujes auta. já bych potřeboval udělat lak na celýho kadeta gsia sháním někoho kdo to umí.vyhovuje mě to že jsi z Ustí n Orlicí protože já jsem skoro taky.Jestli by to šlo pošli mě nějaký kontakt a kolik by to stalo. dik milan



Jméno: 
Email: 
Téma: 
Smileys
...
(loading smileys)
Spam prevence:
Prosím, opište tento kód. Toto opatření slouží k blokování automatických robotů, které vkládají spam (nevyžádané reklamy).
 **    **  ********  ********  **     **  **    ** 
 ***   **  **        **        **     **   **  **  
 ****  **  **        **        **     **    ****   
 ** ** **  ******    ******    **     **     **    
 **  ****  **        **         **   **      **    
 **   ***  **        **          ** **       **    
 **    **  ********  ********     ***        **    
Powered by Phorum.